reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

to ja mam takie wspomnienie - pierwszy raz miałam lecieć samolotem jak miałam 15 lat. Czekałam już z rodzicami na Okęciu, nie wiem czy byłam już za bramkami - a nagle wpadają goście w kominiarkach 😅 wszyscy zesrani, ewakuacja, jakaś ogólna panika... wszystkich ludzi wzięli na bodajże parking?
Potem się okazało, że jakiś człowiek zostawił na motocyklu przed lotniskiem jakąś paczkę, i się bali, ze to bomba. 😅 No ale przeżycie było srogie :D
O kurde, to rzeczywiście grubo 😅 Samoloty to niby najbezpieczniejszy środek transportu, nie oglądam żadnych turbulencji na netflixie, bo potem bym nie spała tydzień, a jednak mam jakieś obawy 🫣
 
reklama
O kurde, to rzeczywiście grubo 😅 Samoloty to niby najbezpieczniejszy środek transportu, nie oglądam żadnych turbulencji na netflixie, bo potem bym nie spała tydzień, a jednak mam jakieś obawy 🫣
no właśnie wiem, ale mnie przeraża jakoś (nie mówię, ze to mądre), że jak samolot się rozbija to nie mam drogi ucieczki 😅 a z auta tak fizycznie mam większą 😅
a i przed tą moją podróżą jeszcze oglądałam bardzo madrze z bracmi "LOST" czyli serial zaczynający się od katastrofy lotniczej :D
 
O kurde, to rzeczywiście grubo 😅 Samoloty to niby najbezpieczniejszy środek transportu, nie oglądam żadnych turbulencji na netflixie, bo potem bym nie spała tydzień, a jednak mam jakieś obawy 🫣
Mój ojciec jest tym typem osoby, który pare godzin przed wylotem ogląda sobie "Katastrofy w przestworzach" 😂 Ja w sumie również od małego najbardziej lubiłam podczas lotu jak były turbulencje, w końcu się coś działo przynajmniej 😂
 
to ja mam takie wspomnienie - pierwszy raz miałam lecieć samolotem jak miałam 15 lat. Czekałam już z rodzicami na Okęciu, nie wiem czy byłam już za bramkami - a nagle wpadają goście w kominiarkach 😅 wszyscy zesrani, ewakuacja, jakaś ogólna panika... wszystkich ludzi wzięli na bodajże parking?
Potem się okazało, że jakiś człowiek zostawił na motocyklu przed lotniskiem jakąś paczkę, i się bali, ze to bomba. 😅 No ale przeżycie było srogie :D
A ja jak bylam dzieckiem lecialam helikopterem. A dzien pozniej ten helikopter sie rozbil. Ufff jak dobrze ze nie ze mna.
 
Laski a gdzie wybieracie sie na ulopy ? Ja z synem i moim Panem P wybieramy sie do Pucka na dwa tygodnie tam mieszka moja babcia :), potem syn jedzie na 2 tygodnie do swojego taty a ja z Panem P ruszamy do Karpacza na 5 dni ;p. A tak moze w sierpniu jesli bedzie jeszcze cieplo to do Łagowa bedziemy mieszkac w domku kolo jeziora :).
my myślimy o Albanii albo o Portugalii w tym roku, może pod koniec czerwca coś sobie ogarniemy… ja na udane wakacje muszę mieć spełnione dwa warunki: ma być ciepło i ma być dobre jedzenie 😂
 
reklama
Do góry