reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
no co Wy ...m,ówiłam ze ja tylko w maju moge rodzić haha

a teraz właśńie sobie spisuję wszytsko co mama ma mi kupić w pl dla maluszka :)
jak zakupię łózeczko dla Vi to wsyztsko razem wyśle mi kurierem :tak:
i będę miała już w gotowości....

aler zaraz będziemy z D jakiś filmik oglądać.. tak mam ten brzuch napięty ż enie moge siedziec za bardzo... yhhhh
 
Dziewczyny ale ja dzisiaj zdechła jestem. Pobiegałam (samochodem po mieście) trochę koło południa i potem już nie miałam sił na nic. Spocona, zlana potem, ciągle mi było gorąco. Niech już maj przyjdzie i urodzę bo się wykończę. Chyba czas zrobić badanie krwi bo anemię podejrzewam u siebie bo mam wszystkie objawy. Chyba, że to wszystko przez ciążę.

Do tego jak zwykle nie umiem się przestawić na czas letni. Brakuje mi tej godziny okropnie.

A wiecie, że nie możemy łóżeczka skręcić? Śruby zaginęły i okazało się, że to nie są takie zwykłe jak myśleliśmy tylko inne, specjalne. I nie bardzo wiem gdzie takie dostanę. Grrrrrrr

Za to widziałam dzisiaj prognozę pogody i na weekend ma być nawet 21 stopni :D :D :D Mój A już mędrkuje gdzie by tu wyskoczyć z dzieckiem na dwa dni.

Kamcia, Ty tu z rodzeniem nie wyskakuj. Wystarczy że o Misię się martwimy i kciukasy trzymamy żeby jeszcze w dwupaku wytrzymała.
 
Kamcia Ty nie wariuj z rodzeniem :-)

U mnie kolejna bezsenna noc. Ja nie wiem co się dzieje. W jednym tygodniu to śpię jak dziecko, a za chwilkę dwie noce z rzędu bezsenne. Mam tylko nadzieję, że mi to minie po porodzie :-)
A taka głodna się obudziłam, że zjadłam 7daysa truskawkowego.
 
A ja się muszę pochwalić :) Właśnie się okazało ze w jakimś konkursie o którym już dawno zapomniałam wygrałam zestaw kosmetyków Mustela Bebe :) Sam ten duży płyn 2w1 do kąpieli kosztuje z 80 zł, a do tego mam jeszcze kremik na odparzenia i chusteczki :) Ale się cieszę, najbardziej z tego płynu bo nie kupiłabym takiego drogiego a tu proszę. Wystarczy mi na pewno na długo bo to podobno wydajne jest :) Tak więc bardzo miło mi się dzień zaczął.
Po południu mam natomiast wizytę u gina i tez nie mogę się doczekać bo mój Miki ostatnio spokojny aż lekko się niepokoję. Normalnie to bryka dzień czy noc, a od niedzieli owszem kopnie raz po raz ale to ledwie 10% jego możliwości chyba. Niech tam dzisiaj wszystko sprawdzi bo chcę być spokojna o Mikola.
 
melia, tak po porodzie się napewno wyśpisz:-D:-D a tak na poważnie- współczuję tej bezsenności,na szczęście w ciąży tego nie przerabiam,uf.
salsera gratuluje, ale fajnie wygrać coś i jeszcze zapomnieć o uczestnictwie:tak:Mam nadzieję,że uspokoisz się po dzisiejszej wizycie u lekarza, a na razie bez nerwów- u mnie też junior jakby przysypiał głównie,ale co się dziwić, mało miejsca już ma.

Co do dzisiejszych planów- to chyba pojadę znów do miasta, mam ochotę na spacerek i ogólnie zero ochoty na siedzenie w domu.Oby się to nie skończyło leżeniem:-D bo jak mam tyle energii to potem muszę odleżeć nadmiar aktywności
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Zasnęłam jeszcze na chwilkę po 6 i obudził mnie Borys o 8 i jestem nieprzytomna. Chyba po śniadaniu wskoczę jeszcze na chwilkę do wyrka :-)

Gratuluję salsera :-) A na wizycie pewnie Miko będzie brykał :tak:
 
reklama
Kamcia ty to udana jestes, gotowa jestem pomyslec ze ty gotowa bylabys rodzic na zywo jednioczesnie relacjonujac nam wszystko na BB rach ciach pach urodze i wracam heheh, a gdzie czas na zrosniecie sie tylka? :-D Nie no ale to jest wlasnie super podejcie,a nie uzalanie sie nad soba, ja tam tez ide twardo i smialo nastwiona, ze pojdzie jak po masle :tak:

No a Misia89 jestem w szoku :szok: Juz jej porod wywoluja? Kurde dobrze, ze maly juz 2600 wazy, jak wytrzyma jeszcze te 2 tyg to dobije moze do 3kg kurczaki to juz nie jest smieszne powoli sie rozpakowujemy

A ja siedze podjarana, bo dzisiaj kolderki do mnie przyjada juhuuuu :tak:
 
Do góry