reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Dziewczyny u mnie 8dpo i cień na tescie. Wyszedl o czasie, siki nie poranne. Moc testu 10. Jutro jeszcze zatestuje. Jakoś wcześnie by pokazało.
 

Załączniki

  • 16830173027535936483372093788294.jpg
    16830173027535936483372093788294.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 149
reklama
Dziękuje pięknie ❤️ Bo generalnie pomimo że pauzuje to codziennie robię owulaki aby mniej więcej zobaczyć kiedy mogę się spodziewać owulacji po poronieniu (a tym samym zobaczyć jak bardzo rozjechał mi się ten cykl). W czwartek na usg pęcherzyk dopiero 9mm, gin twierdzi że owulka może być mniej więcej za tydzień (co by się mniej więcej pokrywało z moim starym cyklem, gdzie owulacje są ok. 20 dc) ale dziś 18 dc a owulaki wychodzą blade jak moja dupa 🙃 Premom ledwo ocenia je na 0.05 🤣
wiesz, Twoja sytuacja w tym cyklu jest niestandardowa i możesz mieć jakieś zawirowania. No i zdrowym kobietom też raz na jakiś czas może się zdarzyć cykl bezowulacyjny i to nie jest powód do niepokoju. I jeszcze po trzecie: owulaki w sumie nie muszą ciemnieć, tj. nie musi być tak, że moc wybarwienia stopniowo się zwiększa, dzisiaj 0,05 nie oznacza, że jutro nie będzie pozytywnego :)
 
Tez tak mam od kilku tygodni, ale ewidentnie jest to powiązane z gorszym stanem psychicznym z którego ciężko coś jest mi się wyciągnąć. Teraz na wakacjach troszkę lepiej, ale i tak szału nie ma, aż zaczęłam rozumieć męża, który boryka się z ciaglym bólem fizycznym. U nas te wakacje na leniuszka, wiec to tez mi nie pomaga, bo ja potrzebuje dużo ruchu, żeby się wyregulować, a takie leżenie jeszcze bardziej mnie wprowadza w smutek :D bezczynność wrogiem duszy :D
mamy jakiegoś zbiorowego doła tutaj od jakiegoś czasu... Powinnyśmy gdzieś razem wszystkie wyjechać na weekend, myślę, że to by nam pomogło 😁
 
Co myslicie? Bo zwątpiłam i nie kumam, powinien wykres sie wzniesc i trwac tak, az do spadku lub utrzymac sie przy ciazy. @ 6/7 ma byc. 🤯🫣🤔🧐🧐
po owulacji jest skok i temperatury na wyższym poziomie się utrzymują. Mogą się wahać ale są na wyższym poziomie niż w pierwszej fazie. Spada różnie, przed okresem dzień, w czasie okresu, zależy ☺️
 
Witam w maju dopiero dziś :) Wczoraj grill u rodziny i jak wróciłam to poszłam spać o 21 :) jak nigdy. Za dużo powietrza ;)
A ja mam pozytywne nastawienie na ten miesiąc i musi się udać. Poprzedni cykl odpuściłam psychicznie i dobrze zrobiłam, bo tydzień przed okresem spuchłam od ósemki i zdążyłam go wyrwać przed okresem, a ten w końcu nadszedł. Odliczam czas do owu :D
Trzymam za Nas wszystkie kciuki, nawet jak Wy nie macie na to siły w tym miesiącu ;)
 
reklama
Do góry