reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny miała już któraś z was przygodę z zylakami na sromie? Mi się zrobił jeden na nodze obok kolana i mam małe na sromie...ginekolog mówi,ze nie ma przeciwskazan do porodu naturalnego,ze nic się z tym nie stanie bo jest małe a po porodzie zniknie.
 
reklama
@Olo32 - byłam właśnie w Bradonnie. Znalazła mi pani bardzo ładny i wygodny biustonosz (137 zł) ale oczywiście mojego rozmiaru nie mieli na stanie. Haha.. zamówiłam sobie i ma być na środę.
O no to super, bo to bardzo dobra cena jak na Bradonnę :) Jak już go będziesz miała, to poproszę o foto (samego biustonosza, żeby nie zabrzmiało jak zboczeństwo jakieś ;)) ja za jakies 2-3 tygodnie się wybiorę.

Olo, to na dlugo dostałaś zwolnienie. Moja wypisuje na miesiąc najwięcej. A czemu miałabyś później korzystać juz z macierzyńskiego lub zwolnienia od internisty ?
No właśnie też się zdziwiłam, że takie długie dała. A później już macierzyńskie lub internista, bo ona mi wystawia teraz teoretycznie dlatego, że jest zagrożenie porodem przedwczesnym, a w 41 tygodniu już raczej takiego zagrożenia nie ma. Ona jest jakaś strasznie przerażona tymi L4 i kontrolami ZUSu..
 
O no to super, bo to bardzo dobra cena jak na Bradonnę :) Jak już go będziesz miała, to poproszę o foto (samego biustonosza, żeby nie zabrzmiało jak zboczeństwo jakieś ;)) ja za jakies 2-3 tygodnie się wybiorę.

No właśnie też się zdziwiłam, że takie długie dała. A później już macierzyńskie lub internista, bo ona mi wystawia teraz teoretycznie dlatego, że jest zagrożenie porodem przedwczesnym, a w 41 tygodniu już raczej takiego zagrożenia nie ma. Ona jest jakaś strasznie przerażona tymi L4 i kontrolami ZUSu..
To w 41tyg masz iść do pracy, czy gdzie? Jakaś dziwna... A ja mam L4 od 20września i nikt się nie czepia...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musisz to przemyśleć czy w ciazy korzystać juz z macierzyńskiego bo niestety zawsze ciezko zostawić maluszka i wracać do pracy i każdy dzień macierzyńskiego się liczy tak jak każdy dzień urlopu...
 
Musisz to przemyśleć czy w ciazy korzystać juz z macierzyńskiego bo niestety zawsze ciezko zostawić maluszka i wracać do pracy i każdy dzień macierzyńskiego się liczy tak jak każdy dzień urlopu...
Wiem, wiem :) Zobaczymy jak to będzie i jak się okaże, że mała nie chce wyjść to będę myślała :)
 
Tak. Spokojnie. Jeszcze trochę czasu zostało.
U mnie mega brzydka pogoda...Mlody lata od jednego domu do drugiego tzn od kolegi do kolegi...a ja poprasowalam i mam lenia...mogłabym myć łazienkę. ...ale niechce mi sie....leń na calego wszedl dziś we Mnie :D nawet pakować mi się niechce...bo mam jutro rano wyjeżdżać do rodziców....
 
Żylaki na sromie- u mnie objawem jest to, że wyglądają moje wargi jakby były spuchnięte, nie wiem czy to o to chodzi...
Olo, jak będziesz miała listę z pytaniami do położnej to może zechcesz się podzielić?
Klaudia- śliczny ten Twój synuś! Nadal żadnych wieści o ojcu? Ile on ma lat?
 
@waraai tak na pocieszenie... zeszłam na zwolnienie ostatniego dnia grudnia, zus pierwsze pieniądze przelał mi jakoś koło 20 marca, a tydzień później dostałam kasę za kolejne zwolnienie, które kończyło się 24.03. Od momentu wydania decyzji (również dowiadywałam się telefonicznie) do wpłynięcia kasy też około tygodnia....

mój termin z OM 11.05 , z usg 27.05 suwaczek mam chyba ustawiony na tę drugą datę, ale urodzę zapewne bliżej daty z OM tak jak pierwszą mą córkę (rozbieżności były takie same)

latające szafki tego jeszcze nie grali :)
 
reklama
Do góry