reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Nie ma za co słoneczko:) pamiętam,że kiedyś ją oglądałam i nie była nawet taka zła. Włączyłam sobie na kompie dzisiaj film "NINE" straszny badziew nawet do połowy nie doszłam i od razu do kosza poleciał !
 
Ja także oglądam "Rozmowy nocą" - fajny filmik!
A teraz troszkę prywaty;-)Dziewczyny pomóżcie mi. Biorę udział w konkursie walentynkowym. Przeczytajcie moją historię i zagłosujcie. Tu jest link --> Konkurs
Z góry dziękuję za pomoc,buziale
 
Lepi podejrzewam że ten sen to dlatego że wczoraj dopiero to cholerstwo wieczorem zobaczyłam i tak to na mnie podziałało, teraz już powoli przyzwyczajam się do nich, bo uważam że jak jest coś czemu nie możesz zaradzić i będzie z tobą już zawsze to najlepszym rozwiązaniem jest polubić to. A przecież te rozstępy znaczą że coś dobrego z tego będzie, i to mi wynagrodzi wszystko.
persefona głos oddany powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z rana,
nie spie juz od godziny bo robole wala na dole tak, ze cala chalupa sie trzesie. Chyba ich opierdziele jak bede schodzic do sklepu no kto to slyszal, zeby tak bebnic juz od 7 rano, caly tydzien remonty, jak oni mysla, ze jutro w sobote tez mi tak pobudke zgotuja to sie grubo myla...
ja popijam teraz kawke i za godzinke bede sie szykowac na miasto, musze zaopatrzec sie w jakies portki, bo uz wszystko za ciasne. Aha i przybylo mi w ciagu tygodnia 2cm w pasie i w kurtke ktora byla prana i nie nosilam jej tydzien juz sie nie zapinam niestety
 
mandrzejczuk nie martw się, ja też powoli muszę zmienić część garderoby. Pociesza mnie fakt, że zostały tylko 3 miesiące :-)
Damy radę !
A roboli opierdziel, w końcu kobiecie ciężarnej się nie odmawia:tak:
 
reklama
Dzień dobry.
Pogoda u mnie okropna - buro ponuro, pada i błocko się zrobiło potworne.
Borys dał dziś pospać i od 23 do 4.30 spał bez problemów. Dopiero nad ranem zaczął kombinować i skubany nauczył się lizać ranę w kołnierzu :szok: Jak M poszedł do pracy przed 6 to jeszcze pospałam do 7.30, więc dziś nie jest tak źle.

Zauważyłam, że w nocy jak wstaję na siusiu to mnie bardzo boli brzuch na dole. W dzień tego bólu nie ma i nie wiem czy to jest spowodowane pełnym pęcherzem, bo w końcu w dzień to sikam co godzine, a nocą to tylko raz wstaję.

persefona głos oddałam :-) powodzenia
 
Do góry