reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam się piątkowo
Sylwia domek przecudny
Styna gratulację dla Pana męża niech się dzielnie sprawoje na nowym stanowisku;-)
A ja się dziś wybieram na impezkę do knajpy, kuzyn ma 35 lat i postanowił zaszaleć, tylko że ja nie poszaleję, a będą tańce i przebieranaki lata 70 :-(, a ja conajwyżej karmi mogę wypic i pobawić się w kierowcę:tak:Uciekam myć czuprynę bo trzeba się jakoś wystylizować:-)
 
reklama
Dzień Dobry Majóweczki 2011 :)

Zdrówka,udanych,szybkich porodów Wam życzę :)

Jam jest majówka 2010

Styna,gratki dla małża,bo akurat z ostatnich postów zrozumiałam,że jakaś podwyżka Wam się trafiła,super.

Ja też miałam,jak Ty termin na 13 maja,tyle że 2010 hehe,a Pitek urodził się 14 - tego,ale cała akcja sie zaczęła planowo - 13 -tego:) aż szkoda,żeś Ty nie z Łodzi

Już Wam nie truję,jeszcze raz życzę wszystkiego naj :)
 
kurczak....dzięki! fajne butki ma Twoja Dzidzia :-)
A dzięki,hehe

Jedna z koleżanek z naszej grupy,Nikita84 robi takie cuda i wiele,wiele innych,polecam,jakby ktoraś kiedyś z Was chciała takie :)

https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/szydelkowe-drobiazgi-rekodzielo-47182/#post6576522

Ale się rozmarzyłam patrząc na Wasze suwaczki,mmmmmmmmm................

Niedawno te wszystkie usg,wizyty,badania, a tu już mój Menu ponad 8 miechów ma,qrna,kiedy to zleciało
 
Ostatnia edycja:
sylwia, gratki z okazji nowego domu, nie ma to jak własny, mały, biały domek:-)
styna, gratulacje dla małżonka, no i dla Ciebie, masz w tym duży udział.Ech co by oni zrobili bez Nas;-)

zmęczyłam się już czytaniem postów, miałam nadrobić wszystkie wątki ale wymiękam.Po dzisiejszym dniu w mieście dochodze do wniosku,że siły już nie te, po południowym masażu,byliśmy w szpitalu,podpisać umowę na poród,potem obiadek i oglądanie jeszcze po drodze lamp do nowych aranżacji pokojów.Nie wiem jak przeżyję te 2 tygodnie ekipy remontowej w domu, a to tylko 3 pokoje do zrobienia:eek:
musze iść pospać, bo weekend przed nami u moich rodziców, ciężko będzie:-D
 
Ostatnia edycja:
Przed chwilą w TV o tym mówili !!!

Chyba niektórzy zrezygnują ze ślubu kościelnego!
 
Ostatnia edycja:
Sylwia gratuluję ślicznego domku!!

A ja dzisiaj od rana w sumie zalatana, najpierw sprzątanko, potem poszłam na zakupy i do tesco, miałam nadzieję, że coś kupie dla małego ale niestety juz po przecenach więc nic nie wybrałam, potem wpadłam do kumpeli i dopiero w domku wylądowałam po 18.
Hmmm robię sie coraz głodniejsza chyba trzeba zrobić kolację...
Pozdrawiam.
 
reklama
No mam nadzieje kamciu ze bedzie tak jak piszesz:) Damy rade:)
jak nie dasz rady to będziesz wchodzić na forum i nam sie wypłakiwać:-D
my przez pierwsze tygodnie będziemy spali z maluszkiem, później przeniesiemy sie do swojego pokoju ;) tak czy siak mój M juz nie może się doczekać przygotowań w pokoju dla córuni. a obmyslane ma juz wszystko ;))))
wszystko fajnie ale planujecie spac z maluszkiem w 1 łóżku czy raczej jak myślę tylko we wspólnym pokoju z łózeczkiem obok??:-)

ufff skończyłam nadrabiać
U mnie z tym spaniem plan niby jest prosty tylko czy tatuś da radę, bo coś mi się wydaje że on ją będzie fest rozpieszczał. No i to ja będę musiała w nocy wstawać bo P o 5 musi wstawać do pracy.
Zapomniałam wczoraj się pochwalić P posłuchał moich rad i przyjął awans w pracy no i jak się okazało dostał podwyżkę. Bardzo się cieszę bo teraz każdy pieniądz się liczy.
Sylwia superancki ten twój domek
gratuluję podwyżki mężowskiego:tak:
yyy szczerze
to z tymi ciężarnymi to bym się jeszcze zgodziła..
.super sprawa:tak:
bo teraz większość osób robo tak " o kurde będzie dziecko to trzeba ślub" - i do kościoła.. a później się okazuje że już się nie kochają .. mąż walnięty , żona nie taka i chcą rozwodu;-) no i kłopot wielki bo po slubie są... i to tylkko dla dziecka..

lepiej urodzić (jak już się jest w ciązy) i dopiero pomyśleć o tym czy chce się być razem dalej czy nie..
albo sięlepiej zaberzpiec\ać i zanim mysleć o dzieciach pomyśleć o slubie:-D

ale te badania i pytania to głupota... hehe
mam nadzieję że jak ja będe brała kościelny to jeszcze to nie wejdzie w ustawy:-p

 
Do góry