reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Witaj annaso... Ja też jestem z Olsztyna, tylko że obecnie od roku mieszkam w Niemczech, ale w Ol. mam mieszkanie i ogromną rodzinkę...
Pozdrawiam:cool2:
 
reklama
Witam :-)
Z radoscia dopisuje sie do Was "majowki" moj termin to 9 maj (ale jak na moje przekonanie to bedzie pozniej gdzies ok 25-tego)
Mam pytanko czy Wy tez tak macie, ze piersi chca wam eksplodowac?bo moje zroily sie 2x wieksze i b.bola;-)
Pozdrawiam:-)
 
Witaj mimma!
Mnie akurat piersi tak nie bolą, choć też są bardzo nabrzmiałe, ale w poprzedniej ciaży miałam dokładnie tak jak Ty.:-D
 
Dobry z rana:-)
U nas pada,dobrze,że do szkoły mam 3 minuty:-)
Witam nowe mamusie,coraz więcej majóweczek:tak:Popularny termin,widzę:-D
Co do piersi,moje zawsze były duże:sorry:a teraz to już wyłażę z każdej bielizny:confused2:Bardzo tak nie bolą,najgorzej jak stanik zdejmę,ale za to sutki mam wrażliwe,że szok:sorry:
Miłego dnia,idę Młodemu pokibicować w ubieraniu bo do 12-tej mu zejdzie:baffled:
 
Witam czwartkowo :-)!
U nas dziś piękne słoneczko, tylko zimno.
Ale, muszę się pochwalić, bo jestem z siebie dumna hahaha, wczoraj też było tak pięknie na dworze i wreszcie udało mi się zmobilizować i pójść na ponad godzinny spacer z kijkami... uwierzcie - dla mnie to ostatnio wieeeelki wyczyn:tak:!!! Bo po przyjściu z pracy jem obiad i odpływam na kilka godzin.....ostatnio codziennie :zawstydzona/y:
No, ale jaka byłam po tym marszu wykończona.... normalnie masakra, hahaha

Dobrego dnia wszystkim :)!

No i jeszcze dobra nowina - zaczyna podobno zanikać ogonek - młody robi się podobny do ludzi hahaha
 
Dobry dzień :-)

Komu dobry, temu dobry, ja miałam koszmarną noc, calutką rzucałam się po łóżku aż mi się koszulka zamieniła w rulonik:no: To jest okropne gdy nie można się ułożyć i ciągle coś boli :cool: Albo biodra, albo więzadła, albo piersi. A na dodatek brzuch miałam wczoraj jak balon, wzdęto-napięty. I jak tu się wyspać na zapas? :eek:
Trochę mnie tez brzuch martwi, raz na jakiś czas robi się taki ogromny, nie wiem czy to jelita czy macica. Nie boli nic i nie mam krwawień więc to pewnie flaczki się buntują. Już widzę, że pierwsza ciąża obeszła się ze mną dużo łaskawiej, co to będzie potem...:szok:

Motylku a wiesz, że od 8 tygodnia to już nie zarodek a płód? :tak::-)
 
Hope - czytałam dziś o tym, ale było jakoś tak lakonicznie napisane...:crazy: w jednym miejscu, że płód, a w innym, że od 9 tygodnia życia dziecka (czyli w sumie od owulacji)
 
reklama
Cze laski:)
Wywiozłam młodocianą rano do szkoły i padłam do wyra,teraz wstałam wypiłam kawe i musze się doprowadzić do ludzi i ją odebrać:/
Nie mam siły chałupa wygląda jak poojowisko a mi już wszystko wisi i Gabi robi co chce haha
Moje cyce są przynajmniej o rozmiar większe i bolą czasami,a spać też njie mogę bo albo biodra albo brzuch albo cycki itd...
 
Do góry