reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

O ja się dziś narobilam, dostałam jakieś werwy ;) poukladalam w szafce,zrobiłam 3 prania,obiad, normalne porządki typu kurze,zamiatanie,podlewanie kwiatów i do tego jeszcze umylam okna ;) mąż mi trochę pomógł ale wiadomo jak to z facetem,ze tylko chodzę i poprawiam. Zostało mi jeszcze zmywanie po obiedzie i wymienić swince w klatce. Może się jeszcze skuszę na jakiś spacer z rodzinką nad morze ;)
Perfekcyjna pani domu!! :oops::oops::):):)

Ja dziś odpuściłam, bo od rana kilkanaście razy skurcze, ale cokolwiek by się działo miałam jeden plan:

17101314_1377641698924626_2075420116_o.jpg

Na jutro dla Haneczki, różowy biszkopt :D Się Panie częstują, ja zmywam gary po torcie i idę zalegnąć dalej... Od dziś mam równe 2 miechy do cc ....
 
reklama
Martussa- super. Az mnie zmroziło ze za miesiąc muszę mojej 8 latce tez zrobic. Nie znoszę kupnych tortów. Ale dam radę, moze juz nie bede tyle leżeć:)
Waraai- cholerka, mam nadzieje ze tym razem bedzie mniej boleśnie. A chcesz iść w niedziele na sor z tym czy gdzie?
A ta wanienka za 6tysi.... Jakos nie kumam o co chodzi :)
 
Wanienka powala ceną... może z domieszką złota lub wysadzana jakimiś drogimi kamieniami ;)

Z tym lekiem to pielęgniarka trochę przesadziła... mówiłaś na obchodzie lekarzowi o sytuacji ?

Piękny tort !

Piękny dresik dla Klaudii :D
 
Hej dziewczyny, postanowilam sie z Wami podzielic moim dzisiejszym odkryciem. Jestem w szoku. Dostalam wczoraj skierowanie do szpitala na szczepienie- brak przeciwcial. Konflikt.- poza tym zdrowa rybcia jestem. Ok godz23 gdy juz udalo mi sie zmruzyc oko obudzila mnie pielegniarka i kazala "wkladac" tabletke kazda z Was wie gdzie☺. Ze wzgledu ze bylam pol przytomna a mialam w grudniu osaczanie sie wod i bralam globulki i inne antybiotyki oczywiscie nie posluchalam tej kobiety. Tabletke schowalam do kieszeni. Rano postanowilam poczytac ulotke. Okazalo sie xe jest wyraznie napisane "NIE WOLNO STOSOWAC DOPOCHWOWO", "ZALECANETYLKO W NAGLYCH PRZYPADKACH POD KONTROLA LEKARZA GDYZ LEK MOZE WYWOLAC LICZNE POWIKLANIA" "LEK POMAGA NA GRZYBICE STÓP".. Nie byla to globulka. Moze jestem przewrwzliwiona, ale ze wzgledu ze w mojej rodzinie bylo pare przyadkow ktore zakonczyly sie tragicznie ..nie ryzykuje. Czy tylko ja mam takiego pecha?


Nie :) W szpitalach oni nieco olewają. Dziewczyna, z którą byłam na sali mówi lekarce prowadzącej, że ma skurcze po antybiotyku to przepisała jej leki na uspokojenie ;p Zresztą wszystkie dostawałyśmy na sali na uspokojenie ;p żeby nie panikować
 
Dziewczyny oglądam wózki i wiecie że im dłużej na nie patrzę to tym mniej mi się podobają, chyba że w sklepie coś na żywo mnie zauroczy... W ostateczności głęboki mam po synku,a na spacerówkę to mam jeszcze czas.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lewandowskiej wanienka napewno będzie pasowała do wnętrza Plus pakiet porodu Prestige ;)
My wyprawiamy naszej córce urodziny w przyszły week,potrzebuję dwóch tortów jeden na sobotę drugi na niedzielę. Maja wymyśliła sobie tort z Elsa i Anna postaram się taki zamówić na imprezę dla dzieci a na sobotę jak będą dziadkowie i rodzina to może zrobię coś sama.
Synkowi z brzucha chyba udzielił się mój power bo cały dzień brzuch mi lata na boki aż mąż był w szoku,ze mi to nie przeszkadza;) ja mam teraz czas relaksu i leżenia na łóżku z nogami do góry a on dalej dokazuje.
 
reklama
@Karlik nie mam pojęcia. :)
W sensie - nie wiem, czy nie wykopią mnie ze szpitala z pomocy doraźnej. :D a chirurg w niedzielę raczej tylko w takich placówkach.

@DaWo ja ostatnio myślę o wielofunkcyjnym. Taka spacerówka, którą kładzie się na płasko i robi z niej gondolkę.
W sumie gondola to na tych ciepłych miesięcy wypadnie tylko..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry