reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Karlik nie mam pojęcia. :)
W sensie - nie wiem, czy nie wykopią mnie ze szpitala z pomocy doraźnej. :D a chirurg w niedzielę raczej tylko w takich placówkach.

@DaWo ja ostatnio myślę o wielofunkcyjnym. Taka spacerówka, którą kładzie się na płasko i robi z niej gondolkę.
W sumie gondola to na tych ciepłych miesięcy wypadnie tylko..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Te z ładnymi gondolami mają okropne i małe spacerówki, a jak już jest duża spacerówka to gondola szmaciana i tak źle i tak niedobrze [emoji31] nic mi nie pasuje,a jak mam kupić żeby kupić to wolę głęboki po franku,a wybulić na lepszą spacerówke. Franek miał 3-4 lata to jak było trzeba to spał w spacerówce ale ona już trafiła na śmietnik. Chcę dużą bo jak widzę te parasolki to mi się słabo robi[emoji53][emoji44][emoji19] mam nadzieję że to jest ciążowe niezdecydowanie i potem będzie lepiej[emoji106][emoji135]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie :) W szpitalach oni nieco olewają. Dziewczyna, z którą byłam na sali mówi lekarce prowadzącej, że ma skurcze po antybiotyku to przepisała jej leki na uspokojenie ;p Zresztą wszystkie dostawałyśmy na sali na uspokojenie ;p żeby nie panikować
I mnie na sali dziewczyna ewidentne miała problemy z nadmiarem magnezu we wlewie. Dostawała non stop na skurcze, twarz miała purpurowa w głowie jej sie kręciło, przestawała normalnie widzieć, słabo jej było. Wezwali neurologa- przyszedł dobę pózniej a magnez nadal leciał sobie do żył. Jak odstawili- wszystko minęło.

Waraai- daj znac jak Ci dzis pomogą.
Moi pojechali na rowery bo znow piękny dzien. A ja dla odmiany... Leżę :)
 
Straszne te przypadki co piszecie aż strach do szpitala się kłaść. Zamiast Ci pomóc to jeszcze zaszkodza.
A my właśnie wracamy sobie z Karpacza. Spontaniczny wyjazd zorganizowany przez dziadków. Chłopaki na nartach poszaleli a my miasto kawiarnie i restauracje i chyba wracam 2 kg cięższa :) ale pogoda była rewelacyjna. A na stokach śnieg ❄
Jutro mam dostać łożeczko dla małej także powoli krokami do przodu urządzamy się.
Waraai dawaj znać. Oby wszystko było dobrze. Trzymaj się i nie daj się :)
 
cześć drogie Mamy, ja z lipcówek 2016 ;) mam dużo nowych, oryginalnych rzeczy firmy La Millou, z likwidacji sklepu. nie bede tu wklejac linka zeby nie spamowac, ale jesli ktoras bylaby zainteresowana oferta, to zapraszam na priv! pozdrawiam ;)
 
Hej ho!
Myślałam, że milion postów do przeczytania będzie po całym dniu niewchodzenia na forum, a tu klops!
Byłam dziś na warsztatach dla przyszłych rodziców. Fajna sprawa. Co prawda sporo prezentacji stricte reklamowych, ale nawet ciekawych. Poza tym szybka prezentacja metod postępowania przy dławiącym się dziecku w wykonaniu ratownika medycznego plus wystąpienie Pawła Zawitkowskiego. Świetnie się tego faceta słucha. Mam w domu jego książkę, dokupiłam drugą :)

Potem spacer nad Wisłą z mężem i pyszna pizzunia ;) A teraz z tego dotlenienia padam na gębę ;)

Jednym z komercyjnych wystąpień była prezentacja Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Co sądzicie o takim magazynowaniu komórek krwi na własne potrzeby (czyli chodzi mi o to płatne magazynowanie)?
 
U mnie tez fajny weekend kupilam dzis wozek i duzo pierdul ☺ jak posciel karuzele kocyki reczniki nic jeszcze nie mialam a teraz zostaly mi jakies drobne rzeczy ☺ ale po zakupach tez padnieta jestem jednak ciaza daje we znaki ☺
Milego wieczorku☺
 
U mnie tez fajny weekend kupilam dzis wozek i duzo pierdul [emoji5] jak posciel karuzele kocyki reczniki nic jeszcze nie mialam a teraz zostaly mi jakies drobne rzeczy [emoji5] ale po zakupach tez padnieta jestem jednak ciaza daje we znaki [emoji5]
Milego wieczorku[emoji5]
Pokaż wózek jeśli możesz [emoji57]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ho!
Myślałam, że milion postów do przeczytania będzie po całym dniu niewchodzenia na forum, a tu klops!
Byłam dziś na warsztatach dla przyszłych rodziców. Fajna sprawa. Co prawda sporo prezentacji stricte reklamowych, ale nawet ciekawych. Poza tym szybka prezentacja metod postępowania przy dławiącym się dziecku w wykonaniu ratownika medycznego plus wystąpienie Pawła Zawitkowskiego. Świetnie się tego faceta słucha. Mam w domu jego książkę, dokupiłam drugą :)

Potem spacer nad Wisłą z mężem i pyszna pizzunia ;) A teraz z tego dotlenienia padam na gębę ;)

Jednym z komercyjnych wystąpień była prezentacja Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Co sądzicie o takim magazynowaniu komórek krwi na własne potrzeby (czyli chodzi mi o to płatne magazynowanie)?
Jeśli chodzi o PBKM to ja miałam na szkole rodzenia przedstawiciela. Ja chciałam na początku pobierać, ale generalnie trochę na ten temat poczytałam, posłuchałam... Nie jest to do końca takie kolorowe jak opowiadają. W USA komórki macierzyste są pobierane już z mleka matki... A też nie mamy gwarancji, że tych komórek będzie dużo i czy będą Skuteczne na dane schorzenia. Jest to w pewnien sposób zastraszanie rodziców. Dlatego ja mówię nie, ale nie neguje innych. :)
 
reklama
Hej dziewczyny... u mnie gości ciąg dalszy. Nie mogę spać chyba z przemęczenia [emoji20] za oknem leje deszcz... a ja nie śpię od 4... ech [emoji20] wiem że to mało gościnne ale odliczam dni do wyjazdu gości...

Super że weekend był u Was udany [emoji6]

Asia - pochwal się wózkiem [emoji6]

Pozdrawiam wszystkie mamusie [emoji307]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry