reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dodam że sama zrezygnowalam z dalszej produkcji ograniczając odciaganie.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja mam strasznie wrażliwe sutki juz teraz nie można ich dotknąć a nie wyobrażam sobie jak mała któregoś pociągnie a chciałbym strasznie dawać jej moje mleko i tak się zastanawiam nad tym odciaganiem no ale zobaczymy....
 
Dzień dobry. :)

Wszedł mi 37 tydzień. Kamień z serca. :)

Dziś decyzja kardiologiczna. Jutro jeszcze dwie wizyty lekarskie (w tym gin) i zarzucam spokój ducha i proces swobodnego oczekiwania. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie ja mam strasznie wrażliwe sutki juz teraz nie można ich dotknąć a nie wyobrażam sobie jak mała któregoś pociągnie a chciałbym strasznie dawać jej moje mleko i tak się zastanawiam nad tym odciaganiem no ale zobaczymy....
Damy radę [emoji6] . Z Oliwierem miałam ręczny a teraz już poszłam na wygodę i zakupiłam elektryczny [emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś pojadę chyba na ktg bo muszę sprawdzić czy wszystko jest ok. Młody tak się wierci że mi dech zapiera i w żadnej pozycji nie jest dobrze. Tak aktywny jeszcze nie był. Dziś 37t4d , może nie chce być gorszy od brata i już oglądać świat.

Mąż za to zwariował... ciągle łazi i sprząta, maluje, remontuje... cały tydzień że ścierką chodził i kurze wycierał. Mówię mu usiądź, kawy się napij, pograj sobie na konsoli, na rower idź... a ten tylko łaził i sprzątał [emoji12]. Gniazdko wije ...chyba...

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś pojadę chyba na ktg bo muszę sprawdzić czy wszystko jest ok. Młody tak się wierci że mi dech zapiera i w żadnej pozycji nie jest dobrze. Tak aktywny jeszcze nie był. Dziś 37t4d , może nie chce być gorszy od brata i już oglądać świat.

Mąż za to zwariował... ciągle łazi i sprząta, maluje, remontuje... cały tydzień że ścierką chodził i kurze wycierał. Mówię mu usiądź, kawy się napij, pograj sobie na konsoli, na rower idź... a ten tylko łaził i sprzątał [emoji12]. Gniazdko wije ...chyba...

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój miał tak samo...
Teraz tylko stękne, zrobię jakiś grymas a ten już "zaczęło sie? Jedziemy?" :-) :-) :-)

Dzień dobry.
Macie racje, znów poniedziałek. Jutro 39+0...już mnie to męczy. Brzuch wysoko, nic się nie dzieje...

Co do nakładek, też chciałam kupić ale ja blondynka nie wiem jaki rozmiar...:-) :-) :-)

Aaaa i właśnie słyszałam że nadchodzą do nas arktyczne masy powietrza i jutro już pierwsze przymrozki. Masakra jakaś.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Mój miał tak samo...
Teraz tylko stękne, zrobię jakiś grymas a ten już "zaczęło sie? Jedziemy?" :-) :-) :-)

Dzień dobry.
Macie racje, znów poniedziałek. Jutro 39+0...już mnie to męczy. Brzuch wysoko, nic się nie dzieje...

Co do nakładek, też chciałam kupić ale ja blondynka nie wiem jaki rozmiar...:-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Niby najważniejsze jest żeby dobrze rozmiar dobrać i to nie jest takie łatwe :p bo jak się źle dobierze to one tylko będą nam przeszkadzać niż pomagać.

Ja właśnie miałam tak w 37 że mała się tyle ruszala a teraz już coraz mniej ją czuje chyba nie ma miejsca już tyle. Dzisiaj ktg to zobaczymy
 
reklama
Do góry