reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Dzień dobry dziewczęta :) ☀️ Ja dziś wieczorem będę walczyć samotnie z 2-latką i toną bagażu podczas lotu do Polski - jedyne 22 godziny 🤦🏼‍♀️ Na szczęście tylko jedna przesiadka 🤪 Trzymajcie proszę kciuki 🙏 Po kilku dniach ohydnej pogody i wiatru takiego, że porywał owce dziś ciepło i słonecznie. To dorzucę jeszcze trochę słoneczka do bagażu. Nie cierpię australijskiej zimy, kocham polską wiosnę. Maju piękny bądź!!!
Wysikajcie coś fajnego pod moją nieobecność ;)
Spokojnej i bezpiecznej podróży! ✈️🤗
 
Wow :) zawsze chcialam aleee boje sie samolotu i niestety lipaaaa nie wsiade za cholere.
Ja miałam rok 2018 postanowień- polecę samolotem i pojeżdżę na nartach- oba się spełniły 😬 wtedy pierwszy i ostatni raz leciałam do Grecji. Patrząc na ceny, jeżeli chcemy w Polsce standard hotelu jak za granicą, to są porównywalne. Jakoś korci mnie, żeby znów polecieć, nie mamy jeszcze nic zarezerwowane. Chyba im jestem starsza, tym bardziej bojaźliwa i jakoś niespieszno mi wsiąść w samolot 😰
 
to ja mam takie wspomnienie - pierwszy raz miałam lecieć samolotem jak miałam 15 lat. Czekałam już z rodzicami na Okęciu, nie wiem czy byłam już za bramkami - a nagle wpadają goście w kominiarkach 😅 wszyscy zesrani, ewakuacja, jakaś ogólna panika... wszystkich ludzi wzięli na bodajże parking?
Potem się okazało, że jakiś człowiek zostawił na motocyklu przed lotniskiem jakąś paczkę, i się bali, ze to bomba. 😅 No ale przeżycie było srogie :D
 
reklama
Do góry