reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Nie wygląda zle ten wykres. Spadek 1 dniowy i poszło w gorę, a ile dni masz 2 fazy? Bo u mnie zawsze 14 dnia @ więc mi zostały 4 pomiary do końca.
Nie wiem. To mój pierwszy wykres. Zazwyczaj miałam 29-30 dni cykle dzisiaj jest 31 dzień także coś się przesunęło
 
reklama
Mam ale właśnie nie wiem czy dziś go zrobić czy jutro z rana

to zależy jak się czujesz na siłach. Bo na innym, innej firmy też może być cień i wtedy będzie wiadomo, że coś jest na rzeczy, a może nie być i wtedy będziesz w rozkroku: czy ten się mylił, czy ten drugi jeszcze nie wykrywa.

Ja bym pewnie potrzymala mocz kilka godzin i zrobiła dwa kolejne: jeden taki sam, a drugi z innej firmy 😂 ale nie jestem przekonana, czy to rozsądne podejście 😂
Pomysle, teraz wypiłam kawę to musiałabym poczekać. Ja ogólnie jestem testomaniaczka i dużo ich w swoim życiu porobiłam. I dużo cieniów już w swoim życiu widziałam, ale były one zwykle po czasie, jak test przeschnal. Ten kreskocień pojawił się od razu. Ale to tak wcześnie że aż abstrakcyjne dla mnie, ale wiem że możliwe. Zamelduję się jeszcze co i jak 😄
 
U mnie hit. Owulak poziom 0.6 🤣
Jaja na stymulacji nie będę mieć owulacji 🤣
A u Ciebie stymulacja miała służyć poprawie jakości owulacji? Pamiętasz może, co powiedział Ci lekarz? Też mam swoje owulacje, ale wg mojego doktora komórki mogą być słabej jakości (wiek i niskie AMH) i stymulacja podrasuje owu. No nie wiem... Stwierdziłam,że właściwie niczego nie tracę, bo do tej pory w ciążę nie zaszłam.
 
Nie wiem. To mój pierwszy wykres. Zazwyczaj miałam 29-30 dni cykle dzisiaj jest 31 dzień także coś się przesunęło
wg dwóch apek pokazuje mi owulację w 20dc a wg trzeciej innej w 23dc 😅 Jak była w 23 No to niezle, wtedy nawet seksu nie było ani przed ani w dzień ani po 🫡😅
 
A u Ciebie stymulacja miała służyć poprawie jakości owulacji? Pamiętasz może, co powiedział Ci lekarz? Też mam swoje owulacje, ale wg mojego doktora komórki mogą być słabej jakości (wiek i niskie AMH) i stymulacja podrasuje owu. No nie wiem... Stwierdziłam,że właściwie niczego nie tracę, bo do tej pory w ciążę nie zaszłam.
Tak po pierwsze właśnie poprawie jakości owulacji a po drugie zwiększenie szans poprzez wyhodowanie większej ilości jajeczek. Po trzecie to taka ostatnia deska ratunku przed histerolaparoskopią żebym czuła, że coś robię. Potem już zostaje nam immunologia jak dziewczyny pisały.
Edit u mnie AMH dobre więc mogę sobie pozwolić na tą stymulacje.
Tak naprawdę lekarka tylko zaproponowała taka opcje. Nie musiałam się zgadzać tylko czekać do lipca i próbować na swoich owu.
Też trochę ryzykuję 🙂
 
reklama
Do góry