reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej dziewczyny, postanowilam sie z Wami podzielic moim dzisiejszym odkryciem. Jestem w szoku. Dostalam wczoraj skierowanie do szpitala na szczepienie- brak przeciwcial. Konflikt.- poza tym zdrowa rybcia jestem. Ok godz23 gdy juz udalo mi sie zmruzyc oko obudzila mnie pielegniarka i kazala "wkladac" tabletke kazda z Was wie gdzie[emoji5]. Ze wzgledu ze bylam pol przytomna a mialam w grudniu osaczanie sie wod i bralam globulki i inne antybiotyki oczywiscie nie posluchalam tej kobiety. Tabletke schowalam do kieszeni. Rano postanowilam poczytac ulotke. Okazalo sie xe jest wyraznie napisane "NIE WOLNO STOSOWAC DOPOCHWOWO", "ZALECANETYLKO W NAGLYCH PRZYPADKACH POD KONTROLA LEKARZA GDYZ LEK MOZE WYWOLAC LICZNE POWIKLANIA" "LEK POMAGA NA GRZYBICE STÓP".. Nie byla to globulka. Moze jestem przewrwzliwiona, ale ze wzgledu ze w mojej rodzinie bylo pare przyadkow ktore zakonczyly sie tragicznie ..nie ryzykuje. Czy tylko ja mam takiego pecha?
Ja w szpitalu dostałam diphergan który może szkodzić dziecku. Jaka nazwa tego leku co Ci podali?

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co do twardnienia brzucha nad pepkiem to ja tez tylko tam odczuwam jak poloze sie na plecach to w kilka sekund tam kamien i tez sie zastanawiam czy to twardnienie czy maly tylek wypycha ale chyba za wysoko na tylek dziwne to bo wtedy np dol brzucha miekki normalny.
dokładnie tak jak piszesz, dół brzucha mam miękki, a czasem to i pępek mi się zapada jak przed ciążą
 
1488633796-aaaaaa.jpeg

Może wanienkę komuś?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam!
1f642.png
:) Na wstępie przepraszam za spam i bardzo gorąco proszę o pomoc przyszłe mamy!
1f642.png
:) Jestem studentką V roku psychologii i aktualnie prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej. Dotyczą one uwarunkowań satysfakcji małżeńskiej w okresie trzeciego trymestru ciąży. W związku z tym poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Badany okres dotyczy trzeciego trymestru ciąży. Badanie zajmuje około 15 minut, jest w pełni anonimowe i dobrowolne, a uzyskane wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych. Osoby chętne proszę o wypełnienie ankiety! Jeżeli macie takich znajomych, to proszę podeślijcie im moją ankietę, będę ogromnie wdzięczna. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas
1f642.png
:) A wszystkim mamom życzę szczęśliwego rozwiązania!
1f642.png
:)
Link do: Ankieta dla matek i ojców oczekujących na narodziny dziecka
 
@DaWo a ona ma piekarnik, lodówkę i odkurzacz w tej cenie czy coo? :D Musiałoby mi odpier..lić totalnie, by to kupić :D Nawet na służącą nie mam :-Do_O

Ja dziś od rana naliczyłam z 10 skurczybyków ćwiczebnych, ale profilaktycznie zaległam po południu :D
 
Nie lubie leżących weekendów :( dzieci na dworze, maż na rowerze a ja na leżąco. Kurka, jakos w tygodniu szybciej mi czas leci.
Ja jeszcze nie ide na l4. Pracuje z domu w dwoch dołkach. Tylko w jednej na umowę zlecenie i jak pójdę na l4 to z tej spółki kasy juz nie dostanę:( ani na macierzyńskim. W mojej głównej spółce mam wysokie stanowisko od 10 lat wiec z tego tylko bede miała macierzyński.
Wy narzekacie na kasę rylko rok a dla mnie to szok! Poprzednio siedziałam z dziećmi po 2 lata i po 4 miesiącach zero kasy! Jaki wychowawczy tam trzeba mieć dochód zero zeby dostać. A teraz i 500+ i rok płaca! Państwo
pójdzie w ruinę ale my sie cieszmy
 
O ja się dziś narobilam, dostałam jakieś werwy ;) poukladalam w szafce,zrobiłam 3 prania,obiad, normalne porządki typu kurze,zamiatanie,podlewanie kwiatów i do tego jeszcze umylam okna ;) mąż mi trochę pomógł ale wiadomo jak to z facetem,ze tylko chodzę i poprawiam. Zostało mi jeszcze zmywanie po obiedzie i wymienić swince w klatce. Może się jeszcze skuszę na jakiś spacer z rodzinką nad morze ;)
 
A na ubranka mam taki sposób ze wiem jakie firmy lubie: przede wszystkim carter's i next, gap, czasem coolclub moze byc f&f. Poluje na nie na Allegro, olx, tk max. Mam teraz jedna babkę od której kupuje po jej synku.

A dzis kupiłam leżaczek babybjorn - dla mnie najwspanialsza rzecz - ergonomiczne, nie szkodzi pleckom i bez bajerow juz od 6tyg. Miałam przy obu i teraz zakupiłam. Polecam!
 
reklama
Cześć! :)

Piękny dzień dziś u nas się wychylił. Poszłam z synem na 3godzinny spacer, z jedną 10minutową przerwą na leżenie w słońcu na trawie (mieszkamy pod lasem, choć w mieście), bo od czwartku ani razu nie usiadłam na dupie. ;P
Stoję, albo leżę.
I jutro jednak pojadę do szpitala. :(
Chirurg niby wczoraj usunął mi skrzepy żylne, ale krew szybko napompowała się z porotem i funkcjonuję z balonikiem w siedzeniu. ;P
Dziś było zbyt piękne słońce - no i mam cykora, bo to jednak bolesny zabieg - bym traciła czas na czekanie w kilkugodzinnych szpitalnych kolejkach.
Na stojąco. [emoji12]

Natomiast są już MOTYLE! [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry