reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Melduję się po wizycie :) Haneczka ma się dobrze, waży 1166g (28 tydzień) i z tego co mówił gin to raczej nie będzie duża. Ułożona główką do dołu, gdzie do tej pory to pupa była w dole ;) Gin sprawdzał też wydolność łożyska i wszystko jest ok :)
Jaka dzidzia śliczna [emoji307][emoji738][emoji178] gratuluję [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale popisałyście, ho ho!!!:oops::oops::p:p

Jak czytam o Waszym zdrowiu, to przyznam, że Bogu dziękuję, że u mnie wszystko w porządku, nie muszę leżeć a i moje 16 kg na plusie mnie nie martwi!! Autorem definicji "stan błogosławiony" musiał być facet!!!
@waraai Na hemoroidy polecam Procto Glyvenol czopki. :oops:

Jakie piękne jesteście i małe w ciąży, Dziewczyny :D
Ja jestem okrągła z każdej strony :tak::tak:

Co do liczby potomstwa - podziwiam wielodzietne rodziny, dla mnie druga ciąża jest poczuciem kompletności mojej komórki społecznej. :yes: Pracuję w szkole, która mieści się w dzielnicy, gdzie mieszka sporo klientów opieki socjalnej i krew mnie zalewa, jak widzę, że 500+ idzie na przelew (alko) lub nowy tatuaż mamusi, która w wieku 27 lat ma już 4-5 dzieci, z różnych ojców, żadnego zatrudnienia a czasu na wychowanie maluchów wcale! A znam rodziny, gdzie jest po 3 dzieciaków i wszystko gra, huczy i buczy, matki chcą albo muszą być aktywne zawodowo a ojcowie nie boją sie odkurzacza czy szybkowaru :wink:

@Marta&Hania - Śliczna Hanula!!!:)
@Martusiamiska - na puchnięcie - urodzić... zdjąć biżu, nogi w górę i nie ograniczać picia wody. Ja zauważyłam wczoraj, że mi się stopy poszerzyły, w sensie spuchły :hmm: Teraz wyglądają lepiej - 4 rano :unsure:
Ale się przyznam, że umyłam okna w kuchni, sypialni i salonie, zdjęłam, wyprałam i powiesiłam - na mokro - firanki i zasłonki, odkurzyłam niemal cały dom, umyłam mopem kuchnię i łazienkę, machnęłam dwudaniowy obiad i poprasowałam ubranka dla Ali z Krainy Brzucha... Mąż zapytał, czy planuję coś dokupić... :yes: No, torebkę buty, perfumy - dla siebie planuję :ninja2:
:ninja2::ninja2::tak::D:p
:yes: Z tych rzeczy nie kupiłam teraz ŻADNEJ :D Trochę od koleżanki, niektóre po Hani, na start wszystko z odzieży jest :tak::tak:

17035306_1374321372589992_207759848_n.jpg



Udanej środy wszystkim!!!:rolleyes2:
:rolleyes2::rolleyes2:
 
Martusia dzisiaj przy popielcu to kiepski obiad przewiduje[emoji486] ty to wszystko zrobiłaś dzisiaj? Jeśli tak to cię podziwiam bo ja od wymyślenie tej roboty bym się spocila [emoji41][emoji4][emoji29]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spaghetti to też ma dzisiaj mój Franek- wczoraj nie było komu zjeść reszty,a dzisiaj będziemy z zazdrością patrzeć jak młody wcina[emoji3]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny.
Ja dziś trochu latania z Olusiem mam. Testy w przychodni nas czekają i próbki farb ide wybierać :D
Mimo zalecenia leżenia trzeba robić i załatwiać.
Còra ma zieloną szkołę 17 maja a ja termin na 25. Ciekawa jestem ktòra pierwsza z walizką wyruszy :)
Piękne macie figury w ciąży i brzuszki
Ja jestem wszedzie okrągła.
Co do staniczków to kupiłam dwa miesiące temu do karmienia na allegro bo biust wskoczył na dwa numery do przodu i powiem szczerze jestem bardzo miło zaskoczone bo wygodne i podtrzymują super...
Miłego dnia Wam Życze
U nas pięknie słońce świeci ;)
 
Cześć Dziewczyny :)
Jestem Lutowa mamą ;)
Z racji tego mam zbędne już ciążowe ubrania marki H&M dżinsy rurki i dwie bluzki rękaw 3/4 stan bdb. Rozmiar S
Zapraszam na priv może się przydadzą, a zawsze to taniej niż nowe ;)
 
reklama
Waraai i Olo32 piękne macie brzuszki i figury. Waraai jak mam chyba 3 ✖ większy brzuch od Ciebie a moja Klaudia do wielkich nie należy więc ja nie wiem co mnie tak wypchalo :)
Marta&Hania gratulacje udanej wizyty!
Martussa82 dzireczynko ile Ty masz energii :) daj troszkę :) i żeby okna myć i firanki wieszać a babcię mówią że nie wolno w ciąży tego robić! :)
No właśnie zastanawiam sie nad kupnem wszystkich kosmetyków i art. Higienicznych czy nie poczekać na listę ze szkoły rodzenia bo to jest szkoła przy moim szpitalu i pewnie podpowiedzą najlepiej co mieć i jakiej firmy. A szkole zaczynam od 14 marca.
 
Do góry