reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Rzeczy na szafce to pieluchy dla mnie,podkłady na łóżko,zapas wody, krem na suty,torebka, a obok łóżka walizka i torba z resztą ekwipunku. Mąż kupił nakładki na suty, bo bolą jak szlag... młoda przyjeżdża co dwie trzy godziny na papu, tam daja jej JesZcze mm... poprosilam o przeciwbólowe na brzuch,bo mam dziś kumulacje bólu...

@waraai przeca miałam big brzucho!!! A podczas cc słyszałam,że wody Ala miała bardzo dużo do dyspozycji. ;-)
 
reklama
Rzeczy na szafce to pieluchy dla mnie,podkłady na łóżko,zapas wody, krem na suty,torebka, a obok łóżka walizka i torba z resztą ekwipunku. Mąż kupił nakładki na suty, bo bolą jak szlag... młoda przyjeżdża co dwie trzy godziny na papu, tam daja jej JesZcze mm... poprosilam o przeciwbólowe na brzuch,bo mam dziś kumulacje bólu...

@waraai przeca miałam big brzucho!!! A podczas cc słyszałam,że wody Ala miała bardzo dużo do dyspozycji. ;-)
Martussa82 to trzeba Ci dziękować że znajdujesz chwilkę dla nas i piszesz i zdajesz relacje :p bolą sutki a to trzeba karmić glodomora :) mam nadzieję, że te nakładki Ci pomogą... Super zdjęcia!

Karlik współczuję bo dla mnie takie rzeczy tez mają dużą wartość a więc też wylalabym chyba morze łez :(

Ja dzisiaj dopakowalam torbe swoją, wyparzalam smoczki i butelki i czekam z niecierpliwością na jakieś oznaki :) jutro rano Ktg i pewnie dalej nic się nie dzieje...
 
1494185301-aaaaaa.jpeg

Z ostatniej chwili [emoji41]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w nakładki też już się zaopatrzyłam [emoji1]. Generalnie najbardziej przeraża mnie karmienie. Mam nadzieję że dam radę znieść ten ból. Jak nie to odciaganie i karmienie butla jak przy Olku. Jakoś to będzie [emoji6].
Zabieram laktator do szpitala więc będę podkrecać produkcję gdyby było jakoś nie tegesz.
Czy do szpitala bierzecie butelki ?
Martussa82 piszesz że Ala dokarmiana jest butla. Najczęściej dokarmiaja dzieci łyżeczką albo (na Żelaznej tak robią) sondą czyli strzykawka i rurką. Jak to jest z ta butlą?

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strzykawka?sonda?lyzeczka? I to położne robią? Wierzyć sie nie chce! Ze maja czas i im sie chce?! Szok
We Wroc dostawałam butle i se radź.
8 lat temu to była butla szklana z gumowym smokiem a 6 lat temu jednorazowe enfamile.
 
Nakładki macie jakieś konkretne? ;)



@Karlik znam ten ból. Nie dość, że popełniałam sama takie tragedie, to jeszcze w zasadzie 90% zdjęć z tych 10lat w związku trzymał na swoich dyskach mój były partner. Jak odszedł z dnia na dzień, tak ani sztuki z tych zdjęć nie dostałam (a tam masa fot mego syna z dzieciństwa była jednak).
Pewnie skasował (tak jak wszystkich ludzi, których poznał w tym czasie i/lub byli/są związani ze mną, bez znaczenia, czy znał niektórych dłużej niż mnie :p).

Ale nie marudzę.
Zaraz będę mieć fajową córę z najfajowszym tatą. :p

@Martussa moje oczy mówią, że wcale nie był taaaki wielki. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja w nakładki też już się zaopatrzyłam [emoji1]. Generalnie najbardziej przeraża mnie karmienie. Mam nadzieję że dam radę znieść ten ból. Jak nie to odciaganie i karmienie butla jak przy Olku. Jakoś to będzie [emoji6].
Zabieram laktator do szpitala więc będę podkrecać produkcję gdyby było jakoś nie tegesz.
Czy do szpitala bierzecie butelki ?
Martussa82 piszesz że Ala dokarmiana jest butla. Najczęściej dokarmiaja dzieci łyżeczką albo (na Żelaznej tak robią) sondą czyli strzykawka i rurką. Jak to jest z ta butlą?

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Ile dałaś tak radę odciągnąć laktatorem i dawać z butelki? Długo Ci sie tak pokarm utrzymywał?
Ja do szpitala nie biorę laktatora ani butelki bo położna nie kazała. Wszystko maja na oddziale.
 
Ile dałaś tak radę odciągnąć laktatorem i dawać z butelki? Długo Ci sie tak pokarm utrzymywał?
Ja do szpitala nie biorę laktatora ani butelki bo położna nie kazała. Wszystko maja na oddziale.
6 miesięcy tak ciagnelam, ale młody był też na mm w 50%. I uwierz mi że wolałam odciągać niż karmić piersią. Teraz boję się że będzie to samo bo już się moich "dziewczyn" dotknąć nie da a co dopiero później [emoji17] .
Z plusów laktatora to to że mogłam sobie idealnie ułożyć produkcję w każdym cycu. Bo po dwóch tygodniach próby karmienia jeden miałam większy od drugiego przez nadprodukcje.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
6 miesięcy tak ciagnelam, ale młody był też na mm w 50%. I uwierz mi że wolałam odciągać niż karmić piersią. Teraz boję się że będzie to samo bo już się moich "dziewczyn" dotknąć nie da a co dopiero później [emoji17] .
Z plusów laktatora to to że mogłam sobie idealnie ułożyć produkcję w każdym cycu. Bo po dwóch tygodniach próby karmienia jeden miałam większy od drugiego przez nadprodukcje.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Dodam że sama zrezygnowalam z dalszej produkcji ograniczając odciaganie.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nakładki macie jakieś konkretne? ;)



@Karlik znam ten ból. Nie dość, że popełniałam sama takie tragedie, to jeszcze w zasadzie 90% zdjęć z tych 10lat w związku trzymał na swoich dyskach mój były partner. Jak odszedł z dnia na dzień, tak ani sztuki z tych zdjęć nie dostałam (a tam masa fot mego syna z dzieciństwa była jednak).
Pewnie skasował (tak jak wszystkich ludzi, których poznał w tym czasie i/lub byli/są związani ze mną, bez znaczenia, czy znał niektórych dłużej niż mnie :p).

Ale nie marudzę.
Zaraz będę mieć fajową córę z najfajowszym tatą. [emoji14]

@Martussa moje oczy mówią, że wcale nie był taaaki wielki. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam nakładki medeli.
A o facetach inteligentnych inaczej to można nam gadać i gadać [emoji41] i najlepiej przy dużej ilości wina . Myślę że każda z nas popełniła takiego w swoim życiu [emoji6] .
Ale co nas nie zabije to nas wzmocni [emoji2]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry