reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Gabiś - niezły kolosik z Twojej małej :-) oby te 300g wahania (oceny USG) było w twoim przypadku w dół :-)
DaWo- taka wizja porodu mnie przeraża - szczególnie przy dwójce dzieci w domu :-(
waraai - a jak ew. objawy uspokoiło sie dzisiaj w ciągu dnia? randka aktualna czy raczej porodówka ;-)
Olo - leniwe to chyba będzie pomysł na jutrzejszy obiad - ps. znów mnie przeczyściło...
kaska mama Hani - ta waga to jest taka umowna - co sprzęt i co lekarz to inny pomiar ( miałam w szpitalu raz dziecko cięższe o pół kg jednego dnia). Nie ma czego żałować - element zaskoczenia :-) Przy dużych dzieciach to chyba lepiej nie wiedzieć ile kg sie będzie wyciskało ;-)

z tym bykiem/bliźniakiem sprawdziłam sama. Bliźniak od 23.05 - fajny znak ale nie chciałabym tyle czekać :-)
 
reklama
Wczoraj jak byłam zawieźć l4do pracy to rozmawiałam z koleżanką bo jej córka też ma termin na 16maja więc jej mowie, że może się spotkamy w szpitalu,a dzisiaj się dowiedziałam, że jej córka w nocy w domu urodziła i do szpitala pogotowiem już z dzieckiem jechała... To jest dopiero ekstremalne [emoji21]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Oooooj tak to nie chciałabym [emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jutro na przegląd techniczny już ostatni jadę [emoji16]. Odebrałam wyniki i wyszło mi sporo ciał ketonowych w moczu a przecież jem.
Mnie dziś brzucho boli jakbym zakwasy miała i skurcze i jakoś mi tak nie fajnie . Jutro zamykam 38 tg . Najchętniej w piątek stawiła bym się na oddziale i do dzieła.
Mąż znowu wpadł w szał ... tym razem planowania wakacji... i kombinuje i planuje i męczy a zobacz to a zobacz tamto... a ja chce tylko żeby było cicho i zielono [emoji12].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmawiałam z położną. Przy dodatnim GBS można szybciej wybrać się do szpitala (2h po odejściu czystych wód). W przypadku skurczów powiedziała, że będziemy decydować przez telefon, więc tu nie mam nic mądrego do napisania ;)

Jejku ale mam ochotę na kluski leniwe...

Etap leniwych mam już za soba:p w 7miesiacu co dwa dni robiłam kluski w hurtowych ilościach. Jakiś zapas mam jeszcze w zamrażalniku więc zapraszam na kolacje;)
 
@Karlik o randce będę już tylko fantazjować. :(
Tymczasem spokój (choć w bazie też dziś wyjątkowy spokój i zaczynam się martwić). Brzuch czasem pobolewa. Skurcze normalne, czyli sporadyczne. Goni mnie za to zbyt często do toalety za większą potrzebą. ;P
Ale wierzę, że mam jeszcze milion czasu.

Największy smutek, to ten brak seksu. :p
Ostatnie trzy tygodnie mnie dobiły i czekałam tylko na dzisiaj. :D


Aż napiszę do położnej, czy jednak jakoś mogę (nie to, żebym nie miała pomysłów). :D

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Karlik o randce będę już tylko fantazjować. :(
Tymczasem spokój (choć w bazie też dziś wyjątkowy spokój i zaczynam się martwić). Brzuch czasem pobolewa. Skurcze normalne, czyli sporadyczne. Goni mnie za to zbyt często do toalety za większą potrzebą. ;P
Ale wierzę, że mam jeszcze milion czasu.

Największy smutek, to ten brak seksu.[emoji14]Ostatnie trzy tygodnie mnie dobiły i czekałam tylko na dzisiaj. :D


Aż napiszę do położnej, czy jednak jakoś mogę (nie to, żebym nie miała pomysłów). :D

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też dziś biegam co chwilę do toalety, ale gin mnie zbadał dziś i mówi że zero rozwarcia...

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisałam tak oto.
Niechaj zlituje się ma położna nad cierpiącym człowiekiem i udzieli dyspensy.

Czekam. ;)


"Droga Pani Klaudio. :D

Biorąc pod uwagę, że po tym dzisiejszym odejściu czopu u mnie w zasadzie spokój. Lekkie pobolewania i typowe dla ostatniego czasu pojedyncze skurcze. A stuknął mi w końcu w tym tygodniu wyczekiwany 37tydzień, w którym planowałam wykorzystać jeszcze pewną swobodę.
Proszę mi powiedzieć - czy seks jest absolutnie niewskazany? :D
Pytanie jest jak najbardziej poważne, ponieważ cierpię rozdarcie i smutek niedoczekania z powodu niezależnej ode mnie przedporodowej fizjologii. :]"


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Haha @waraai to chyba jedyna słuszna odpowiedź ;)
Jak dam radę to u nas może też randka będzie. To już połowa 39 tygodnia, więc czas najwyższy na wyplumkanie ;)

A te leniwe to jakaś masakra. Zrobię sobie jutro kurna jak nic!
 
reklama
Aaaa!!

Jest odpowiedź!!!

"Wskazany! Tylko proszę sie spodziewać ze po n moze zacząc sie dziać :) "

:DDDDDD


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja będę bałamucic męża jutro :). Dziś jeszcze mu daruję bo nie daj Boże w nocy się coś zacznie a tu jutro Olka do szkoły trzeba zawieźć na ostatni sprawdzian.
Nie po to tyle "się" uczyłam żeby nie poszedł [emoji12] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry