reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzień dobry poniedziałkowo! :)

Czy ta wiosna już może jednak się zdecydować i przyjść? Po co przymrozki? :(
U mnie Maryśka dosyć mocno daje o sobie znać, ale lekarz powiedział, że mam sporo wód i młoda ma miejsce na szalejki ;)
Ja póki co nakładek nie kupuję, jak będzie awaria to się załatwi.

Miłego dnia dziewczęta :)
 
reklama
Nam już się rozpoczął 39 tydzień :) a do porodu jeszcze 14 dni :) no tak zgadza się. 39 dopiero się dzisiaj rozpoczął
39+0 czyli powinnam mówić że 40 tydzień, tym bardziej że do porodu mam 8 dni, ale wiem że mój gin i w szpitalu biorą pod uwagę dokładnie te realnie skończone a nie rozpoczęte.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś pojadę chyba na ktg bo muszę sprawdzić czy wszystko jest ok. Młody tak się wierci że mi dech zapiera i w żadnej pozycji nie jest dobrze. Tak aktywny jeszcze nie był. Dziś 37t4d , może nie chce być gorszy od brata i już oglądać świat.

Mąż za to zwariował... ciągle łazi i sprząta, maluje, remontuje... cały tydzień że ścierką chodził i kurze wycierał. Mówię mu usiądź, kawy się napij, pograj sobie na konsoli, na rower idź... a ten tylko łaził i sprzątał [emoji12]. Gniazdko wije ...chyba...

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
A mój zajebisty mąż to mam wrażenie że na spuszczeniu się zatrzymał [emoji34] w sobotę przykręcił spód do łóżeczka,a że materac mam robiony i ma on chyba ze 25cm grubości to na górnych dziurach jest za wysoko,no ale wkrętarkę już wyniósł [emoji36] teraz aż ją przyniesie i przekręci to może urodze,a i w weekend trochę poimprezował więc zanosi się na wymianę zdań- ja mówię on słucha i jak co trzecie słowo zrozumie to się zaś boczy....
Kurcze nie wiem jak się brać za robotę bo w niedzielę ta komunia[emoji56] zjedzie się pół drzewa genealogicznego i dobrze by było ich oglądać na przyjęciu niż między skurczami w szpitalu, bo ci z Niemiec mi nie odpuszczą spotkania. W ostateczności jutro rodze,w piątek do domu w niedzielę przyjmuje rodzinę.... Plan dobry ale czy do zrealizowania?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam już się rozpoczął 39 tydzień :) a do porodu jeszcze 14 dni :) no tak zgadza się. 39 dopiero się dzisiaj rozpoczął
Mi aplikacja pokazuje 38i0 no i 14dni do porodu, to tak jak Tobie[emoji3] no ale mi to tylko jeszcze kosmici terminu nie przysłali [emoji89][emoji89][emoji89]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Całą ciążę mamy Gabrysie, a mi teraz chodzi po głowie: Roma, Iga,Nina[emoji43]
Aż mój Franciszek się podpisał imieniem to głupi Jan od sąsiadki już nazwisko pisał [emoji35] Gabriela też będzie miała wyzwanie... A jeszcze nazwisko na 9liter....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Panie, dopiero wstaliśmy z moim brzuchem i starszakiem, tak to ja mogę funkcjonować!
Ale ta Ala śliczna!!!
Nina- fajnie, podoba mi się :) oczywiście u nas nadal imienia brak! Rozważę Ninę, dzięki za podpowiedź ;)
 
Liczy się pełne skończone tygodnie. :)

U mnie stuknęło pełne 37, zatem - panna donoszona.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Odnośnie nakładek to lezala obok mnie dziewczyna która też miała i odrazu zakladala do karmienia bo nauczona ze przy pierwszej córce nakladala ale zauwazyla to położna i pokazała Jej pozycje do karmienia i jak przystawiać i odstawila je i mówiła ze super bez nakładek.

Waraai, gratulacje mozesz zacząć szalec :) ale to szybko minęło. ...
 
Dzień Dobry,
lalamido - pół roku odciągania - szacun
waraai
- zaliczyłam w życiu taki męski epizod co poszedł ze zdjęciami ale spakowałam mu wszystkie albumu żeby śladu po nim nie mieć. Ale dzieci to co innego...trza robic odbitki.
Ja od urodzenia moich dzieci robię im foto-książki z każdego roku życia ( od urodzin do urodzin) wpisuję tam też ich pierwsze słowa, powiedzonka itd. Oczywiście robię to z opóźnieniem więc teraz młodsza będzie miała bez tekstów no i ..... padł mi dysk i mam roczną lukę w zdjęciach ( plus brak na dysku kilku lat) ale na szczęście wywołuję też odbitki. Właśnie teraz mam czas to już mi przyszło ponad 200 odbitek i zamawiam następne.
Gabiś - 39.... jeszcze nie byłam tyle w ciąży... a córkę w jakim terminie rodziłaś?
DaWo- o! to jest pomysł na czas porodu - może dzis skakanka a jutro poród :-)
MajMaj- masz lęki przed porodem, bo mnie się zaczyna coś śnić... nawet nie strach przed porodem co tym jak to się zacznie. Mam wrażenie że przed pierwszym i drugim porodem tego nie miałam.....

Ja mam jedna brodawkę wklęsłą - to karmienie z lewej piersi jest dla mnie koszmarem, ból aż do kręgów lędźwiowych. Teraz staram się ją już wyciągać ale jak się ja łapie to to od razu się chowa :-( pierwszy miesiąc karmienia z tej piersi to był zawsze koszmar :-( Ja nakładek nie kupuję teraz - jak będzie potrzeba to kupie w szpitalnej aptece. Za to laktator ze mną jedzie bo gdyby była żółtaczka to może się nawał zrobic w szpitalu. (takie mam doświadczenie)

nota bene - właśnie znalazłam zeszyt ze szpitala w którym notowałam godziny kup, karmienia - z której piersi kiedy, waga moja i inne spostrzeżenia z pobytu w szpitalu sprzed 6 lat :-)
Polecam zapisywanie godzin karmienia ( i która pierś) i kup na poczatku.

Wiosno!!! u mnie teraz 7 stopni - chyba znów trzeba będzie włączyć ogrzewanie.
 
reklama
waraai- to jutro po wszystkich lekarzach szaleństwa czy od srody? Kiedy zdejmujesz kosmiczne kable z klaty?
Ja jutro 37+0 :-) choć u mnie ta data ostatniej miesiączki spokojnie mogłaby być podana wcześniej - nigdy nie wiedziałam co podawać - czy pierwszy dzień czegokolwiek -plamienie przed też wliczać, czy obfitszego krwawienia ( nie plamienia...).Cienka granica :-)
 
Do góry