reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Mój wykres wyglada tak. Nie wiem kiedy dopatrywać się okresu, dwa dni temu spadła temp wczoraj i dzisiaj już wyższa. Może jutro się obniży
 

Załączniki

  • IMG_1385.jpeg
    IMG_1385.jpeg
    59,5 KB · Wyświetleń: 68
wiesz, Twoja sytuacja w tym cyklu jest niestandardowa i możesz mieć jakieś zawirowania. No i zdrowym kobietom też raz na jakiś czas może się zdarzyć cykl bezowulacyjny i to nie jest powód do niepokoju. I jeszcze po trzecie: owulaki w sumie nie muszą ciemnieć, tj. nie musi być tak, że moc wybarwienia stopniowo się zwiększa, dzisiaj 0,05 nie oznacza, że jutro nie będzie pozytywnego :)
Ja bardziej obserwuje ten cykl aby po prostu cokolwiek robić 🤷🏼‍♀️ to czekanie na miesiączkę, brak starań, bezczynność - doprowadza mnie to do szału, dlatego robię te owulaki aby COŚ robić nawet jeśli to tylko obserwowanie cyklu 😶 miałam również znowu mierzyć temperaturę ale w związku z majówką nie chce mi się codziennie wstawać o 7, więc już to akurat sobie odpuściłam
Ale nie wiedziałam, że one mogą z dnia na dzień pokazać pozytyw, myślałam że muszą stopniowo się wybarwiac 🤔😄
 
Mam ale właśnie nie wiem czy dziś go zrobić czy jutro z rana
to zależy jak się czujesz na siłach. Bo na innym, innej firmy też może być cień i wtedy będzie wiadomo, że coś jest na rzeczy, a może nie być i wtedy będziesz w rozkroku: czy ten się mylił, czy ten drugi jeszcze nie wykrywa.

Ja bym pewnie potrzymala mocz kilka godzin i zrobiła dwa kolejne: jeden taki sam, a drugi z innej firmy 😂 ale nie jestem przekonana, czy to rozsądne podejście 😂
 
reklama
Ja bardziej obserwuje ten cykl aby po prostu cokolwiek robić 🤷🏼‍♀️ to czekanie na miesiączkę, brak starań, bezczynność - doprowadza mnie to do szału, dlatego robię te owulaki aby COŚ robić nawet jeśli to tylko obserwowanie cyklu 😶 miałam również znowu mierzyć temperaturę ale w związku z majówką nie chce mi się codziennie wstawać o 7, więc już to akurat sobie odpuściłam
Ale nie wiedziałam, że one mogą z dnia na dzień pokazać pozytyw, myślałam że muszą stopniowo się wybarwiac 🤔😄
rozumiem Cię w pełni...

Często tak jest, że stopniowo się zwiększa moc wybarwienia i można obserwować i sobie przewidywać, że o, dzisiaj mam 0,8, to za x h będzie pozytyw, ale nie musi tak być koniecznie. Mi np. zawsze rosły stopniowo i w przewidywalny sposób, a w tym cyklu jednego dnia rano miałam 0,3 i byłam przekonana, że pozytyw będzie "pojutrze" albo "popojutrze", a był już następnego dnia wieczorem.
 
Do góry