reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
generalnie się już podobno nie zaleca sprawdzania wrogości śluzu. Ostatnio czytałam, że nawet przeciwciał przeciw plemnikowych z krwi już się tak nie zaleca, bo mogą być zmienne z miesiąca na miesiąc. Mi się wydaje, że Twój plan jest dobry. Dalej sikasz na te owulaki z allegro?
Tak, mam ich jeszcze dużo więc sikam
Jak dla mnie nie są jakieś złe 🙂
Dziś mam USG jeszcze to zobaczymy
 
A jakiej firmy masz owulaki jeśli można spytać? Ja mam one step i chce mnie chooj trafić, są beznadziejne 🙃
Mam Horien z allegro i tak średnio sie wybarwiają, trzeba potrzymać dluzej, ale mi to nie przeszkadza. Tak jak Bolilol pisze domowe laboratorium dla mnie było najlepsze. Baby plan nie miałam, ale jak te zużyję to je wypróbuje 🙂
 
ja Ci mogę polecić domowe laboratorium i baby plan. Ale dla mnie domowe laboratorium najlepsze

Mam Horien z allegro i tak średnio sie wybarwiają, trzeba potrzymać dluzej, ale mi to nie przeszkadza. Tak jak Bolilol pisze domowe laboratorium dla mnie było najlepsze. Baby plan nie miałam, ale jak te zużyję to je wypróbuje 🙂
Dziękuje pięknie ❤️ Bo generalnie pomimo że pauzuje to codziennie robię owulaki aby mniej więcej zobaczyć kiedy mogę się spodziewać owulacji po poronieniu (a tym samym zobaczyć jak bardzo rozjechał mi się ten cykl). W czwartek na usg pęcherzyk dopiero 9mm, gin twierdzi że owulka może być mniej więcej za tydzień (co by się mniej więcej pokrywało z moim starym cyklem, gdzie owulacje są ok. 20 dc) ale dziś 18 dc a owulaki wychodzą blade jak moja dupa 🙃 Premom ledwo ocenia je na 0.05 🤣
 
U mnie podobnie już od jakiegoś czasu. Jakoś nawet nie umiem się skupić na seksie i strasznie jestem rozkojarzona w trakcie. 😔
Tez tak mam od kilku tygodni, ale ewidentnie jest to powiązane z gorszym stanem psychicznym z którego ciężko coś jest mi się wyciągnąć. Teraz na wakacjach troszkę lepiej, ale i tak szału nie ma, aż zaczęłam rozumieć męża, który boryka się z ciaglym bólem fizycznym. U nas te wakacje na leniuszka, wiec to tez mi nie pomaga, bo ja potrzebuje dużo ruchu, żeby się wyregulować, a takie leżenie jeszcze bardziej mnie wprowadza w smutek :D bezczynność wrogiem duszy :D
 
reklama
Mam Horien z allegro i tak średnio sie wybarwiają, trzeba potrzymać dluzej, ale mi to nie przeszkadza. Tak jak Bolilol pisze domowe laboratorium dla mnie było najlepsze. Baby plan nie miałam, ale jak te zużyję to je wypróbuje 🙂
tylko z baby planami trzeba pamiętać o odczytaniu koniecznie o czasie, bo po czasie kreska testowa ciemnieje do pozytywnego owulaka, więc jak się o nim zapomni, to trzeba powtarzać
 
Do góry