reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
futrzaczku - życzę zdrówka, nie daj się wirusowi, może to Ci się przyda Sposób na przeziębienie w ciąży zapisałam sobie tą stronę w razie "w"
styna, ciężki orzech do zgryzienia, ale niestety decyzja jest tylko Wasza. Dużo siły życzę przy jej podejmowaniu.
poziomka, myślę że zdołowałaś się gorączką Gabi i nie wróciłaś jeszcze do normy, mimo że z Gabi już ok. Mnie zawsze przytłacza chore dziecko, czuję jakby coś mi leżało na sercu.
Kamcia, jestem za żeby połączyć ciuszkowe tematy, ale jak zwykle nie wiem o co chodzi jaka lista, gdzie się trzeba zapisać :zawstydzona/y:
jolek, pierwsze słyszę o takim dniu, ale chętnie przytulę synka, bo mąż za granicą jak co tydzień... No i Was również przytulam :blink:!
 
Marta w dziale maj , w przyklejomych tematach , tam gdzie regulamin i temat poznamy się jest lista majówek i tam wpisujemy wszytskie dane przyszłych mamus , datę porodu imię i płeć.. zobacz sobie...

hope a własnie Ty po dupsku dostaniesz że się wcześniej nie upomniałaś:wściekła/y::-p

narazie zmykam bo mnie łeb nawala...
masakra już od wczoraj tak mam .. nie moge głowa ruszać:baffled:
 
wpadlam tylko na sekunde sie przywitac, bo od piatku jestem tak zabiegana ze nie mam nawet czasu usiasc na dluzej :crazy: jutro nadrobie co tam u was slychac! trzymajcie sie zdrowo dziewczyny :tak:
 
No to zrobiłam to, co miałam zrobić na samym początku, czyli wpisałam się na temat "przedstawmy się". Że też nie zauważyłam tego wcześniej .
Mogłam poznać bliżej wiele z Was, jakie ciekawe zawody i zainteresowania ma każda, ale też dużo takich, które już się nie odzywają.
 
Dzień dobry:happy2:
Ja po odbiadku:happy2: Zaraz muszę pozmywać i wstawić pranko:happy2:
A poza tym oglądam sobie Jak ukraść księżyc... Ale takie sobie póki co...
 
Martusia no niestety.. dużo dziewczyn tylko się przedstawiło a nawet sie nie odzywają...
kilku na początku sie nie udało:-( i nie są już w ciązy , inne są po raz kolejny ale z innym terminem..
róznie się podziało z tymi majówkami ...

ale na szczęście jak do tej pory pozostałe trzymają się w zwartej grupie i ciesze się że tak jest:tak:
a nawet pojawiają się nowe mamusie :-) więc jest dobrze...

a powiedz mi jesli możesz skąd dokładniej jesteś ?? ja też z wlkp :tak:


właśnie piję kawkę i wcinam chipsy bekonowe
i jakoś głowa przestaje boleć..
mąż sprząta, mała się bawi z kotkiem.. więc mam chwilę dla siebie:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry