reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Poddałam się z tym KTG. Wróci mężu z roboty to pojadę za 35 zeta bez 5 godzinnej kolejki zrobić. Nie mam cierpliwości za grosz. Może gdyby nr 1 ze szkoły nie trzeba było odbierać to wziąłbym jakiś kryminał i siedziała do "świętego nie wiem kiedy" ale nie dziś... Trudno , najwyżej z nienacka urodzę.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
waraai - wpychaj się!!

Jakos mam wrażenie że w tym tygodniu żadna nie urodzi :-) Ale od weekendu się posypiemy :-)

A ja ciągle gniję w łóżku - kompletnie nie mam ochoty dziś wychodzić spod kołderki. Obiad jest z wczoraj ( nota bene wczoraj miałam gości i cały dzień na nogach i zero skurczy a zamiast wydzieliny od 2 dni sucho sucho)

A pierworódkom napisze że przed pierwszym porodem nie miałam Żadnych zapowiedzi - ani wydzielina, ani wieksze skurcze, ani wolniejsze ruchy dziecka. Nic. Rano się obudziłam, poczułam, że coś sie dzieje (lekkie ćmienie) +rozwolnienie oczyszczające. I poszło :-)
 
@Karlik - mnie ćmi od piątkowego alarmu wieczornego ;) W sobotę tylko wieczorem, wczoraj i dziś już w ciągu dnia. Dziś planuję jeszcze wypad autem na zakupy, odwiedziny w firmie, żeby im się zaprezentować w całej okazałości orki z majorki i wizytę u teściów w celu zobaczenia ich po dwóch tygodniach niewidzenia i zagłaskania pieska na śmierć ;) Mam nadzieję, że Maryśka nie postanowi wyjść w tym czasie ;P
 
waraai - wpychaj się!!

Jakos mam wrażenie że w tym tygodniu żadna nie urodzi :-) Ale od weekendu się posypiemy :-)

A ja ciągle gniję w łóżku - kompletnie nie mam ochoty dziś wychodzić spod kołderki. Obiad jest z wczoraj ( nota bene wczoraj miałam gości i cały dzień na nogach i zero skurczy a zamiast wydzieliny od 2 dni sucho sucho)

A pierworódkom napisze że przed pierwszym porodem nie miałam Żadnych zapowiedzi - ani wydzielina, ani wieksze skurcze, ani wolniejsze ruchy dziecka. Nic. Rano się obudziłam, poczułam, że coś sie dzieje (lekkie ćmienie) +rozwolnienie oczyszczające. I poszło :-)
Mi się przy pierwszym krew pokazała i pojechałam, opatrzyli i wysłali do domu- odprawiam męża imieniny i na drugi dzień znowu rano krew no i znowu jade i już mnie zostawili cały dzień bóle krzyżowe, o 20na porodówkę i 22:30 na noworodkach z małym [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Same hity tutaj.

Na EKG przepuścił mnie starszy pan.
Za to już do kardiologa w kolejce usłyszałam, że oni nie wiedzą, kto jest ostatni i że mam czekać, aż wszyscy wejdą.
Miejsce tylko na podłodze, toteż usiadłam w parterze.

Podeszła do mnie później dziewczyna, bo wywalczyła mi miejsce i wpuściła przed siebie w kolejce.
Bunt..

Co gorsza - jestem teraz po kolejnym badaniu i muszę wrócić w tę kolejkę pod gabinet lekarza.
Zjedzą mnie tam i nikt już nie przepuści. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Już po.
Jakoś przeżyłam docinki i nieprzyjemności.

Decyzji dziś nie dostanę.
Jutro rano będzie.
Będę musiała podjechać.
Na echu serca wyszło, że jest płyn w worku osierdziowym i czekam teraz na pobranie krwi, na morfologię i TSH.
Bez tego decyzji nie wyda, bo - no bo tak.

Ciągle marzę o SN. :D

No i mam już zaordynowany szpital. A tylko jeden w tym mieście ma oddział kardiologiczny, i - nikt nie chce tam rodzić. ;P
Może mnie się akurat uda trafić na lepszy dzień, a warunki - są pewnie gorsze w innych szpitalach i kobiety tam przecież rodzą. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Już po.
Jakoś przeżyłam docinki i nieprzyjemności.

Decyzji dziś nie dostanę.
Jutro rano będzie.
Będę musiała podjechać.
Na echu serca wyszło, że jest płyn w worku osierdziowym i czekam teraz na pobranie krwi, na morfologię i TSH.
Bez tego decyzji nie wyda, bo - no bo tak.

Ciągle marzę o SN. :D

No i mam już zaordynowany szpital. A tylko jeden w tym mieście ma oddział kardiologiczny, i - nikt nie chce tam rodzić. ;P
Może mnie się akurat uda trafić na lepszy dzień, a warunki - są pewnie gorsze w innych szpitalach i kobiety tam przecież rodzą. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Brawo Ty [emoji41] !
A jak będziesz cesarzową to też luzik, byle by na zewnątrz bobo było całe i zdrowe.
Mi się gin nie upierała przy sn, a okulistka stwierdziła że jak się uprę to mogę rodzić sn ale żebym nie miała pretensji, że dzieci nie zobaczę jak mi będą musieli oczy wydłubać [emoji41] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry