reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

A ja dalej siedzę sama, M wraca dopiero w niedziele, ciekawe co mi przywiezie z Polski (a raczej co dla Oskarka...). Dzwonił do mnie i mówił że w Polsce wszystkie rzeczy są dużo tańsze niż tu w Niemczech, oczywiście po przeliczeniu i chyba będziemy robić wyprawkę przez moją mamę w Polsce, zawsze to jakaś oszczędność...
 
reklama
Wiesz jakby nie przeliczać euro na zł, to w Niemczech wyjdzie taniej (np. wózek tutaj kosztuje 350euro, w Pl za 350 zł nowego nie kupisz)...

mówisz o stosunku pieniądza do wypłaty??;-)
u nas też tak jest że wózka się nie opłaca np
ale ciuchy jak najbardziej
bo mam bluzki i spodnie , spódniczki po np 2e (w przecenie bo normalnie to po 10 , 8)a w pl za 2 złote też nie kupię nic nawet majtek zwykłych:-p
 
Kamcia w textilmarkecie kupisz :) Ja jakiś czas temu zaszalałam i kupiłam sobie fajne gacie za niecałe 3 zł, kolorowe, z koroneczką wcale nie zwykłe białe majty :) I nie chińskie! Leginsy super kryjące za 12 czy 13 zł., ocieplane. Fajne są tam rzeczy.

A co do Kościoła to sami sobie szkodzą. Ale to nie mój problem już teraz. Ciekawe tylko co ma zrobić para, która już zaplanowała ślub dawno ( w mojej okolicy salę i zespół rezerwuje się 1,5 -2 lata do przodu) a tu przy formalnościach kościelnych wyjdzie, że są w ciąży bo akurat? Będą udowadniać na siłę, że to wcale nie przez dziecko.
 
Dziewczyny mam pytanko: czy stawia wam się brzuch od czasu do czasu???
mi dziś twardniał tak na 2-5 minut, potem przestał i za jakiś czas powtórka (szczególnie jak leżałam i się uczyłam):eek: Czy to normalne? Macie też tak? A jak wstawałam, to od razu biegłam do WC.
 
mówisz o stosunku pieniądza do wypłaty??;-)
u nas też tak jest że wózka się nie opłaca np
ale ciuchy jak najbardziej
bo mam bluzki i spodnie , spódniczki po np 2e (w przecenie bo normalnie to po 10 , 8)a w pl za 2 złote też nie kupię nic nawet majtek zwykłych:-p
No właśnie tu ciężko z tymi ciuszkami za 2e to albo słabe gatunkowo, albo ciężko coś wybrać a i nie dają za dużo promocji na ciuszki dla dzieci... Jeżeli chodzi o ceny to chodziło mi przede wszystkim o takie rzeczy jak: wanienka, przewijak, bujaczek czy mata edukacyjna...
 
Czytam właśnie komentarze pod artykułem o nowościach czarnej mafii, ale ubaw :-D:-D



Sylwia - domek super, nic tylko pozazdrościć, tak pozytywnie ;-) Kiedy parapetówka?

Styna - gratuluję awansu męża, chyba zasłużył na jakąś super nagrodę :-)
 
reklama
Persefona temat był już wielokrotnie wcześniej poruszany, dużo dziewczyn się wypowiadało, chyba nie chcę się nikomu jeszcze raz to wałkować ;-)
 
Do góry