reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Marta- podbijam temat karuzeli. Jak dziecko ma miesiąc to juz chętnie patrzy na cos a czy mnie sie bedzie chciało w pierwszym miesiącu szukac karuzeli,..? Poprzednio miałam świetna tiny love. Bardzo wytrzymała na ciągniecie za zabawki i ładnie grała. Wyświetlacz uważam za zbytek. Ważne sanontensywne kolory. Ja na prezent nie licze.
Waraai- Ty jestes harpaganem . Tydzień temu ledwo sie ruszałaś a teraz szlajasz sie na całego ;) co dostaliście- opowiadaj!!
Milkaklaudia- Asparagin możesz brać spokojnie. Mnie kiedyś dietetyk tez polecał ale jest to jedna ze słabiej przyswajalnych form magnezu. A ! i do tego bierz b6 bo inaczej sie nie przyjmie :) ja teraz biorę formę cytrynianu magnezu i widzę b. Duża różnice. Fajnie ze po wizycie wszystko ok, ja za tydzień. Nie moge sie doczekać.
DaWo- jak noga?
MamaAWR- narzekać - źle, chwalić źle... Milczenie złotem :)
 
reklama
Waraai podziwiam Cię jeszcze za te podróże w tym tyg ciąży wolę już za daleko domu się nie oddalać. Jeszcze Jutlandia? Gdzie to jest? :)
Majówka2017 tak jak piszą dziewczyny marudz i narzekaj, upominaj się bo inaczej to nieraz totalna olewka a z bólami do domu to też bez sensu wracać.
Ja jestem dziś po wizycie. Mała waży 1,5kg :) ma się dobrze ktg w porządku skurczy brak. Szyjka jest zamknięta i twarda. Robił nam dzisiaj 3 badania prenatalne i wszystko jest dobrze. O tych trzecich badaniach mówił że jak w poprzednich nie wystąpiły żadne wady czy zmiany to w tym tygodniu ciąży nic nie powinno już wystąpić dlatego niektórzy lekarze już ich nie robia. Mała jest obrocona główka do dołu a te skurcze co miałam to raczej były przepowiadajace.
I pokazał nam że Klaudia ma już włosy na głowie :) mogę brać sobie magnez bo mi powięka skacze. Powiedział że obojętnie jaki. I tak właśnie się zastanawiam bo mam w domu aspargin a to jest magnez z potasem czy mogę sobie go wziąć? Któraś z Was chyba brała?
Ale fajnie ☺
 
Marta- podbijam temat karuzeli. Jak dziecko ma miesiąc to juz chętnie patrzy na cos a czy mnie sie bedzie chciało w pierwszym miesiącu szukac karuzeli,..? Poprzednio miałam świetna tiny love. Bardzo wytrzymała na ciągniecie za zabawki i ładnie grała. Wyświetlacz uważam za zbytek. Ważne sanontensywne kolory. Ja na prezent nie licze.
Waraai- Ty jestes harpaganem . Tydzień temu ledwo sie ruszałaś a teraz szlajasz sie na całego ;) co dostaliście- opowiadaj!!
Milkaklaudia- Asparagin możesz brać spokojnie. Mnie kiedyś dietetyk tez polecał ale jest to jedna ze słabiej przyswajalnych form magnezu. A ! i do tego bierz b6 bo inaczej sie nie przyjmie :) ja teraz biorę formę cytrynianu magnezu i widzę b. Duża różnice. Fajnie ze po wizycie wszystko ok, ja za tydzień. Nie moge sie doczekać.
DaWo- jak noga?
MamaAWR- narzekać - źle, chwalić źle... Milczenie złotem :)
Noga tak sobie, dopiero 4zastrzyk biorę więc na rewelacje jeszcze trzeba zaczekać... Jutro mam wizytę, zobaczymy co będzie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta- podbijam temat karuzeli. Jak dziecko ma miesiąc to juz chętnie patrzy na cos a czy mnie sie bedzie chciało w pierwszym miesiącu szukac karuzeli,..? Poprzednio miałam świetna tiny love. Bardzo wytrzymała na ciągniecie za zabawki i ładnie grała. Wyświetlacz uważam za zbytek. Ważne sanontensywne kolory. Ja na prezent nie licze.
Waraai- Ty jestes harpaganem . Tydzień temu ledwo sie ruszałaś a teraz szlajasz sie na całego ;) co dostaliście- opowiadaj!!
Milkaklaudia- Asparagin możesz brać spokojnie. Mnie kiedyś dietetyk tez polecał ale jest to jedna ze słabiej przyswajalnych form magnezu. A ! i do tego bierz b6 bo inaczej sie nie przyjmie :) ja teraz biorę formę cytrynianu magnezu i widzę b. Duża różnice. Fajnie ze po wizycie wszystko ok, ja za tydzień. Nie moge sie doczekać.
DaWo- jak noga?
MamaAWR- narzekać - źle, chwalić źle... Milczenie złotem :)
1490043999-aaaaaa.jpeg
[emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie milka ze u Ciebie wszystko i u malej dobrze ja wizyte bede miala w srode to bedzie 31t1d u Ciebie dzis ile? Juz nie moge sie doczekac. Teraz masz wizyte kiedy?
Dziś wypadł 31 tydzień 0 dni :) kolejna wizyta 18 kwietnia a więc za miesiąc bo nic się nie dzieje. Ciekawe jak będzie teraz u Ciebie.
Za ktg dziś doplacalam 50 zł :/ a więc wizyta łącznie 250. Troche szaleją z tymi cenami :/
Karlik to jakaś nazwa jest tego magnezu czy poprostu cytrynian magnezu?plus dokupujesz witaminę b6? Bo jak tak aspargin słabo przyswajalny jest to bez sensu...
 
@majówka2017 proś ich o kroplówki rozkurczowe bo takie bóle to nic dobrego, pewnie dostaniesz z nospy ale dobre i to wazne aby pomoglo. Moze powiedz przy obchodzie jak bedzie wiecej tych lekarzy o tych bolach bo w tych czasach jak sie nie upomni czlowiek to niczego nie maa. Mam nadzieje ze bedzie lepiej☺☺☺



Jak bylam w szpitalu to przywiezli kobietę w 29tygodniu ciąży ktora byla doslownie nieprzytomna od alkoholu.. wiezli ją na wozku, zaczely odchodzic jej wody i po dwoch dniach lekarze zdecydowali sie na cesarkę.. nie mogli jej podac zadnych lekow ani sterydow bo byla kompletnie pijana.
słuchajcie, bylam w szoku ze kobieta moze sie doprowadzic do takiego stanu i tak bezmyslnie postapic zagrazajac zyciu swojego malenstwa. Dziewczyny z calego oddzialu chodziły i pytaly co z dzieckiem bo byly aż tak przejęte sytuacją
 
@DaWo - karuzela pierwsza klasa! :D gdzieś mam taki wieszak na skarpety, może warto ze strychu ściągnąć :) Ale z drugiej strony takie kapiące krople to podobno jedna z najcięższych chińskich tortur jest :)
 
reklama
A z tą pijaną kobietą to nawet nie wiem jak to skomentować... przykre strasznie.
Jak leżałam na patologii ciąży kilka dni to nie mogłam uwierzyć, że są kobietki które dosłownie co godzinę biegały z brzuchami w piżamach na dwór na papierosa. I to kobiety w różnym wieku i młodziutkie i starsze i takie które miały już dzieci. Twierdził że całą pierwszą ciążę przepaliły i nic się nie stało... ehh
 
Do góry