reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja dzisiaj po szkole rodzenia, super fajna położna się trafiła. Od popołudnia mam skurcze- mało bolesne i nieregularne, ale i tak mnie martwią... To dopiero 34,2. Teraz leżę w wannie i je wyciszam w kąpieli magnezowej.
MamaAWR- fajnie, że nas ustawiasz w kolejce, jak będziemy się przenosić na FB, to coś mi się zdaje, że to Ty będziesz zarządzającą ;)
 
Teraz pewnie nie, ale po porodach to bardzo prawdopodobne... Będziemy chciały wstawiać zdjęcia, dzielić się intymnymi szczegółami, a tu każdy nas widzi.
Chodzę na Żelazną.
 
Hej kochane❤, dzisiaj robilam kolejne zakupy.. w moim posiadaniu znalazl sie sudokrem - ale znajoma twierdzi ze wysusza
Proszki kupilam z bobini, poniewaz z Loveli nie moglam wszystkiego znalezc a nie chcialam mieszzac. Ogolnie kosmetyki dla malej mam z Nivea. Zastanawiam sie czy kupowac przewijak, duzo znajomych mi odradza i twierdza ze to tylko wyrzucenie kasy. Co o tym sadzicie?

Aaa i co do lozeczka.. mysle zeby kupic lozeczko-tapczanik fakt ze jest troche drozsze ale mysle ze na przyszlosc koszt sie zwroci bo mala bedzie miala na dluzej. jak myslicie majoweczki? ☺☺☺
 
@Lola1009 - powiedz mi tak z ciekawości jakie konkretnie kosmetyki z Nivea masz dla dzieciątka? Bo ja bardzo lubię Nivea, teraz jest też seria emolientow ale one wszystkie o 1 miesiąca życia dopiero a nie od 1 dnia, więc w sumie z Nivea kupiłam tylko oliwke.
Co do Sudocremu - miałam 7 lat temu z Oliwią, kupiłam też teraz, nie wysusza, jest ok i żadnych problemów ze skórą nigdy nie mieliśmy.
@MajaMaj - zazdroszczę szkoły rodzenia. Ja nie chodziłam poprzednio ani teraz, myślałam głupia że jak poprzednio było cc to i teraz tak będzie, a teraz mam pietra przed sn czy rozpoznam kiedy to....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lola1009 - powiedz mi tak z ciekawości jakie konkretnie kosmetyki z Nivea masz dla dzieciątka? Bo ja bardzo lubię Nivea, teraz jest też seria emolientow ale one wszystkie o 1 miesiąca życia dopiero a nie od 1 dnia, więc w sumie z Nivea kupiłam tylko oliwke.
Co do Sudocremu - miałam 7 lat temu z Oliwią, kupiłam też teraz, nie wysusza, jest ok i żadnych problemów ze skórą nigdy nie mieliśmy.
@MajaMaj - zazdroszczę szkoły rodzenia. Ja nie chodziłam poprzednio ani teraz, myślałam głupia że jak poprzednio było cc to i teraz tak będzie, a teraz mam pietra przed sn czy rozpoznam kiedy to....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Nivea baby :
Lagadzacy plyn do kapieli
Delikatna oliwka do pielegnacji
Krem ochronny na slonce
 
Dzień dobry majóweczki :)
Ja już od 7 nie śpię, co dla takiego śpiocha jak ja jest dziwne, ale od kilku dni śpię całą noc bez problemu (z jedną przerwą na siku), ale punktualnie o 7 oczy jak pięć złotych :rofl2: Chyba organizm podświadomie przygotowuje się na wcześniejsze wstawianie ;)
Co do kosmetyków to ja bardzo opierałam się na ocenach i opiniach z polecanego przez dziewczyny bloga "sroka o" i na podstawie jej analizy składów kosmetyków dla dzieci kupiłam dla Hani płyn do kąpieli, oliwkę i nawilżanie chusteczki z babydream, w domu będziemy wycierać pupę przygotowaną wodą, więc mam jeszcze suche chusteczki i kupię do tego bepanthen baby extra na sytuacje awaryjne i to tyle ;)

Miłej niedzieli :)
 
Teraz pewnie nie, ale po porodach to bardzo prawdopodobne... Będziemy chciały wstawiać zdjęcia, dzielić się intymnymi szczegółami, a tu każdy nas widzi.
Chodzę na Żelazną.
Ten wątek juz ma zamknięta grupę. Mamy które sie zaczęły udzielać tutaj na początku teraz nie piszą z nami tylko maja zamknięta grupe. Tzn. Wchodzą na wątek o nazwie np. "Zamknięte majowe mamy 2017" tylko te ze sobą zrzyte i zapisane. Zupełnie normalna sprawa i mozna poprosić administratora forum o to.
Lola- w mojej opinii przewijak to luksus. Plecy wysiada Ci jak bedziesz chciała przewijać czy przebierać malucha np. Na łożku. Jakas komoda, biurko i na tym przewijak. Albo przewijak na łóżeczko. Dla mnie to była zawsze ważna rzecz.
O nivea sie nie wypowiem bo po johsonie to najsłabsze składy kosmetyków dladziecinwiec nie kupuje
A łóżeczko tapczanik jak wyglada bo nie wiem?.
 
reklama
Do góry