reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

Ja dokładnie 6 tydzień :-) Z tym serduszkiem to lekarz powiedział, że rzadko się zdarza, żeby tak wczesnie biło serduszko, a jednak ;)
[emoji7]Równo dwa tygodnie po spodziewanej @ poszłam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bo ja mam jeszcze bardzo wczesnie.. Zaczal sie 5 tydzien, ja mam krotkiecykle dlatego umialam tak szybko na tescie wykryc a teraz musze czekac. A jak bym poszla w przyszlym tyg to wykryje mi zapewne jedynie zarodek. Jutro bededzwonic. Wacham sie tyle z dzwonieniem bo chyba bede zmieniac gina, ale to dluzsza historia..:p
 
reklama
Ja bylam na poczatku 5 tygodnia to odeslal mnie do domu, powiedzial, ze szkoda moich pieniazkow. Ale porozmawialam z nim chwile i to pomogło mi przetrwać ten dłuuuuugi tydzień do wizyty :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bylam na poczatku 5 tygodnia to odeslal mnie do domu, powiedzial, ze szkoda moich pieniazkow. Ale porozmawialam z nim chwile i to pomogło mi przetrwać ten dłuuuuugi tydzień do wizyty :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego jeszcze nie ide bo nic nie stwierdzi.. I chce w tym tygodniu zadzwonic i umowic sie ale pewnie poczekam do tego 6 tyg.. Nie mam wyjscia:/ zalezy mi tez zeby isc na L4..
 
A kiedy mialas ostatnia bete?Jesli idziesz w srode to moze poczekaj.Mnien tez kusilo w piatek ale balam sie pozniejszej interpretacji wyniku(po 2 tygodniach od ostatniej bety)
O ktorej masz wizyte?:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


No właśnie dawno 3 września miałam pierwszą i sama nie wiem... Wizytę mam jutro o 17.40 będzie 6t5d więc koniec 7 tygodnia prawie mam nadzieję że już będzie widać
 
No właśnie dawno 3 września miałam pierwszą i sama nie wiem... Wizytę mam jutro o 17.40 będzie 6t5d więc koniec 7 tygodnia prawie mam nadzieję że już będzie widać
Bedzie widac:)Jesli mozesz poczekaj do wizyty.Beta po 1200 jednostkach inaczej przyrasta.USG da ci najlepszy obraz ciazy zobaczysz:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolejna noc z rzedu budzi mnie okropny bol w dole brzucha.. Mocniejszy nawet niz na @. Musze az nospe lyknac zeby znowu zasnac.. Troche mnie to martwi. Nie wiem czy jest sens leciec do lekarza bo to poczatek 5 tyg... Jak myslicie? Macie tak?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak Was czytam to zastanawiam się czy w ogóle jestem w ciąży nie mam póki co żadnych dolegliwości i oby tak zostało jak najdłużej
Wam życzę wytrwałości
 
reklama
Do góry