reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Dzień dobry ! :-)
Witam dzisiaj mam pierwsze usg i troszkę się denerwuję. Prosto po pracy jadę. Trzymajcie kciuki
kciuki zaciśnięte!&&&&&&&

odebrałam dzisiaj wyniki bety i wskazują na 5-6 tydz więc trochę młodsza ciąża niż z wyliczeń OM ale zrobiłam dzisiaj jeszcze powtórnie betę i jutro z wynikami idę do ginka ale w przychodni więc nawet nie wiem czy zrobi mi usg:sorry2: ale w poniedziałek jak już będę miała komplet wyników to zadzwonię do mojego ginka i coś ustalimy. niestety wczoraj znowu plamiłam :-( mam nadzieję że wszystko jest ok

pogoda znowu piękna więc pakuję małą i jedziemy na wieś do rodziców trochę świeżego powietrza powdychać
miłego dzionka zyczę wszystkim!
 
Tichonku - ja też jeszcze nie miałam żadnych badań, czekam do 30.09....
cierpliwości:-D!!!
Ja zamierzam na USG się zapisać właśnie jakoś około 8 tygodnia ciąży,coby już było widać serduszko:tak:W Irlandii pierwsze USG robią...uwaga-około 20 tyg:szok::baffled:
Dlatego ja muszę się prywatnie do polskiej przychodni zapisać.to trochę kosztuje więc chciałabym już coś zobaczyć:sorry2:
 
Hejka laseczki ja się tylko melduję i przepraszam ale nie będę aktywna przez weekend bo jak już pisałam mam gości i nie bardzo jest czas na BB. ;-) Wybaczycie ? :tak:

Wszystkim życzę udanego cieplutkiego weekendu oraz wspaniałych nowin co do fasolinek Naszych.

Buziaki :tak::-):-)
 
Mnie też nie będzie przez weekend :) Nie mam dostępu do neta w weekendy :-(
I też życzę wszystkim miłego , cieplutkiego weekendu
:-)
Buziaki
 
witam nową mamusie:))
Dziewczynki mam nadzieje że Wy się czujecie lepiej niż ja ufff
Dzisiaj w nocy tak mnie bolały biodra,miednica,pachwiny że spać nie mogłam achh
 
witam się popołudniowo:-)

poziomki u mnie też noc kiepska:-( niewygodnie strasznie, ja zawsze na brzuchu spałam i nie mogę uleżeć na boku.

futrzaczek ,basiekk miłego weekendu w takim razie:-)

styna witaj, rozgość się i pisz jak najczęściej:-)

Mnie jakieś niepokoje biorą, ciągle się zastanawiam czy z fasolką wszytko ok, czy ten krwiak się wchłania czy nie. Jeszcze tydzień niepewności..
 
reklama
Jeżeli nie plamisz i nie boli Cię bardzo brzuch to nie denerwuj się na zapas!!! Tak naprawde uspokajamy się dopiero jak czujemy ruchy maluchów :)
 
Do góry