reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Karlik, no nie dziwię się że wyjesz! Może jednak uda się to jakoś odkręcić? Oby! Wielka szkoda by była...
 
reklama
Obiad to rosół,kompot, pieczeń w sosie,piuuureeee ziemniaczane i gotowana marchewka. Na jeden raz nie dałam rady tyle. Ala znów pod lampami,bo mimo poprawy wyników jeszcze trzeba. Zmiażdżyła mi brodawki, będę potrzebować nakładek,ale damy radę. Bolą obie... Brzuch jak w 6 miesiącu, blizna boli, ciezko wstawać z łóżka...
Proszę,nie gniewajcie się,ze nie odnoszę sie do wpisów bo mimo,że czytam nie mam po prostu czasu, albo karmię,albi śpię, albo wizyta, badania etc... calujemy Was wszystkie i te podwójne i te rozpakowane! :-)
 

Załączniki

  • FB_IMG_1494166617197.jpg
    FB_IMG_1494166617197.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 173
  • IMG_20170507_181017.jpg
    IMG_20170507_181017.jpg
    167,5 KB · Wyświetleń: 164
Obiad to rosół,kompot, pieczeń w sosie,piuuureeee ziemniaczane i gotowana marchewka. Na jeden raz nie dałam rady tyle. Ala znów pod lampami,bo mimo poprawy wyników jeszcze trzeba. Zmiażdżyła mi brodawki, będę potrzebować nakładek,ale damy radę. Bolą obie... Brzuch jak w 6 miesiącu, blizna boli, ciezko wstawać z łóżka...
Proszę,nie gniewajcie się,ze nie odnoszę sie do wpisów bo mimo,że czytam nie mam po prostu czasu, albo karmię,albi śpię, albo wizyta, badania etc... calujemy Was wszystkie i te podwójne i te rozpakowane! :-)
Trzymasz się dzielnie [emoji16]!
Ala to naprawdę chyba zaraz zacznie Ci raczkowac [emoji2] . Ideał różowego bobasa

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martussa82 ale słodziak, napisz mi jak to jest po cc z kangurowanem,
od razu dają dzieciątko do piersi czy np, pozwalają tacie aby był ten pierwszy dłuższy kontakt skóry ze skóra
 
A mnie dziś Leoś wymorduje. Tak się wierci że masakra. Jakby za wszelką cenę chciał dziś wyjść i to przez pępek.
Wysadziłam kwiatki w doniczkach i mam niedosyt [emoji255][emoji259][emoji258][emoji254][emoji272][emoji258][emoji257][emoji253]. A tu przymrozki nadają...a ja już chcę mieć dożynki kolorowe na tarasie i żeby było dużo i gęsto i kolorowo i jeszcze raz dużo [emoji3]. I siedzieć z filiżanka kawy/piwem i podziwiać i wąchać... i niech mi tu motyle i [emoji219] przylatują i bzyczą [emoji7]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martussa82 ale słodziak, napisz mi jak to jest po cc z kangurowanem,
od razu dają dzieciątko do piersi czy np, pozwalają tacie aby był ten pierwszy dłuższy kontakt skóry ze skóra
Dostał ją natychmiast po oczyszczeniu na klate!!! Potem,jak mnie zacerowali to zaraz dali ja na mnie i do piersi. :-)
 
@Martussa82 piękna Ala! A Tobie jakoś wybaczymy to, że tylko piszesz, a nie odnosisz się do naszych wpisów ;)

@Lalamido właśnie przez tę zezowatą pogodę powstrzymałam się od zakupu surfinii na balkon. Będę je ogarniała w przerwach w karmieniu młodej ;P

Ja dziś trochę oszalałam i stwierdziłam, że zrobię super niedzielny obiadek - naleśniki z farszem z kurczaka, papryki i cukinii, zapiekane pod sosem pomidorowym z serem żółtym. Taaakże obiad siedzi w piekarniku, będzie taki bardziej obiadokolacyjny. Jakoś długo mi się zeszło i zaraz mi nogi w dupkę wejdą ;)
 
reklama
@Martussa82 fantastycznie wyglądacie, mimo bóli i przemęczenia! [emoji7]
Gdzieś Ty tę swoją córcię w brzuszku zmieściła. :)

Natomiast - tam na tych szafkach masz swoje rzeczy dla małej? Znaczy, pieluchy - to tamto?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry