reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dla mnie temat spania jest zupełnie obcy, mimo, że w sumie u siostry jest dwóch chłopaków, ale jakoś nie wiem jak oni to zrobili, ale dzieciaki śpią w swoim pokoju bez problemów.

sylwia domek superaśny :-)

Wracam do sprzątania, bo jutro mamy gości. A M wrócił juz z pracy i pichci cos w kuchni, cos usłyszałam, że rosołek jakiś będzie. A na drugie to nie wiem co tam wymyśli. Ja dziś sprzatam :-)
 
reklama
my przez pierwsze tygodnie będziemy spali z maluszkiem, później przeniesiemy sie do swojego pokoju ;) tak czy siak mój M juz nie może się doczekać przygotowań w pokoju dla córuni. a obmyslane ma juz wszystko ;))))
 
My mamy tylko 2 pokoje, więc łóżeczko będzie w naszej sypialni. Myślę, że w nocy będę karmić na leżąco (nie mam fotela, z resztą nie byłoby gdzie go wstawić) i odkładać małą do łóżeczka. Jak mała trochę podrośnie i wspólne spanie zrobi się krępujące, bądź w drodze będzie następny maluch, kupimy wygodny tapczan do gościnnego i tam się przeniesiemy, zostawiając pokój dzieciom.
 
ufff skończyłam nadrabiać
U mnie z tym spaniem plan niby jest prosty tylko czy tatuś da radę, bo coś mi się wydaje że on ją będzie fest rozpieszczał. No i to ja będę musiała w nocy wstawać bo P o 5 musi wstawać do pracy.
Zapomniałam wczoraj się pochwalić P posłuchał moich rad i przyjął awans w pracy no i jak się okazało dostał podwyżkę. Bardzo się cieszę bo teraz każdy pieniądz się liczy.
Sylwia superancki ten twój domek
 
Piccolo nie lubię ale soczek jabłkowy chętnie chlapnę.
P wczoraj sobie uświadomił że do maja już mało czasu zostało i zaczyna panikować, że nie zdążymy ze wszystkim, dokładnie że ja nie zdążę i potem on będzie musiał kończyć jak ja w szpitalu będę. Chłopy nie da się wytłumaczyć że wszystko pod kontrolą i trzymam się terminów które se obrałam i do kwietnia wszystko powinno być gotowe. Uznał ze na wszelki wypadek mam mu listę zrobić z kodami kreskowymi produktów aby jak mi się nie uda i on musiał iść do sklepu to kupił to co ja chcę bo on się nie zna, jak ostatnio oglądaliśmy butelki to uznał dlaczego nie ma tylko 2 rodzajów duża i mała.
 
Witam się popołudniowo :-)

Od rana zabrałam się za bb, ale niestety piatek w pracy niespokojny. W końcu udało się.

Zazdroszczę Wam dziewczyny rozległej wiedzy i doświadczeń, ja zaczynam panikować, że sobie nie poradzę. Śniło mi się dzisiaj, że urodziła nam się Mała (może okaże się 02.02 że sen proroczy, że jednak to nie Krzyś ;) moja mama trzymała ją na rękach potem mój mężulek a ja się głowiłam jak ją wziąć - dziwny sen. I tak cieszę się, że nie miałam kolorowych snów z wiedźmami w roli głównej, bo oglądaliśmy wczoraj Polowanie na czarownice z Cagem. Odnośnie filmu, to nie polecam - kiepski.

kamcia, marzena - śliczne maleństwa :-)

sylwia - domek przecudny!

styna - gratuluję awansu Twego lubego :-)
 
Oki laski ja mykam a wy zajmijcie się czymś innym abym nie miała dużo do nadrabiania jak wrócę, bo bardzo ciężki dyżur mnie czeka i mogę nie mieć siły.
 
reklama
Do góry