reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej dziewczyny... u mnie gości ciąg dalszy. Nie mogę spać chyba z przemęczenia [emoji20] za oknem leje deszcz... a ja nie śpię od 4... ech [emoji20] wiem że to mało gościnne ale odliczam dni do wyjazdu gości...

Super że weekend był u Was udany [emoji6]

Asia - pochwal się wózkiem [emoji6]

Pozdrawiam wszystkie mamusie [emoji307]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A co ci goście szukają u Ciebie? Chyba że przyjechali żeby ci pomóc coś czuję że nie [emoji53]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie po weekendowo :)
Już w domu...morze i spacerki krótkie zaliczone...chlopacy skorzystali bardziej bo pograli w tenisa i w kosza a ja z psem kibicowalam ;) synkowi kolejny ząb wypadł i dalej liczy ze Wróżka Zebuszka cos przyniesie..:D zaraz doczytam co u Was...miłego poniedziałku...
 
szczerze... ja też nie lubię gości... zwłaszcza takich, którzy lubią się zasiedzieć ;)

u mnie niedziela minęła skurczowo...zwłaszcza wieczorem, a mała cały dzień się tak wierciła...dzisiaj póki co jakby trochę lepiej.

Niech moc będzie z Wami !
 
Jednym z komercyjnych wystąpień była prezentacja Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Co sądzicie o takim magazynowaniu komórek krwi na własne potrzeby (czyli chodzi mi o to płatne magazynowanie)?
Ja nie pobierałam do tej pory i teraz tez nie będę. Nie że jestem przeciwko idei po prostu nie uwazam za b. skuteczne. Znam przypadek chłopaka młodego, wypadek na motorze, komórki rodzice mieli - opłacali z 18 lat przechowywanie - no i niestety nie przydały się choć próbowali - chłopak roślinka. Nie dlatego tego nie robię, nie ale gwarancji skuteczności nie mamy.

Fajne niedziele miałyście. Ja na leżąco ale nie narzekam, Jeszcze tylko kilka tygodni. Dziś rano za to zrobiłam chleb po wyprawieniu dzieci do szkoły bo moje jelita mają małe problemy po suplementacji żelaza a poza tym pozwalam sobie ostatnio na białe pieczywo więc wieczorkiem skosztuję w końcu swojego dobrodziejstwa.

Lefkowa- może te skurcze własnie od tego przemieszczania, jak masz malutka ułożoną teraz?
 
Hej dziewczyny nie wiem co jest jak chcem wstawic zdjecie to mi wywala ze za duzy plik a nie wiem jak zmniejszyc tylko jedne najslabsze zdjecie zaladowalo wiec wysylam co mam ☺
 

Załączniki

  • 20170306_092208.jpg
    20170306_092208.jpg
    766,7 KB · Wyświetleń: 94
Fajny wózeczek - teraz większość z nich wygląda tak podobnie :-) Mam wrażenie że wszystko od tego samego producenta :-) ( a sama osobiście znam 3-4 producentów wózków z Częstochowy-zagłębia wózkowego)

Nie mam dziś weny do pracy :-( kompletnie. czytam maile i zostawiam wszystko na później.... Nie wiem na kiedy ale nie na teraz. szarość za oknem nie pomaga.
 
Asiu - a co ja bym miała lepszego do roboty na leżąco przez 10 tygodni :-( kupowanie i skupianie sie jedynie na ciąży i maluszku by mnie chyba ogłupiło do reszty :-)
 
reklama
To zapraszam do Poznania bo u Mnie słoneczko i prawie bezchmurne niebo :-)

Ładny wózek Asia333 :-)

Ja po weekendzie mam dużo energii i dużo siły na sprzątanie i załatwianie spraw...nawet leżeć mi się niechce....ale wiem ze niestety trzeba....
 
Do góry