reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Dziewczyny ja na testowanie przesuwam się na sobotę .
Miałam teraz dostać @ ale jej oczywiście nie dostałam , są tylko jakieś brązowe plamienia . Chociaż to trochę dziwne bo zawsze tydzień przed @ zaczynał mi się pms , a w tym miesiącu nic. 😮
Dopiero teraz czuję jak mnie krzyż trochę zaboli i jakby kość lędźwiowa a teraz doszły lekkie bule brzucha .
 
Cały wczorajszy dzień spędziłam w pracy, dzisiejszy miał być podobny, ale niestety musiałam zrobić przymusowe wolne... Przypałętało mi się zapalenie cewki albo pęcherza, także przechodzę teraz piekące tortury. 😐 Dostałam już receptę na antybiotyk (chwała konsultacjom online). Dziś 4dpo więc lekowe pole manewru się zmniejsza.

Zdarzają Wam się takie infekcje? Czym sobie wtedy pomagacie?
Pierwszy raz zapalenie pęcherza miałam jakieś 10 lat temu i w krótkim czasie wracało kilkukrotnie jak bumerang, później przez lata spokój aż do dzisiaj.

adam sandler la mejor de mis bodas GIF
 
Cały wczorajszy dzień spędziłam w pracy, dzisiejszy miał być podobny, ale niestety musiałam zrobić przymusowe wolne... Przypałętało mi się zapalenie cewki albo pęcherza, także przechodzę teraz piekące tortury. 😐 Dostałam już receptę na antybiotyk (chwała konsultacjom online). Dziś 4dpo więc lekowe pole manewru się zmniejsza.

Zdarzają Wam się takie infekcje? Czym sobie wtedy pomagacie?
Pierwszy raz zapalenie pęcherza miałam jakieś 10 lat temu i w krótkim czasie wracało kilkukrotnie jak bumerang, później przez lata spokój aż do dzisiaj.

adam sandler la mejor de mis bodas GIF
Też mi się zdarza zapalenie pęcherza, więc wiem jakie to upierdliwe. U mnie zawsze Furagina, Żuravit podane w czas pomagają. Do tego siedzenie w ciepłym - opatulam się kocykiem. Chyba nic więcej nigdy nie brałam.
 
Cały wczorajszy dzień spędziłam w pracy, dzisiejszy miał być podobny, ale niestety musiałam zrobić przymusowe wolne... Przypałętało mi się zapalenie cewki albo pęcherza, także przechodzę teraz piekące tortury. 😐 Dostałam już receptę na antybiotyk (chwała konsultacjom online). Dziś 4dpo więc lekowe pole manewru się zmniejsza.

Zdarzają Wam się takie infekcje? Czym sobie wtedy pomagacie?
Pierwszy raz zapalenie pęcherza miałam jakieś 10 lat temu i w krótkim czasie wracało kilkukrotnie jak bumerang, później przez lata spokój aż do dzisiaj.

adam sandler la mejor de mis bodas GIF
uroFuragin lek bez recepty mi pomaga na zapalenie pęcherza, bez konieczności brania antybiotyku, ale to mi 😉
I współczuję, że Cię złapało 😒
 
reklama
Do góry