reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Updejt po wizycie.
Nie było mojego lekarza, a jakas inna lekarka. Mam takie trochę mieszane uczucia 🤷‍♀️
Ogólnie to powiedziała że biochemy to niestety ciężko diagnozować. Wg niej te pakiety na tronbofilie mają sens tylko przy późniejszych poronieniach, jak beta wzrosnie bardziej juz u mnie, ale mogę zrobić dla spokoju. Pytałam czy to nie wina może tego że fragmentacja w nasienia jest graniczna - ale nie, bo przy inseminacji to się wybiera najlepsze.
Z pozytywów- zrobiła mi usg, mam dominujący 17mm na lewym jajniku. Plus podumała, podumała i dala mi skierowanie na 4dniowy pobyt diagnostyczny w szpitalu. Także to super - robia krzywa, insulinę, Prolaktyna w obciążeniu i wszystko inne. Jak to powiedziała- badania warte ok 2 tys. Od razu się umówiłam, nawet spoko z terminem - 28 czerwca.
A nie myślałaś o Acardzie profilaktycznie ?
 
reklama
jak ja leciałam raz i miałam chyba jakieś zapalenie uszu lub Coś, o czym nawet nie wiedziałam, to przy lądowaniu tak okropnie mnie bolało ucho, że myślałam, ze umrę... to było straszne
też kiedyś na wakacjach dostałam zapalenia ucha i musiałam wracać samolotem do domu, myślałam, że mi głowa wybuchnie…
 
Dzień dobry dziewczęta :) ☀️ Ja dziś wieczorem będę walczyć samotnie z 2-latką i toną bagażu podczas lotu do Polski - jedyne 22 godziny 🤦🏼‍♀️ Na szczęście tylko jedna przesiadka 🤪 Trzymajcie proszę kciuki 🙏 Po kilku dniach ohydnej pogody i wiatru takiego, że porywał owce dziś ciepło i słonecznie. To dorzucę jeszcze trochę słoneczka do bagażu. Nie cierpię australijskiej zimy, kocham polską wiosnę. Maju piękny bądź!!!
Wysikajcie coś fajnego pod moją nieobecność ;)
Szczęśliwej podróży🙂
 
reklama
Właśnie wróciłam z małych zakupów spożywczych (ostatni dzień urlopu 😣) i rozpakowuje torbę w kuchni, przychodzi mąż i widzi ananasa i: „o kurde, widzę, że już czas zagnieżdżania wjeżdża” 🤦🏼‍♀️😂😂😂
 
Do góry