reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Alex ja też sobie tego nie umiem wytłumaczyć, ale wszystko rozbija się o finanse faktycznie jak pojadę do polski to jesteśmy w stanie dużo kasy odłożyć, a teraz to bardzo ważne więc chyba nie będę miała wyjścia, bo teraz sytuacja finansowa jest niewesoła, a wiadomo dobro małej jest najważniejsze.
 
reklama
dziewczyny mam nadzieję że zauwazyłyście już nasze archiwum:-):-):-)
wrzuciłam kilka nieuzywanych już tematów...
jeśli macie jakieś propozycje piszcie...

i mam pytanko od nośnie tematu wady serdusza.. wrzuciłabym to na wizty u lekarzy ??
bo jest nieużywany , ale jednak nie chce go tak wyrzucić do archiwum a tam by idealnie pasował?? co wy na to??

futrzczku zdrówka
 
Futrzaczku zdrówka życzę :*

Styna musicie rozważyć wszystkie za i przeciw i podjąć wspólnie tą decyzję. Łatwo nie będzie :(

Kamcia a do tych tematów w archiwum nie można już nic dopisywać ?

A ja mam dziś takiego wk***a,że ciężko mi się skupić na czymkolwiek !!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Futrzaczku zdrówka życzę :*

Styna musicie rozważyć wszystkie za i przeciw i podjąć wspólnie tą decyzję. Łatwo nie będzie :(

Kamcia a do tych tematów w archiwum nie można już nic dopisywać ?

A ja mam dziś takiego wk***a,że ciężko mi się skupić na czymkolwiek !!!!!!

można dopisywać:tak: i mogę później przywrócić temat do normalnych jeśli wróci do aktywności:tak:

a na co masz w*****??


poziomki badanie 2 lutego będe miała:tak:
 
Styna rozłaka zawsze jest ciężka szczególnie jak będzie maleństwo ale jak to dobre dla Was wyjście...? Musicie to dobrze przegadać
Alex wyjechać możecie jak tylko będziesz się dobrze czuła bo maluch i tak przespi całą podróż.

Gabi miała wczoraj 39,5 dzisiaj juz nic:baffled: ale to dobrze.
Mi jest jakoś tak niedobrze w sensie "duchowym" mam mega doła..
 
Kamcia a bo mój M ma ostatnio takie chore klimaty w robocie,że głowa mała. Szef idiota sam nie wie w co ma wpaść, a dzisiaj wyszło,że uwalił mu dwie dniówki. Ze zmianami też kręci miał mieć ostatnio nocki i je odwołał więc jesteśmy ogólnie ponad 500zł w plecy plus paliwo więc z 600 spokojnie wyjdzie!!!!!!!!

poziomka trzymaj się :):)

Kamcia a ten temat z tą wadą serduszka do archiwum daj bo szkoda go łączyć.To jest ważne i żeby się nie zgubiło.
 
reklama
Kurcze a mojemu się zepsuła ciężarówa i boi się czy szef się kosztami nie podzieli...

Kamcia dzień wczesniej byłyśmy na placu zabaw prawie godzine i może dlatego
 
Do góry