reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Te probki chyba wszedzie daja ja tez dostalam i tez byla buteleczka ☺ taka mala ☺ tylko w mojej szkole tak jak pisalam to ala aerobik a nie szkola rodzenia 2 dni z zycia wyjete takie zakwasy. Pojde jeszcze raz jak znow tak bedzie to bede chodzic tylko na wyklady a sama w domu bede cwiczyc z pilka bo nie wyobrazam sobie znow tak zdychac. Po zatem tak jak pisalam tam jakas taka zakrecona polozna ze nie jestem pewna czy ona wie co czyni.

Dziewczyny twardnieja wam brzuchy? Jesli tak to w ktorym miejscu bo mi twardnieje nad pepkiem nie wiem czy to normalne.
 
reklama
No jak drętwieje to 100% kręgosłup. Ja jak miałam przepuklinę to drętwienie i bół aż do pośladka, a potem do uda, a na koniec doszło pieczenie przy kostce w stopie! Aż tak te nerwy były uciskane.
A rodzić bardzo bym chciała siłami natury. Zanim zaszłam w ciążę, to myślałam, że rodzenie siłami natury to coś strasznego, a teraz nie wyobrażam sobie innej opcji. Będę namawiała lekarza najwyżej :p
Ja tak samo :) chciałabym bardzo przeżyć poród naturalny chociaż przed zajściem w ciążę nie wyobrażałam sobie tego i myślałam, że jak będę miała wybór to może skuszę się na cesarskie. Teraz jak dzidzia pod mamy serduszkiem to podejście się całkiem zmieniło i mam nadzieję, że nie będzie potrzebna cesarka....
 
Mi twardnieje często. Biorę magnez, luteine i No spa forte jak jest gorzej... Nie wiem ile placicie za szkoły ale ja dałam 300 zł :/ fakt, że zajęć jest mega dużo i z psychologiem i fizjoterapeuta i dietetykiem ale to jednak dość sporo...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi twardnieje często. Biorę magnez, luteine i No spa forte jak jest gorzej... Nie wiem ile placicie za szkoły ale ja dałam 300 zł :/ fakt, że zajęć jest mega dużo i z psychologiem i fizjoterapeuta i dietetykiem ale to jednak dość sporo...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas jest szkoła rodzenia przyszpitalna - nieodpłatna na NFZ także do niej się zapisałam. Wystarczy mi, że tą położną którą chcę do porodu muszę sobie opłacić...
Waaraai no ja to się czyta to się odechciewa naturalnego :/ szkoda, że przy porodzie dopiero wyszło, że masz takie problemy. Ale jak z sercem nie mialaś wcześniej żadnych dolegliwości, że to dopiero ukazało się przy porodzie?
 
U mnie jest spory wybór darmowych z niezłą ofertą.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Waaraai no ja to się czyta to się odechciewa naturalnego :/ szkoda, że przy porodzie dopiero wyszło, że masz takie problemy. Ale jak z sercem nie mialaś wcześniej żadnych dolegliwości, że to dopiero ukazało się przy porodzie?
 
U mnie prowadzą szkołę rodzenia w szpitalu bezpłatnie,5 lat temu jak chodzilam też dostawalismy próbki różnych kosmetyków,talerzyk,smoczek nuk; )

Też mam zamiar kupić w marcu piłkę i sobie poskakac ;) narazie kupiłam jogę na xboxa ale jakoś nie mam czasu się za to zabrać no i mam nadzieję,ze zaraz pogoda się polepszy i będzie można pochodzić trochę na spacery.

Brzuch mi twardnieje wieczorami jak się poloze do łóżka albo jak gwałtownie wstane z łóżka czy krzesła. Przeważnie twardnieje cały. Pytałam o to lekarza to mówi,ze jeśli nie dzieje się tak ponad 10 razy na godzinę to nie mam się czym martwić,nie przepisał mi żadnych dodatkowych leków.
 
reklama
Do góry