reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej[emoji16] już po wizycie [emoji3] mała ma 2050 i mama w dwa tygodnie 2kg przybrała [emoji53]ale myślę że za trzy tygodnie będzie 0,5kg[emoji57] Oczywiście zastrzyki brać i jak stwierdziła doktorowa no taki urok z tą nogą [emoji44][emoji14][emoji54][emoji83][emoji49][emoji84]
Nawet ktg mi dzisiaj robiła,a za 3tyg jakiś wymaz ma mi brać ale nie zaczaiłam na co- tak gapa jestem.... A u mnie w domu zawitała jelitówka, mam podejrzenia że z tego forum ją zalapalismy( narazie moja mama ale do czasu, jak o tym pomyśle to mi jeździ po brzuchu)[emoji33][emoji372]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dawo - ups - to ode mnie jelitówka :-) Ale pocieszam, że to jednodniówka :-) Super wieści z wizyty. Piękna waga Twojej maluszki. A nasze wagi to dziwna sprawa - ja wczoraj rano na wadze ważyłam 67 a dzisiaj 64,5 ....
myszkax33 - ja byłam na szkoleniu gdzie kategorycznie mówili aby pasów poporodowych nie nosić. Ze względu na mięśnie itd. Ale na pewno znajda sie ich zwolennicy :-) Ja po dwóch porodach doszłam do siebie to i liczę że teraz dojdę :-) rok temu to chyba miałam figurę najbardziej fit z całego życia - ale baby koło 40 mają takie ambicje ;-\
waraai - a za mna chodzi białe wino.... nie jestem z tych co to w kazdy weekend muszą sie napić noi po 2 lqampkach mam dość ale jakoś mi się chce :-) A tu perspektywa niewesoła.... :-) A moi sąsiedzi mają winnicę i ich białe wino 2014 jest.... genialne - chlip chlip co się odwlecze..... ja zawsze mówię jedno: najgorsze w piciu nie jest to, że się słabo czujesz tylko że i tak Cię rano dzieci obudzą....
A z prezento-gadżetami to Ci/Wam fajowo!
MajMaj- a magnezu dużo bierzesz? dobry jakiś - pisałam rano o tym.
Olo- też mi się wierci mocniej, a żebra to chyba chce wyjąć podważając od srodka. Najbardziej jak sie siedzi. Brzuch czasem się porusza jakby jakiś ALIEN siedział w środku - no w sumie....;-)
znajoma paliła przy dwójce, stwierdziła, że lekarz jej powiedział, że jak już tyle pali to lepiej żeby nie rzucała w ciaży bo to będzie szok dla organizmu :D
taaa też słyszałam takie herezje kiedyś .....


a spotkałyście się z jakąś "niemiłą" "dziwną" reakcją na Waszą ciążę?
 
Hej[emoji16] już po wizycie [emoji3] mała ma 2050 i mama w dwa tygodnie 2kg przybrała [emoji53]ale myślę że za trzy tygodnie będzie 0,5kg[emoji57] Oczywiście zastrzyki brać i jak stwierdziła doktorowa no taki urok z tą nogą [emoji44][emoji14][emoji54][emoji83][emoji49][emoji84]
Nawet ktg mi dzisiaj robiła,a za 3tyg jakiś wymaz ma mi brać ale nie zaczaiłam na co- tak gapa jestem.... A u mnie w domu zawitała jelitówka, mam podejrzenia że z tego forum ją zalapalismy( narazie moja mama ale do czasu, jak o tym pomyśle to mi jeździ po brzuchu)[emoji33][emoji372]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej dziewczynki i ja Was witam wiosennie chodz u mnie mrzawka i pochmurno. Ja wczoraj po wizycie u hematologa tez mam moessane uczucia rownoez nadal kazala mi brac zastrzyki wypisala na 3 miesiace i wizyta az za 3 moesiace. Na wynikach z laboratorium pierwszy raz cos takiego widzialam duza czerwona pieczatka " po odebraniu wyniku prosimy o fax potwierdzajacy odbior wynikow mogacych zagrazac zyciu pacjenta " wiec chyba noe coekawie tych d-dimerow norma to 500 u mnie 2100 i w sumie nic sie nie dowiedzialam tylko ze to przez ciaze i tyle mam metlik w glowie.
Ktory u Cieboe dokladnie tydz ciazy i dzien ja jutro mam wizyte u gin. Pozdrawiam ☺
 
Hej dziewczynki i ja Was witam wiosennie chodz u mnie mrzawka i pochmurno. Ja wczoraj po wizycie u hematologa tez mam moessane uczucia rownoez nadal kazala mi brac zastrzyki wypisala na 3 miesiace i wizyta az za 3 moesiace. Na wynikach z laboratorium pierwszy raz cos takiego widzialam duza czerwona pieczatka " po odebraniu wyniku prosimy o fax potwierdzajacy odbior wynikow mogacych zagrazac zyciu pacjenta " wiec chyba noe coekawie tych d-dimerow norma to 500 u mnie 2100 i w sumie nic sie nie dowiedzialam tylko ze to przez ciaze i tyle mam metlik w glowie.
Ktory u Cieboe dokladnie tydz ciazy i dzien ja jutro mam wizyte u gin. Pozdrawiam [emoji5]
1490094365-aaaaaa.jpeg

Mam nadzieję że czytelne będzie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
31tydz i 1dzień to już się mówi 32tydzień i zaczyna się 8miesiac. Ale umiałam [emoji3]
A te twoje dedimery to ciekawa sprawa.... Ja przy takich dobrych wynikach przestałam na tydzień brać zastrzyki i widzisz jakie atrakcję [emoji51][emoji36][emoji35]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej[emoji16] już po wizycie [emoji3] mała ma 2050 i mama w dwa tygodnie 2kg przybrała [emoji53]ale myślę że za trzy tygodnie będzie 0,5kg[emoji57] Oczywiście zastrzyki brać i jak stwierdziła doktorowa no taki urok z tą nogą [emoji44][emoji14][emoji54][emoji83][emoji49][emoji84]
Nawet ktg mi dzisiaj robiła,a za 3tyg jakiś wymaz ma mi brać ale nie zaczaiłam na co- tak gapa jestem.... A u mnie w domu zawitała jelitówka, mam podejrzenia że z tego forum ją zalapalismy( narazie moja mama ale do czasu, jak o tym pomyśle to mi jeździ po brzuchu)[emoji33][emoji372]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ten wymaz z pochwy to badanie balteriologiczne na obecność paciorkowców z grupy GBS. Ja już miałam i mam GBS dodatni, jest to ważne bo przy porodzie muszą podać antybiotyk, żeby te bakterie nie kolonizowały się na skórze maluszka. :)
Dużo zdrówka dla majówek ;)
 
Cześć Dziewczyny ;)
Od rana w biegu i dopiero co nadrabiam zaleglosci...
Czytając i słysząc o babkach które w ciąży pala, piją i nie wiadomo co jeszcze robią to aż mi się płakać chce jak pomyślę o tych maluszkach... A najgorsze jest to że zazwyczaj ich ciążę nie są zagrożone i nie martwią się niczym, a my dmuchamy na nasze maleństwa, oszczędzamy się a i tak zawsze się coś nas uczepi... jak nie uciekający korek to skurcze, skracajaca się szyjka i wiele innych paskudztw....
I gdzie tu sprawiedliwość na tym świecie...

Rano byłam na badaniu krwi na następną wizytę i powiem Wam że po raz pierwszy po ukluciu myślałam że się wykrywanie, nie wiem skąd ta krew się brała z tej malutkiej dziurki...i do tego od rana pogłębil się mój ciążowy umysl- jechalam na recznynm, chciałam odpalić oddalone już auto...istna masakra...gdzie się podział mój mózg?:oo:

I tak jak Wy tęsknię za swoim starym pecherzem...teraz wychodząc gdzie kolwiek pierwsze o czym się myśli to gdzie w pobliżu znajdzie się toaletę...szkoda że nie można się wysiusiac na zapas:(
 
Ten wymaz z pochwy to badanie balteriologiczne na obecność paciorkowców z grupy GBS. Ja już miałam i mam GBS dodatni, jest to ważne bo przy porodzie muszą podać antybiotyk, żeby te bakterie nie kolonizowały się na skórze maluszka. :)
Dużo zdrówka dla majówek ;)

i co dziwne, nawet jeśli ginekolog w ciąży ( jeszcze przed porodem) zleca na to antybiotyk - to wcale nie muszą uwierzyć że go wzięłyście i dadza wam przy porodzie kolejny na wszelki wypadek :-(
Ja tak miałam w 2011.
 
i co dziwne, nawet jeśli ginekolog w ciąży ( jeszcze przed porodem) zleca na to antybiotyk - to wcale nie muszą uwierzyć że go wzięłyście i dadza wam przy porodzie kolejny na wszelki wypadek :-(
Ja tak miałam w 2011.

W sumie to im się nie dziwię, lepiej w ten sposób niż jakby miało się okazać że dziecko zaraziło się tymi paciorkowcami....

Przerabialyscie już temat nocnych koszulek ciążowych/ do karmienia? Ja byłam je dzisiaj obejrzeć i powiem Wam że się wystraszylam....ten kto je projektuje chyba nigdy nie był w ciąży i nie wie że nawet turlajac się kobieta chce ładnie wyglądać...
Macie już jakieś upolowane i godne polecenia?;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem nadwagowa więc ani nie szukam takich gadżetów, mam takie dwie starobabcine i w nich będę paradować [emoji14] myślę że będzie mi wtedy wszystko jedno.... Ale wy seksilaski możecie jak najbardziej się lansować w takim stroju[emoji106]
Moje zdanie jest takie że każdy powinien się ubrać,a nie przebrać. No....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry