reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@DaWo Też mnie dupsko bolało. W zasadzie z prawej tylko strony. Chodziłam, jak kaczka z postrzelonym zadkiem.
Trzy dni trzymało i przeszło. Byłam w tym czasie na konsultacji u ortopedy i powiedział, że to miednica. Obmacał mnie i oznajmił, że stawy tak mi się już rozeszły (co jest fizjologiczne w ciąży), że muszę się do tego przyzwyczaić.
Hormony, cuda na kiju. :)

@Olo32 no piękną masz tę piłeczkę na froncie. :)
 
reklama
Dziewczyny was też tak wszystko boli? Ja dziś chciałam usiąść po turecku i nie byłam w stanie rozłożyć nog na boki bo całe krocze mnie boli jakbym miała kości poobijane. Wiem,ze może boleć bo mały się ustawia ale przy Majusi nie pamiętam takiego bólu,zaczęłam się nawet obawiać porodu.
 
Dziewczyny was też tak wszystko boli? Ja dziś chciałam usiąść po turecku i nie byłam w stanie rozłożyć nog na boki bo całe krocze mnie boli jakbym miała kości poobijane. Wiem,ze może boleć bo mały się ustawia ale przy Majusi nie pamiętam takiego bólu,zaczęłam się nawet obawiać porodu.
Ty lepiej pomyśl jak przed mężem się rozłożysz[emoji39][emoji4][emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny masakra [emoji24]. Kupiłam ja Ci dziś mężowi antychrapacza bo spać mi nie daje i właśnie zażył. To działa chyba w odwrotną stronę bo koncert daje taki że się nie da leżeć obok. Przeszłam ba kanapę to mi kurde chomik na kołowrotku napier... zostało mi jeszcze przytulić się do Olka ale trochę ciasno będzie [emoji20] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie właśnie wygodnie z odpowiednim rozstawem nóg. Jakbym tam piłkę do koszykówki między udami miała. Po turecku mogę siedzieć, ale jak się kładę na boku to dużą poduchę miedzy nogi wkładam. A przekrecanie się w nocy zawsze jest obarczone dużą ilością stęknięć i jęków :p

@Olo32 - śliczny brzuszek. Taka fajna piłeczka :D
W którym h&m'ie byłaś? Mnie z Bradonny nadal nie przyszły te biustonosze a wiem że w H&M też mają jakieś małe rozmiary, tylko muszę się tam wybrać i przymierzyć.
 
@Lalamido - jak mnie chomik kółkiem budził to mu go oliwiłam olejem spożywczym. Wtedy nie słychać jak zasuwa. Ale cwaniak zlizywał ten olej i trzeba było powtarzać proces codziennie :)
Podstepne stworzenia [emoji12]. Jutro pokombinuje z tym kolowrotkiem a teraz niech sobie lata po klatce w kółko jak go tak energia rozpiera [emoji57].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie właśnie wygodnie z odpowiednim rozstawem nóg. Jakbym tam piłkę do koszykówki między udami miała. Po turecku mogę siedzieć, ale jak się kładę na boku to dużą poduchę miedzy nogi wkładam. A przekrecanie się w nocy zawsze jest obarczone dużą ilością stęknięć i jęków [emoji14]

@Olo32 - śliczny brzuszek. Taka fajna piłeczka :D
W którym h&m'ie byłaś? Mnie z Bradonny nadal nie przyszły te biustonosze a wiem że w H&M też mają jakieś małe rozmiary, tylko muszę się tam wybrać i przymierzyć.
Dziękuję! Ja nie wiem, kiedy on tak urósł ;)

Byłam w h&m'ie w Reducie. Mają tam kącik mamowy wciśnięty w róg części na piętrze. Malutki, bo kilka półek, ale staników troche jest. Ja wzięłam dwupak tych oznaczonych napisem 'our softest' faktycznie mieciutkie. Rozmiar M, chociaż boję się, że jak obwód pod biustem zejdzie, to będę zwężała. W bradonnie kupilam z kolei dwa w rozmiarze 75F, więc ciekawy rozstrzał ;)

A no i brawa dla osób montujących te klipsy antykradziejowe na zapieciach biustonoszy (nie da sie ani rozpiac, ani zapiac) lub na miseczkach tak, ze mierzac masz wielkiego klipsowego sutka [emoji23]

Lipa, że te Twoje karmniki nie przyszly. Probowalas do nich dzwonic?
No i jak tam pan Waclaw?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry