reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Mam pytanie skoro w trakcie owulacji mialam dodatni test owu i potem jeszcze przez jeden dzien a teraz juz blade to znaczy ze progesteron spada i lipa bedzie za jakis czas z ciazy ? Prosze sie nie smiac jak idiotyczne pytanie.
Testy owulacyjne mierzą poziom LH. W czasie owulacji następuje jego wyrzut i masz najwyższy poziom więc po owulacji powinien spadać. Wszystko jest dobrze 🙂
 
reklama
Mam pytanie skoro w trakcie owulacji mialam dodatni test owu i potem jeszcze przez jeden dzien a teraz juz blade to znaczy ze progesteron spada i lipa bedzie za jakis czas z ciazy ? Prosze sie nie smiac jak idiotyczne pytanie.
Progesteron rośnie dopiero po owulacji i jego szczyt jest ok. 7 dpo. Blade testy owulacyjne to tylko spadek LH i tak powinno być :)
 
@nindziaa jak u Ciebie sytuacja?

Po moim wykresie do przedwczoraj z samymi wzrostami na prawdę szczerze uwierzyłam, ze to ten cykl. To, co nowego dla mnie w tym cyklu wystąpiło to bardzo mocny ból sutków, zazwyczaj piersi przed okresem czuję wrazliwsze, i w jednym z cykli tez bolały mnie tak mocno jak teraz - jak kamienie jakieś, sutki były wrazliwsze ale nie bolące a w tym cyklu są tak czułe, że podczas seksu nie tylko bolą ale potęgują doznania seksualne. I przez to myslalam, że o cholerka to moze być ten cykl. A tu temperatura pyk jak podmuch wiatru w moje nadzieje jak w dmuchawiec. 😆🤣😂 dobrze, że mierzę temperaturę, bo juz wózek szukałabym na necie do zakupu. 😄
Hej, u mnie biało ⛔
Czekam więc na okres 🫡
 
Myślałam o immunologii, ale na razie to zobaczymy po tych 3 stymulacjach a potem po tej histerolaparoskopii czy coś wyjdzie. Jeśli nie to myślałam o inseminacji po koniec roku z 2-3 razy. Z drugiej strony immunologia też jest kosztowna i widzę, że w wielu przypadkach kończy się in vitro więc nie wiem czy w ogóle do niej podejdę.
Może rzeczywiście coś na histeroskopia pokaże, a jak nie to inseminacja tak czy siak omija barierę wrogiego śluzu, więc powinno zadziałać :)
 
Jakos ten wrogi śluz nieprzemawia do mnie 😅
Nie czuje tematu
generalnie się już podobno nie zaleca sprawdzania wrogości śluzu. Ostatnio czytałam, że nawet przeciwciał przeciw plemnikowych z krwi już się tak nie zaleca, bo mogą być zmienne z miesiąca na miesiąc. Mi się wydaje, że Twój plan jest dobry. Dalej sikasz na te owulaki z allegro?
 
Co myslicie? Bo zwątpiłam i nie kumam, powinien wykres sie wzniesc i trwac tak, az do spadku lub utrzymac sie przy ciazy. @ 6/7 ma byc. 🤯🫣🤔🧐🧐
 

Załączniki

  • IMG_7606.jpeg
    IMG_7606.jpeg
    61,6 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry