reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama

Załączniki

  • PART_1488289337434_mms_img-1642782332.jpg
    PART_1488289337434_mms_img-1642782332.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 45
Klaudia -ale apetyczne te babeczki. Ja wczoraj wygonialam męża do sklepu po coś słodkiego więc kupił delicje i tak się złożyło,ze mąż zjadł dwa ciastka a ja resztę ;) w sobotę idziemy na roczek do syna kuzynki,w przyszłym tygodniu wyprawiamy urodziny córki to aż się nie mogę doczekać tych ciast i tortów ;)
Olo 32 tobie to chyba dodatkowe kg poszły tylko w brzuch bo masz taką piłeczkę a wszystko inne szczuplutkie ;)
 
Nie za dużo majtek jednorazowych? :D
Ogólnie lista jest prawie identyczna jak ja mam. Mi brakuje jeszcze aspiratora i chce pieluszki muslinowe. :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Najwyżej zostaną na drugi poród [emoji6]
Pieluszki muślinowe kupiłam w Ikea i jestem ciekawa jak się sprawdzą... [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę gimnastyki było żeby dostać się tam ta maszyną do wymrażania. Ogólnie zabieg nie jest przyjemny, znieczula się to takim kremem Emla. Po zabiegu trochę jakby uczucie poparzenia. Sama chirurg mówiła że lepiej byłoby laserem, od razu wycinek do badania idzie i wszystko. Ale ciąża... Dlatego muszę jeszcze jeden zabieg zaliczyć żeby usunąć całość. Powiedziała też za nie wygląda to jakoś super i koniecznie badania na genotyp HPV. Ogólnie w gabinecie wesoło ( wesoło bo dostali za zabawę 400 zł [emoji33]), ale to jednak śmiech przez łzy. [emoji14]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam mocno za Ciebie kciuki kochana [emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Melduję się po wizycie :) Haneczka ma się dobrze, waży 1166g (28 tydzień) i z tego co mówił gin to raczej nie będzie duża. Ułożona główką do dołu, gdzie do tej pory to pupa była w dole ;) Gin sprawdzał też wydolność łożyska i wszystko jest ok :)
 

Załączniki

  • 2017-02-28 19.54.53.jpg
    2017-02-28 19.54.53.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 59
Do góry