reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Wg wczorajszych doniesień od @Olo32 i argumentów MamyGinekolog - mam 27, a jestem w 28. [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hihi :) Pięknie wyglądasz i brzusio taki zgrabny. To ja to mam pikę przy Tobie ;)
1488312056-aaaaaa.jpeg
 
O widzisz... a ja odwrotnie... pocę się niesamowicie... Dobrze że nie ma upałów [emoji16]

A to moje zamówienie, myślicie że za dużo? Dajcie znać co jeszcze dokupić.
1488298494-aaaaaa.jpeg





Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie za dużo majtek jednorazowych? :D
Ogólnie lista jest prawie identyczna jak ja mam. Mi brakuje jeszcze aspiratora i chce pieluszki muslinowe. :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Pytanie do dziewczyn co biorą luteine. Bierzecie 2x1 rano i wieczorem czy 2 na wieczór? Bo mam zalecenie od dwóch różnych lekarzy...
i jak Wasze szyjki? Moja słabo bo 21 mm.
Ja biorę 100 rano i 100 wieczorem. Co do szyjki nie wiem bo wizyta dopiero 9.03... A jestem świeżo po zabiegu usunięcia zmian na szyjce krioterapia... I szczerze ciężko mi się chodzi póki co ;)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczne macie brzuszki naprawde hehe,ja musze kupić jeszcze takie podkłady babydream tzn to sa jednorazowe przewijaczki jakby,super mi sie przydawało bo w szpitalu nie dawali,a mnie bardzo krępowało ze zdarzyło mi sie wybrudzic prześcieradło i oczywiscie zmieniono ale nie wiem czy niezdarna byłam ale to sie działo co chwila,a w domu na początku tez to fajnie sie sprawdza przy tym mocnym krwawieniu z początku i tez dzieciątko na tym układałam przy karmieniu,mam mocne ciśnienie na początku z piersi i leżąc na boku i karmiąc w nocy np brudzilam pościel a tak jest czyściutko i fajnie,tetry nie zawsze sie sprawdzały
 
reklama
Właśnie chciałam pytać, jak się czujesz po zabiegu. Co mówił lekarz?
Trochę gimnastyki było żeby dostać się tam ta maszyną do wymrażania. Ogólnie zabieg nie jest przyjemny, znieczula się to takim kremem Emla. Po zabiegu trochę jakby uczucie poparzenia. Sama chirurg mówiła że lepiej byłoby laserem, od razu wycinek do badania idzie i wszystko. Ale ciąża... Dlatego muszę jeszcze jeden zabieg zaliczyć żeby usunąć całość. Powiedziała też za nie wygląda to jakoś super i koniecznie badania na genotyp HPV. Ogólnie w gabinecie wesoło ( wesoło bo dostali za zabawę 400 zł [emoji33]), ale to jednak śmiech przez łzy. [emoji14]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry