reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Faktycznie po 24godz. można oddać głos ponownie, więc persefonka ja już dwa oddałam :)
 
reklama
lepi, ja również ma tylko 2 pokoje. Zamówiłam sobie szafę wnękową w przedpokoju, do której przeniosłam swoje rzeczy, a w sypialni w szafie będą rzeczy męża, Mateusza i dziecka. Komodę w której dotychczas Mati miał rzeczy muszę wyrzucić, żeby łóżeczko miało gdzie stać, poza tym muszę wyrzucić stolik i komputer (mam stacjonarny). Coś za coś. Na razie będziemy spać wszyscy w sypialni a jak to będzie później to zobaczymy. Nie martw się, nie jesteś sama z dwupokojowym mieszkaniem.
 
Matusia - nie martwię sie tym za bardzo, tylko chwilami jestem bezsilna...
Tak na prawdę ciesze się, że to nie kawalerka (od takowej zaczynaliśmy nasze wspólne życie).
 
hej dziewuszki

ja niesrtety nie dałam rady wejść po zakupach...
tak mnie muliło dzisiaj , ze jak już wróciliśmy to się zwymiotowałam , i musiałam odleżeć bo czułam się fatalnie...
później wiadomo ... obiado-kolacja, dziecko , no i mąż;-)
więc nie byłam w stanie nawet zajrseć , a teraz idę spać bo jestem padnięta.. może jeszcze coś uda mi się nadrobić , a jeśłi nie to jutro..


a i wogóle znów jestem zła.. była super kurteczka w przecenie zimowa na 6-9 msc mówię , kupię dla dzidzi..akurat na zimę a mój D powiedział że nie bo będzie chłopak:baffled::wściekła/y::-D
normalnie jestem załamana.. później będa za rok drogie..
chyba sama musze się wybrac na zakupy bo przy nim to nie kupię nic do porodu:sorry2:
 
ja wam powiem że wydawać by się mogło że mam dużo miejsca jak mówię ludziom że wynajmuję 3 pokojowy dom z salonem kuchnią i łazienką to wszyscy mówią że przynajmniej mam dużo miejsca, ale niestety nie bo Angielskie budownictwo a Polskie to ogromna różnica, mieszkanie moich rodziców w Polsce jest większe niż ten cały dom, w sypialni mieści mi się łóżko łóżeczko i mała komoda, pomiędzy tym nie ma za dużo miejsca, a to największa sypialnia w tym domu. Mój ojciec jak tu wszedł to stwierdził że to domki dla krasnali. Jedyny plus mam własny ogród.
 
Ja także oglądam "Rozmowy nocą" - fajny filmik!
A teraz troszkę prywaty;-)Dziewczyny pomóżcie mi. Biorę udział w konkursie walentynkowym. Przeczytajcie moją historię i zagłosujcie. Tu jest link --> Konkurs
Z góry dziękuję za pomoc,buziale
ja już 2 głosy oddałam dziś rano i teraz:tak:
Witajcie kochane:) właśnie zalogowałam się na forum więc piszę pierwszy raz swój post tutaj :) ja spodziewam się drugiej dzidzi 5.maja, moja córa ma już 12 lat a ostatnia@26.07 uciekam czytać forum bo jest świetne
witam witam... mam nadzieję że ci sie u nas spodoba i będziesz częściej zaglądać
styna u mnie pracy też słyszałam rok temu od szefowej: "...no pewnie ze możesz zajść w ciążę... dzieci trzeba rodzić ale... jeszcze nie teraz...":wściekła/y:

no to sobie poczekaliśmy i posłuchaliśmy kochanej szefowej :-D
:-D to wam powiedziała małpa jedna;-)
Cześć
No ja leżę, ale całe szczęście nie muszę cały czas. mam sie oszczędzać kilka dni, a poóźniej juz normalnie, więc wekend jeszcze poleżę. kaszlu prawie nie mam, skurczy też, tylko jak długo nie leżę to troche boli. Ale posprzatać musiałm po tylu dniach nieobecnośći, Kuba tez ciągle woła, a mąż do 19 w pracy. Jak tak patrzę niektóre z Was juz 29 tydzień-zazdroszczę, bo to już dzidzie większe, bliżej do rozwiązania, a ja sie strasznie boje teraz po tych skurczach, że coś sie stanie
ania życzę dużo sił , zostały tylko 3 miesiące więc dasz radę napewno:tak: nie ma się co denerwować..
a nie masz nikogo do pomocy przy małym??

:-)
wstawiłam pranie, pstryknę to zdjęcie i się kładę :)
śliczna ,

gratulacje dla męża...

styna ja Ci pwoiem ze ja nie narzekam na wielkośc domu tutaj;-)
mam 4 pokoje z czego 1 malutki ale tam nie mamy wsumie nic poza szafą i kuweta kota:-p
nasza sypialnia jest w sumie tez mała i nieforemna ale tu tylko śpimy , małej pokój jest w miarę duży i ma gdzie się bawić , więc jest ok , łazienki 2 na górze i na dole , no i na dole w miarę duży salon , kuchnia też , i jeden pokój gdzie trzymamy wszytskie nasze graty i jeszcze mamy trochę miejsca..
jednak najbardziej mnie drażnią te wmontowane szafy w ściany , że nic nie można poprzestawiac w domu bo wszytsko takie nieforemne:dry:

no nadrobiłam wszytsko więc idę spać..
miłych snów :*
 
witam sobotnio
Mamy dzisiaj szkołę rodzenia, więc zajrzę wieczorem o ile mi czas pozwoli.Ściskam ciepło i przesyłam trochę słonka, bo widzę fajną pogodę za oknem.No i nie chorować mi tam tyle;-)bo ostatnio jakaś epidemia na bb
 
u mnie tez piekne sloneczko za oknem, a o 7.00 bylo jeszcze pochmurno, wstaje przed 8.00 i daje pieknie po galach, az wszsytie dolegliowsci przechodza,
 
Witam i ja:)
Zaraz mam wizyte ksiedza i musze zejsc na dol do tesciow:/ Pozniej musze sie wziac za sprzatanko bo mam niezly balagan. Jakos nie mialam ostatnio checi do sprzatania, dzis tez nie bardzo mam, ale juz nie moge patrzec na te okruchy na podlodze:zawstydzona/y:
Co o mieszkania my mamy dwa pokoje z kuchnia u tesciow na poddaszu ale korzystamy narazie tylko z jednego(fakt ma ponad 20 m2) pokoiku drugi stoi pusty, moge odstapic jak ktoras potrzebuje:-p Mysllismy o urzedzeniu tego drugiego dla dzidzi, ale narazie wolimy miec mala u siebie (zrobimy jej jakis kacik w pokoju) a jak troche podrosnie i bedzie potrzebowac pokoiku to mam nadzieje ze juz nasz domek bedzie stal:)

Milej soboty zycze wszystkim majoweczka:tak:
 
reklama
Witam dziewczny,zgłaszam się że żyję:-)
Bez laptopa i internetu jestem jak człowiek pierwotny, ale pomału wracam do ludzi
Pozdrawiam ciepło
 
Do góry