reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

też może być poziomki

oby gorączka nie wróciła.. zdrówka dla małej

wogóle jeszcze chciałam spytać o temat ciuszki ...
tam pisałyśmy głównie o kupnie staników i tanich sklepach..
może to dodam do zakupkowego tematu??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alex ja też sobie tego nie umiem wytłumaczyć, ale wszystko rozbija się o finanse faktycznie jak pojadę do polski to jesteśmy w stanie dużo kasy odłożyć, a teraz to bardzo ważne więc chyba nie będę miała wyjścia, bo teraz sytuacja finansowa jest niewesoła, a wiadomo dobro małej jest najważniejsze.

styna - no właśnie, musicie stwierdzić, co jest dla małej ważniejsze... i dla Was. Bo więzi nowymi ciuszkami itp. nie zbudujecie... Wiem, że macie dylemat, bo jak trzeba liczyć każdy grosz, to jest naprawdę ciężko (znam to z autopsji), ale ja chyba wolałabym mieć mniej, ale być razem i cieszyć się sobą, zwłaszcza, że będą to niepowtarzalne dla Was chwile. Tak małe dziecko po 2 miesiącach będzie reagowało na tatę jak na obcego...

Melia - czytałam coś o ciachach - podaj przepis ;)

Futrzaczku - zdrówka życzę!
 
styna - wspolczuje koniecznosci podejmowania tak ciezkiego wyboru... Niestety z tymi finansami to juz tak jest... ze czesto musimy rezygnowac przez nie z tego co dla nas wazne... Ja chyba sama bym nie dala rady wytrzymac tyle czasu. Mysle ze zostalabym z facetem,. ale wiem ze latwo sie mowi jak sie nie jest w konkretnej sytuacji. Trzymam kciuki za podjecie dobrej decyzji :)
poziomka - oby malej szybko przeszla goraczka...
 
A u mnie w sumie nie wiem czy dobrze czy źle. Mamy w planie przeprowadzkę, na początku mieliśmy szukać czegoś razem z bratem P, ale to jest duży koszt a oni wynajmują już duży dom i obyło by się bez opłat, mielibyśmy do dyspozycji 2 małe pokoje, z jednego zrobilibyśmy naszą sypialnię z drugiego pokój dla małej, oba pokoje maja olbrzymie wbudowane szafy. Dodatkowym plusem jest że mieszkałby jeszcze z nami kuzyn P z narzeczoną i ich synkiem więc miałabym z kim pogadać w ciągu dnia, bo ona ze względu na dziecko nie pracuje. Tylko problem jest taki że ja muszę jechać do PL latem i wczoraj mój P wpadł na pomysł abym ja z małą pojechała na całe lato do rodziców on będzie mógł wtedy oszczędzić więcej kasy i dopiero po ślubie bym miała wrócić, ale strasznie mi przykro że miałby nie widzieć małej przez taki czas i nie wiem czy się zgodzić. Poradźcie
ale rodzić miałabyś tutaj??
ja Ci pwoiem że jakoś tego nie widze ...:no:
nie wyobrażam sobie żebym mogła ja np jechać z dzieckiem do pl i tam siedzieć
a mąż ani nie widziałby pierwszych uśmieszków dziecka , kąpieli , pierwszego obracnia się , tego jak sobie guga jak łapie grzechotkę... itp itd...
wiadomo ze to ciężka decyzja , u nas tez sie nie przelewa mimo to radzimy sobie i jest ok..
też mi przeszło przez myśl zeby jechac do pl a on tu będzie zarabiać , no ale za długo tak nie myslałam;-)
mąż to mąż , lepiej pomożw w wychowaniu własnego dziecka i we wsparciu
niż rodzice :tak:
tak myślę ..
a jak piszesz będzie mieszkało was kilku , wiec dacie radę bez problemu , będiecie mieli podział na wydatki ..
my mieszkamy sami , i sami płacimy za dom , prąd itp...
i mimo ze nie zawsze jest kolorowoi , lepiej jest tutaj razem niż oddzielnie..
nop i mój mąż tez sobie nie wyobraża , on nawet takiej mysli nie dopuszcza zebym ja mogła wyjechać sama i jego zostawić tu samego:-p

ale wybór nalezy do Ciebie... bo to naprawde ważna decyzja..


jolek ja tak właśnie myślę żeby połączyć ale poczekam żeby inne mauśki się wypowiedziały:-)

 
kamcia.....jak ja w ogóle śmiałabym być zła na ciężarną:-)....no cos ty....;-)ani troche sie nie gniewam
 
gag faktycznie miałam Twoją wiadomość bo sprawdziłam:zawstydzona/y: nie wiem jak mogłam Cię preoczyć..
mam nadzieję że nie będziesz zła,...:-( nie chciałam ....
dopisze listę wieczorkiem , miałam to zrobić w weekend ale się czułam fatalnie:baffled:


Mojego priva z danymi też przeoczyłaś, na samym początku powstania podforum. Kara będzie!;-)
 
reklama
Mojego priva z danymi też przeoczyłaś, na samym początku powstania podforum. Kara będzie!;-)

:szok::szok::szok:byle nie cielesna:-D

możliwe że mi się przeoczyło.. to podaj jeszcze raz jak możesz :-)

a ja cały czas myslałam włąnsie o tobie że czemu się nie dopisujesz do listy..
a to z mojej winy,...

ale Twojego priva nie mam wcale.. więc może mi sie uzunął... :/

wybaczcie dziewuszki..
dlatego zawsze piszę żeby sprawdzać ., bo nieraz coś przeoczę i mogę źle wpisać a jak każdy sprawdzi siebie to będzie git:tak:

wieczorkiem uzupełnię braki.. więc piszcie mi privy:tak:
 
Do góry