reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

reklama
wyniki online są mega super :) też tak mam:)

Jagi- no właśnie wiem, że tych pytań mniej więc fajnie by było jak by jej się udało w tym roku :)Muszę skoczyć do dechatlonu, bo wyrosła z butów i czapsów ;) Pojechałabym dzisiaj ale jest taki upał, że nie chce mi się :p
Ogarnęłam trochę chałupę i muszę posiedzieć...Miną tydzień odkąd jestem na l4. Myślałam, że oszaleje z nudów w domu a tu cały czas coś, nic a nic się nie nudzę...
 
wyniki online są mega super :) też tak mam:)

Jagi- no właśnie wiem, że tych pytań mniej więc fajnie by było jak by jej się udało w tym roku :)Muszę skoczyć do dechatlonu, bo wyrosła z butów i czapsów ;) Pojechałabym dzisiaj ale jest taki upał, że nie chce mi się[emoji14]Ogarnęłam trochę chałupę i muszę posiedzieć...Miną tydzień odkąd jestem na l4. Myślałam, że oszaleje z nudów w domu a tu cały czas coś, nic a nic się nie nudzę...
Ja dzisiaj pierwszy dzien na L4.Odpoczywam.Mloda w szkole.Obiad w piekarniku.Nie wiem co bedzie za 2 tygodnie w domu.Nie zamierzam skakac i myc okien.Przez 3 tyg zamierzam na siebie bardzo uwazac.
Najszybciej to z butow wyrasta.Ma 10 lat a rozmiar buta 38 wrrr

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi to ma wielką stopę!! moja nosi 33 :p ja mam 38 i większość dorosłych kobiet :) nie źle :)
Jagunia odpoczynek jest na pierwszym miejscu :) ale uwierz, musiałam już garnąć łazienkę hehehe
No i witaj na l4 :) siedzimy razem :p
 
Jagi to ma wielką stopę!! moja nosi 33[emoji14]ja mam 38 i większość dorosłych kobiet :) nie źle :)
Jagunia odpoczynek jest na pierwszym miejscu :) ale uwierz, musiałam już garnąć łazienkę hehehe
No i witaj na l4 :) siedzimy razem :p
Ja mam 40.Wychodzi na to ze bedzie wysoka po mezu bo ja to kurdupel:)
Kiedys to pewnie bym konczyla kolejne okno ale nie teraz:)
Pozniej jade na zajecia dodatkowe na 2 h wiec na dzisiaj wystarczy hahaha
Dzisiaj popoludniu im zrobie knedle z sliwkami poki sa sliweczki swieze:)Maz zje ale corka moze z 2 szt i dosc.Woli schabowego z fasolka:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie nowe majówki. Gratuluję udanych wizyt i serduszek :-) ja już się nie mogę doczekać wizyty a to jeszcze tydzień, tym razem mam nadzieje ze zobacze serduszko.

Nic mi się nie chce dziewczyny, ale nie ma tak łatwo ktoś musi obiad ugotować i posprzątać, corcia zasypia więc ja też odpoczywam :-)
 
dżoł- faktycznie wysoki ten progesteron :) ładny :)
Jagi - u mnie dziś knedle :D ale nie robiłam sama, teściowa przywiozła :) Kocham knedle, zjadłam 5 szt.
Moja starsza też uwielbia, młodsza nie bardzo, też woli kotleta. Na jakie zajęcia się wybierasz?
Aniołek- witaj w klubie, mi też się nić nie chce. Dobrze, że te mdłości z rana mi przeszły to trochę lepiej się czuję.
 
Odebrałam wyniki beta 619,3 tydzień temu była zaledwie 33,7. Chyba prawidłowo wzrasta? Niestety nie mogłam powtórzyć po 48h
 
reklama
Do góry