reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hope przecież nikt nie każe Ci go zmienić :-)

Misia trzymam kciuki żeby Wojtuś jeszcze zechciał posiedzieć w brzuszku.

Kurde byłam na małych zakupach i tak mnie brzucho rozbolało...
 
reklama
Hope,mi też się podoba, pisałam już ,że taki psychodeliczny jest;-)

znów dzisiaj miałam wiercenie, oczywiście na własne życzenie- zachciewa mi się zmian, ale wszystko z myślą- że przecież jak era juniora nadejdzie to już tylko będzie zmienianie boków na karmienie:-D i spadanie w otchłań czasu..:-D
 
Witajcie późnym , popołudniem
Misia kochna trzymaj się dzielnie, niech Wojtuś jeszcze troszkę poczeka.
Jaipur super że torba spakowana,ja jeszcze torby nie mam:-)
u mnie dziś piękna pogoda trochę pospacerowałam z córkami ale niestety mój brzusio nie lubi długich spacerów:no:, zaraz się cały spina i napina i pobolewa
 
No dobra, wybaczam wam :-p
Jutro zaczynam 35 tydzień, najgorsze za nami a tyle strachu było :-)

A mam nową fazę, wbijam sobie, że mała powinna się już urodzić bo poza łonem będzie bezpieczniejsza. Nie owinie się pępowiną, można kontrolować ile je i czy rośnie... Ech, leczyć mnie już za późno...
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj nasi teściowie się wyprowadzili, teraz będą tu przyjeżdżać po różne duperele tylko. Muszę ruszyć tyłek i ogarnąć sobie np kuchnię po swojemu, zobaczyć co nam zostawili a co zabrali ale mi się nie chce... Mężuś będzie o 20 więc chyba muszę wykorzystać ten czas na takie zorganizowanie się :)
 
Salsera no i nadszedł czas dla Was jeszcze tylko kilka dni w pracy i będziesz na spokojnie urządzać gniazdko:):)
 
MIsia trzymam kciukaski obyście wytrzymali jak najdłużej &&&
no i żeby wszystko dobrze poszło...

dziękuję dziewczyny za miłe przywitanie po przerwie...


wogóle dzisiaj jakoś mam strasznie napięty brzuch cały dzień..
nie wiem od czewgo.. yhh
trochę boli mnie .. no ale zobaczymy do jutra jak to będzie.. nie chce brać nospy...
no ale się zastanawiam czy wsyztsko ok...
niby mała kopała trochę ale mało się rusza...
 
reklama
Do góry