reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jak Was czytam to zastanawiam się czy w ogóle jestem w ciąży nie mam póki co żadnych dolegliwości i oby tak zostało jak najdłużej
Wam życzę wytrwałości
Nie jesteś sama ja też nic praktycznie tylko cycki większe i rano jak wstaje to bolą w nocy źle się przekręcić:p A nawet bardzo spać mi się nie chce o dziwo
 
reklama
No to ja to się źle czuję, w nocy ostatnio śpię super, ale też mniej się denerwuje, jakaś spokojniejsza jestem. Rano po przebudzeniu jest ok, wstaje do toaalety i jak wracam do łóżka to zaczyna się wiercenie w brzuchu, muszę coś zjeść, raz mnie muli, raz nie, drażnią mnie zapachy...do zmywarki nie mogę podchodzić...:/ Zjadłam teraz śniadanie i marze o spaniu:p
Wczoraj byłam z córką w stajni, nigdy zapach koni mi nie przeszkadzał a wczoraj było ciężkawo ;)
Pochwalę się, moje dziecko awansowało z lekcji indywidualnych na trening grupowy ujeżdżeniowy i pewnie pod koniec roku szkolnego będzie mogła zdawać egzamin na brązową odznakę :D
 
Dołączam do majowych mam. To już 3 ciąża, 2 poprzednie zakończyły się niepowodzeniem. Teraz od samego początku biorę acard + clexane, mam nadzieję, że będzie dobrze i razem z Wami dotrwam do tego maja:).
Olga masz refundacje na zastrzyki czy 100%?
Nie boli bo maz robi ale mam je teraz brac przez 3 tyg wiec zobaczymy co bedzie pozniej:-/



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ja to się źle czuję, w nocy ostatnio śpię super, ale też mniej się denerwuje, jakaś spokojniejsza jestem. Rano po przebudzeniu jest ok, wstaje do toaalety i jak wracam do łóżka to zaczyna się wiercenie w brzuchu, muszę coś zjeść, raz mnie muli, raz nie, drażnią mnie zapachy...do zmywarki nie mogę podchodzić...:/ Zjadłam teraz śniadanie i marze o spaniu:p
Wczoraj byłam z córką w stajni, nigdy zapach koni mi nie przeszkadzał a wczoraj było ciężkawo ;)
Pochwalę się, moje dziecko awansowało z lekcji indywidualnych na trening grupowy ujeżdżeniowy i pewnie pod koniec roku szkolnego będzie mogła zdawać egzamin na brązową odznakę :D
Ja mam to samo.Wroce do lozka i sie krece.Glodna.Za chwile muli.Ciezkie poranki.
Super ze idzie teraz na brazowa:)Do 10 r zycia maja 64 pytania z teori a pozniej 215.
Sciagnij sobie dla malej pytania testowe z PKJ.
My to przerabiamy teraz:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak się robi zastrzyk w brzuch, najlepiej mocno chwycić fald skorny (az do mocnego podciagniecia) i wbić prostopadle igłę. Podac zastrzyk i puścić. wtedy mniej boli. Przetestowalam na sobie, kiedyś bralam fraxi po operacji.
 
reklama
Do góry