reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam!
Ale się tu dzieje :) Ja dziś po KTG w szpitalu (4h z życia wyjęte) padłam i spałam kolejne 4h. To chyba przez tę pogodę. Leje, szaro, buro.. brrr...

@marta:-) - jak skurcze? trzymam kciuki!

@asia333podlasie - ty nasz termin na 23.05 to może jeszcze poczekaj z tym porodem, co? Leż, odpoczywaj i nie myśl o ciśnieniu, bo wtedy samo się jeszcze podnosi.

@Martussa82 - takie ciastka powinny być prawnie zakazane :D Siedząc na IP zobaczyłam zdjęcie i prawie zaśliniłam podłogę [emoji14] nie dla mnie takie rarytasy :(

@Karlik - szybko Ci przyszły te zakupy z AliExpress. Ja ciągle czekam na swoje staniki i plecak na dzieckowe utensylia. Ostatnio jak sprawdzałam co się dzieje z moimi zakupami to czekały na statek gdzieś w chinach.

@Klaudia_i_nikodem - witajcie w domu! jak samopoczucie? Dla mnie najbardziej przerażającym momentem z całej tej imprezy jest właśnie powrót do domu, więc tym bardziej Wam kibicuję! Teraz czas na budowanie nowej rzeczywistości dla Was obojga :)

Ja dziś w końcu spakowałam torbę dla siebie i małego. Przynajmniej w większości. Ciągle jeszcze coś do niej dorzucam i mam wrażenie, że zapomniałam o czymś niezwykle istotnym. Ale sprawdzam z listą ze strony bebiprogram
Link do: Co spakować do szpitala? - BebiProgram
Za to mój mąż się w końcu zainteresował tematem wycieczki na porodówkę i stwierdził, że musi sobie suchy prowiant załatwić :)
Ja to przeważnie nie mam czym się uczesać w takich miejscach i podejrzewam że teraz też tak będzie [emoji139]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szczotka już spakowana :)
O właśnie Szczotka nie pomyślałam a włosy długie do pasa :)
Zostawić Was na pół dnia i później wyrzuty sumienia że na wszystko odpisać się nie da :)
Karlik na Ali kupuje wszystko co potrzebuje a co tam znajdę bo nie wszystko mają. Np ostatni zakup buty New balance. Przyszły oryginalne, ładnie zapakowane bez żadnych wad. Puder z mac-a, który kosztuje w daglasie 100zl kupiłam za 3 dolary :D jest identyczny i oryginalny. A ja do tej pory kupowałam go za 100 zł.
Marta jak sytuacja? I tak widzę jesteś opanowana i tak trzymaj :)
Asia333podlasie a jak u Ciebie co słychać?
 
Dziewczyny, którą bolał pośladek? Bo chciałam podziękować za podpowiedz, że ta część ciała też może doskwierać bo właśnie mnie boli [emoji3] może się dowiem jeszcze ile to ma trwać? [emoji6][emoji16][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aplikację liczącą skurcze bardzo polecam- ja nie byłam w stanie ich dobrze sama liczyć!
Zamówiłam te staniki z Ali- ciekawe kiedy dojdą ;)
Jutro bryknę się na KTG, pewnie utknę na IP bo w sobotę wszyscy mają czas, nie?
 
Syn mój pierworodny popełnił swoją pierworodną grę drogą kodowania.

Jak by na to nie spojrzeć - chłopak: pisze. ;)

Po mamusi.
Córa po tatusiu będzie pewnie genialnie rysować. :p

Umieram z głodu. A zjadłabym wszystko, czego nie mam, mimo obfitej dostawy z Tesco. ;)

@Karlik - też mam listonosza, który co wieczór na kiju siada i nocą śpi sztywno w swojej szafie. Wredny, drętwy i złośliwy. Awizo wrzuca nawet przy mikro przesyłkach (a teraz czekam na pakę kocyków i pościeli szytych na zamówienie i przyjdzie mi po to cisnąć po długim weekendzie na pocztę).

@marta:-) jak TAM?!?



Kupiłam sobie dziś przez te internety butelkę filtrującą (z filtrem węglowym).
Przeczad sprawa, jestem z siebie dumna do granic. ;)
W dodatku naprawdę za nieduże pieniądze.
Jak wrócę ze szpitala Młody przechwyci ją do szkoły.

Link do: Butelka z filtrem węglowym Dafi - recenzja i opinia
 
He he no to chyba jestesmy wszystkie maniaczkami zakupowymi :)
Ja sobie przypomniałam dzis ze jeszcze lusterko do samochodu do oglądania jadącego z tylu dziecka potrzebuje!!

Dzis maż dowiózł podwozie wózka. Juz wiem czemu mama mowila ze jest wielkie. Tylne koła maja 33cm średnicy i i 6cm grubości:)
 
He he no to chyba jestesmy wszystkie maniaczkami zakupowymi :)
Ja sobie przypomniałam dzis ze jeszcze lusterko do samochodu do oglądania jadącego z tylu dziecka potrzebuje!!

Dzis maż dowiózł podwozie wózka. Juz wiem czemu mama mowila ze jest wielkie. Tylne koła maja 33cm średnicy i i 6cm grubości:)
No traktor jak nic!!
Ja dzis zanabylam staniory w h&m i cyknelam fote w przebieralni ;)
1493412073-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olo, piękne zdjęcie. ..trzeba robić pamiątki bo nieznamy dnia ani godziny rozpakowania...

U mnie spokój wiec idę spać. ...myślałam ze to dziś a pannie dobrze w brzuszku i skurcze ustały...nawet zaliczylam Lidla i chodzenie po schodach i nic...:) ale zrobiłam dzis sobie chęci na grilla....nawet jak będzie jutro zimno grill obowiazkowy....

O widzisz Karlik dobrze ze głośno myślisz. ...zapomnialam o lusterku do auta...

Dawo, ja miałam ból pośladka. ..wstrętna sprawa bo tak jakby sie kulalo na nogę....ja myślałam ze to przez odstawienie magnezu i przeszło. ...chyba dwa dni męczyło...
 
reklama
Ale się napisalyscie dzisiaj !;) widzę,ze u was się dzieje,szyjki się skracają,skurcze są a u mnie termin na środę a szyjka dalej bez zmian,rozwarcie może na pół cm więc generalnie super...naczekalam sie w tym szpilatu nie dość,ze na ktg bo nie było miejsca to później jeszcze w kolejce do lekarza normalnie jaja. Chciałabym już mieć poród za sobą ale pobyt w szpitalu mnie przeraża. Jutro jedziemy do rodziców na grilla a po powrocie będę starała się rozruszać moja szyjka,mąż już w domu więc go wykorzystam. Kolejne ktg mam we wtorek.
 
Do góry