reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam niedzielnie :-)
zanka cieszę się, że taki pomysł wpadł Ci do głowy, w sumie to mi też coś podobnego chodziło po głowie, żeby podrzucić takie rozwiązanie. A jeszcze gdyby ewentualnie cos się miało stać, a co na pewno się nie stanie, to przecież dzwonisz po pogotowie i sami Cie zabierają i problem z głowy. Nie trzeba się martwić na zapas i wywoływać wilka z lasu ;-)

U nas dziś leniwy dzionek. Małż gra na kompie w jakieś swoje strzelanki, a ja buszuję po necie w poszukiwaniu jakichś śpiochów i pajacyków i popijam kawusię i wcinam ciacho - wczoraj piekłam takie kruche maślane z jabłkami i kruszonką posypane mmmmmm pyszności :-)
 
reklama
a ja z tego całego imprezowego zamieszania zapomniałam upiec kurczaka w piekarniku, czujecie?
O 12:00 byłam umówiona z kumpelą na spacer i dopiero mi się przypomniało, że miałam przecież upiec mięso.
No cóż, skleroza niemała :-)
A mięsko dopiero się piec zaczęło !:szok:
 
Witam niedzielnie:happy:

My zdecydowaliśmy nie zapisywać się do szkoły rodzenia:happy:

Zanka bardzo dobre rozwiązanie:happy:
A co do zaufania ja do Miśka mam 100% ale do kobiet żadnego:-p Misiek tak samo dlatego wszelkie imprezy wolimy mieć siebie przy sobie:happy: I dobrze nam z tym:happy:
Ja teraz buszuje po necie i znalazłam śliczny dywanik dla Wojtusia, wzór wybraliśmy razem z M. i w tym tygodniu może go kupimy jak dobrze pójdzie:-)
Poza tym ja teraz siedzę w necie a M. gra w fifkę na ps3:-)

Ciągle zaglądam do pokoiku Wojtusia do szafy z jego ubrankami i powiem Wam, że też już nie mogę się doczekać maja aż zobaczę naszego Maluszka:happy:
Musimy być cierpliwe byle posiedziały te nasze Maluchy jak najdłużej i wyszły o swoim czasie:happy:
 
Misia skoro Twój mąż nie ma zaufania do kobiet to musisz mieć przerąbane:(

Wydaje mi się,że jak facet ma zasady i nie chce to nie zrobi skoku w bok nawet gdyby mu laska du*ą przed nosem kręciła.
 
Ostatnia edycja:

Jolek nie tak... Ja nie mam do kobiet a M. do męszczyzn:happy:

a dla mnie takie tłumaczenie jest bez sensu:sorry2:
bo na to samo wychodzi

ty nie ufasz kobietom to nie zostawisz go w towarzystwie kobiet ... bo czemu?? skoro mu ufasz to powinnaś wiedzieć że własnie nawet jakby świeciły tyłkami przed nim to by nic nie zrobił... :sorry2:

i to samo on tobie ufa ale jak masz być w towarzystwie facetów to już co nie ufa ?? bo uważa że facetom nie da się zaufać i cię "zbałamucą":-p czyli nie ufa też Tobie bo wierzy ze im się to uda zrobić...

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry