reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Co mąż ci kapcie gazetkę i obiadek ?????:-p:-p


Ooooooo albo mąż Ci kapcie i gazetą za obiadek bo zupa była za słona :-p:-D
 
reklama
A ja mam dylemat:baffled:, głowię sie i głowię i nic rozsądnego nie mogę wymyślić:dry: - chce zrobić miejsce dla małej w sypialni, konkretnie opróżnić szafki, ale gdzie to wszystko upchnąć w 2-pokojowym mieszkaniu?? M zostaje przetransportowany z ubraniami do wnęki, ale co z resztą?? niestety ściany nie są z gumy:crazy:
uff, wymiękam powoli, nic twórczego nie wymyśliłam:baffled:

najgorsze jest to,że niewielu rzeczy możemy się pozbyć, bo raczej mamy to, co konieczne...

zawsze mówię, że choćby ze względu na wzrost M powinniśmy dostać większe mieszkanie (mamy w TBSach), bo same jego ciuchy zajmują więcej miejsca, niz przeciętnie, a o butach już nie wspomnę:baffled: (moje w szafce stoją prostopadle, a jego wzdłuż, bo się nie mieszczą oczywiście - moich 5 par, jego 2...) ech, polska rzeczywistość... i tak super, że sami mieszkamy.


jolek - chyba masz przykre doświadczenia, hehe
mój M pewnie by nawet nie zauważył, że za słona, bo wszystko dla niego jest pyszne hahaha
 
Ha ha ha :rofl2: ale wole tą pierwszą opcję :-p
a tak na poważnie to przyszedł i po prostu zajął mi kompa a ja poszłam do Szymka go budzić powoli bo babcia jego zaraz miała przyjść a potem pojechaliśmy odwieźć babcię i na zakupki ot tyle :-D
 
Oj lepi ja mam podobny problem.... mieszkanko małe i gdzie tu się pomieścić. Pokoik w którym śpimy malutki i zastanawiam się gdzie ja łóżeczko postawie... My wynajmujemy i na razie nie stać nas na wynajem większego :(

Futrzaczku każdy wybiera wersję wygodną dla siebie :-D
 
My mamy w TBSach - niby tanie mieszkania, ale czynsz droższy niż w spółdzielni :/
no i jak sie kiedyś wyprowadzimy, to praktycznie poza skromną kaucją nie mamy nic:baffled: bo to nie są mieszkania własnościowe. Ale pocieszamy sie, że z 2 dzieci jakoś się pomieścimy, a jak będzie 3 w drodze, to jakieś rozwiązanie się znajdzie ;-) (zobaczymy jak damy sobie rade z jednym hehe).
 
reklama
Do góry