reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja nie mam wanny tylko prysznic ok roku i ciezko bez wanny ale tak wyszło, mieszkamy z rodzicami i im zależało na prysznicu ale dzięki Bogu upadłam się żeby ten prysznic był duży i tak mam prysznic
1m x 1m no i walczyłam z tym lustrem ale albo mi zaparowalo, albo jak już widziałam co chciałam to aż się z tą maszynka tam ustawiłam to musiałam już się prostować bo krzyż wysiadł no mówię ci że sama się z siebie śmiałam no ale jak na porodówce takiego Frankensteina zobaczą... Tam to mają ubaw dopiero...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak nie ma ochoty na fiku miku, to może właśnie jak małż się zaangażuje w pomoc przy fryzurze to i ochota przyjdzie ?
Chyba to nic nie da, całkowite odechcenie... Nie potrafię tego zrozumieć ale nie chce mi się i nawet o tym nie pomyślę to już z 4-5tygodni trwa i nie zanosi się na zmianę. Jestem jak dziecko które nie wie jeszcze co jest co...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie króluje lewy bok i plecy.
Prawy z powodu nerki odpada, no i panna ułożona jest ciągle po prawej stronie i stanowczo tego nie lubi. Zresztą - tylko na lewym boku trochę wysuwa się spod moich żeber. [emoji12]

Z depilacją sobie radzę, bo - ciągle jeszcze wszystko widzę. ;)
A to, czego nie widziałam nigdy, to na wyczucie. Zresztą po dwóch dekadach (zaczęłam jako 16-17latka ;P) mam już obcykane na amen.
Mój partner mówi, że mogę sobie odpuścić takie ekscesy teraz, bo jemu zarost ;) nie przeszkadza, ale nawet po ciemku nie zdjęłabym przed nim majtek. ;)
Jakoś nie potrafi zrozumieć, że brak depilacji przed randką to najdoskonalszy środek antykoncepcyjny. [emoji6]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witaj @Gabiś :) Baw się u nas dobrze :)
Komuś melisę?? :realmad::realmad::realmad:
Radość z przespanej wczoraj nocy była przedwczesna... teraz po 3 h już "po wszystkim" ??
Na brzuchu bym pospała....Kanapki zjadłam, wody wypiłam chyba z litr, dopijam doubleXmelisa, siedzę w kuchni w samej bieliźnie bo mi ciągle gorąco, nie boli mnie nic i nic nie cierpnie... No nie ma na co narzekać...:no:
Książkę chyba poczytam ... z dala od sypialni, bo Małż na 6 do pracy... A w dzień nie odeśpię - bo nie potrafię....:hmm::hmm::hmm:
 
Witam się i ja :-)

Ze spania nici...próbowałam na prawym boku, ale dziecię mnie skopało, poza tym jakoś ciągle podświadomie starałam się nie zasnąć, żeby jednak za długo na tym boku nie uciskać żyły głównej...masakra ze mną. Wstałam o 5.20 bo kręgosłup mnie już bolał, nawet na wznak nie potrafiłam się ułożyć a i ręka mi cierpła....zwariować idzie...Mam nadzieję, że u Was lepiej :-)

Miłego dnia :-)
 
Witam się i ja :-)

Ze spania nici...próbowałam na prawym boku, ale dziecię mnie skopało, poza tym jakoś ciągle podświadomie starałam się nie zasnąć, żeby jednak za długo na tym boku nie uciskać żyły głównej...masakra ze mną. Wstałam o 5.20 bo kręgosłup mnie już bolał, nawet na wznak nie potrafiłam się ułożyć a i ręka mi cierpła....zwariować idzie...Mam nadzieję, że u Was lepiej :-)

Miłego dnia :-)
Nic lepiej...A jak już się znajdzie miejsce ulubione i ukochane,o jak wygodnie- to trzeba wstać na siku[emoji41]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy się w prawie idealnie słoneczną sobotę :)
U nas ze spaniem też bywa różnie... Od kilku dni leżąc na plecach zaczynam odczuwać ból kręgosłupa, a do niedawna najwygodniejsza pozycja na lewym boku przestała się podobać mojej pannie i tak zasypiam na prawym, a jak mała już zaśnie to cwana matka wraca na lewy boczek ;)

Dopisujemy się do kolejki wypakowań na 24maj :)

Witamy nową mamę i jej córcię :)

Miłego dnia :)
 
reklama
Witam się weekendowo :)
A ja dla równowagi na forum spalam od po 23 do teraz....i spalam ze synkiem bo mąż dalej na targach w Rydze...corka w brzuchu dziś była w miarę grzeczna wiec wszyscy pospalismy....
Milego dnia :)
 
Do góry