reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witaj Gabis ja zasypiam na lewym boku a budzę się na plecach, podkladalam poduche żeby leżeć cały czas na lewym boku ale nie zdała egzaminu, ja już po wizycie mały waży ok 3 kg za 2 tyg kolejne usg
Olo współczuję atrakcji
Myszka mnie wyszły zylaki na nodze, ale ja idę do zabiegu po ciazy i karmieniu
 
reklama
Żylaki na sromie- u mnie objawem jest to, że wyglądają moje wargi jakby były spuchnięte, nie wiem czy to o to chodzi...
Olo, jak będziesz miała listę z pytaniami do położnej to może zechcesz się podzielić?
Klaudia- śliczny ten Twój synuś! Nadal żadnych wieści o ojcu? Ile on ma lat?
28. I nie żebyśmy się poznali i dzień później zaliczyli wpadkę. Prawie 3 lata mieszkaliśmy razem. Nikt nic nie wie, przepadł, rodzina załamana, ja zresztą też.
Co do spania to ja śpię głównie na prawym boku i na plecach, inaczej nie umiem.
 
Ja pewnie panikuje, bo ponoć najlepiej na lewym i od 4 miesiąca ciąży tak śpię, ale cholipka boli mnie już kręgosłup, ręce mi cierpna, ile można...jak się poloze na prawym to panikuje że Mała niedotleniona...na wznak.nie umiem spać...ech,jak stara baba....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja raz na lewym, raz na prawym- jak mi wygodnie. Na plecach nie ma szans.
Współczuję Ci bardzo Klaudia :( i jego całej rodzinie...
 
Ja pewnie panikuje, bo ponoć najlepiej na lewym i od 4 miesiąca ciąży tak śpię, ale cholipka boli mnie już kręgosłup, ręce mi cierpna, ile można...jak się poloze na prawym to panikuje że Mała niedotleniona...na wznak.nie umiem spać...ech,jak stara baba....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Witam nowa majowke :) zgodnie z tym, co pisze i mowi mama ginekolog, mozna spac i na plecach i na prawym boku. Jak Ci wygodnie. A jak dzieciaczkowi cos nie bedzie pasowalo, to da Ci znac kopniakami.
Mi jest ciezko sie ulozyc, nawet z rogalem. Spie tak pol na pol - troche na boku a troche ns plecach - podkladam dlugi bok rogala pod plecy i tak jest wygodnie i mi i Marysce.

Ueaga, jestem pierdola i przytrzasnelam palec bagażnikiem. Fioletowy i napuchniety jak balonik :) brawo ja

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja śpię na lewym no czasami się przekrece na prawy. Na plecach to oglądam tv, ale jak mam wstać z tej pozycji to koniec świata, tak krzyż boli że szok ale jak leżę to jest ok, dziwne... Marzę żeby położyć się na brzuchu [emoji4] dziewczyny we wtorek mam wizytę i jak pomyślę o depilacji to mi wszystkie kłaki dęba stają.... Po ostatniej próbie to wyglądam jak ci z reklamy fanty- masakra, a gdzie do końca maja.... Z poprzedniej ciąży nie pamiętam jak to się odbywało, pewnie nic lepiej nie było tylko jak człowiek młodszy to łatwiej to przychodzi.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja śpię na lewym no czasami się przekrece na prawy. Na plecach to oglądam tv, ale jak mam wstać z tej pozycji to koniec świata, tak krzyż boli że szok ale jak leżę to jest ok, dziwne... Marzę żeby położyć się na brzuchu [emoji4] dziewczyny we wtorek mam wizytę i jak pomyślę o depilacji to mi wszystkie kłaki dęba stają.... Po ostatniej próbie to wyglądam jak ci z reklamy fanty- masakra, a gdzie do końca maja.... Z poprzedniej ciąży nie pamiętam jak to się odbywało, pewnie nic lepiej nie było tylko jak człowiek młodszy to łatwiej to przychodzi.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupilam krem veet taki z gabka. Jutro bede testowala ;)

A wstawania z lezenia na plecach nie uskuteczniam juz od operacji kregoslupa, bo to bardzo obciaza. Przewracam sie na bok, spuszczam nogi z lozka i sie podpieram reka i wstaje. Jsk stara babcia, ale bezpiecznie dla kregoslupa :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupilam krem veet taki z gabka. Jutro bede testowala ;)

A wstawania z lezenia na plecach nie uskuteczniam juz od operacji kregoslupa, bo to bardzo obciaza. Przewracam sie na bok, spuszczam nogi z lozka i sie podpieram reka i wstaje. Jsk stara babcia, ale bezpiecznie dla kregoslupa :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nie mam zaufania do tych kremów na te okolice i tak wywijam maszynką ale to na chybił-trafił, dobrze że sprawy figli-migli mnie nie pociągają bo gdyby mój m widział tą artystyczną konstrukcję to by padł ze śmiechu.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gabiś - ja kiedyś uwielbiałam spać na prawym boku, ale młody nie chciał się wpasować główką w dół i mi położna doradziła żeby zacząć spać na lewym. I tak zaczęłam. Młody w tydzień się przekręcił ale teraz za cholere nie pozwoli mi spać inaczej. Wyglada to tak, że kładę się na lewym boku, ale że jest mi niewygodnie to sie w nocy przekręcam na prawy, znoszę jakieś 30 min kopniaków i znów na lewy. Ze 2h snu, prawy i znowu kopniaki.. i tak do rana.
Dla zdrowia maluszka wszystko jedno jak śpimy, byleby nam obojgu było wygodnie. Wyjątkiem są tylko sytuacje jak masz problemy z łożyskiem. A jak jest ok, śpij jak chcesz :)
 
reklama
@DaWo - ja sobie w tym celu załatwiłam porządne lusterko do wanny.. a i tak mnie mój małżonek wyśmiał po tych wszystkich moich staraniach, żeby wyglądać jak ktos cywilizowany _-_
 
Do góry