reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie drogie majówki.
Bardzo przeprszm że tak żadko zglądm ale jakoś nie potrfimy się wykurować z grypy jelitowej, wciąż do ns wrca jak bumerang. Mam już do dość, jestem umęczona tym niespnie i ciągłym praniem ubrń i pościeli:-(.
A tak wogólę to widzę że poruszacie ciężkie teamaty, u mnie w rodzinie też ostatnio było gorąco w tym temacie, o mało co by się pół rodziny skłóciło:tak:, każdy chciał przekonać do swojego zdania i swojej opinii.
Trzymajcie się cieplutko idę poczytać inne wątki:-)
 
reklama
Jolek dla mnie nie jest potępiona,
Istnieje przecież jeszcze instytucja rozwodów kościelnych, mój kuzyn taki załatwiał bo okazało się że jego żona zataiła przed nim że jest chora psychicznie i jak wszystko wyszło jakieś 3 lata po ślubie to wiem że do Watykanu pisali jakieś pisma i dziecko już mieli i załatwili bez problemu, a teraz powtórnie wziął ślub z dziewczyną która została wdową 2 lata po ślubie z 5 miesięcznym dzieckiem, oboje po przejściach a razem jacy szczęśliwi są.
 
Zaden zdrowy chlop fizjologicznie i psychicznie nie wytrzyma bez seksu, bo to jest NATURA CZLOWIEKA i kazdy psycholog to powie.

Mandrzejczuk, w Twoje poglądy i zdanie na temat księży czy kościoła nie wnikam, ale tu się mylisz. Wstrzemięźliwość jest bardzo trudna, ale nie jest niemożliwa. Trzeba tylko silnej woli i opanowania i tu potrzebna jest odpowiednia motywacja, bo czystość to wysiłek. I normalny psycholog właśnie coś takiego powie. Tylko zwierzęta nie panują nad popędem.
Znam wiele par, teraz małżeństw, które zachowały czystość przedmałżeńską. I na swoim przykładzie mogę napisać, że nie jest to łatwe, ale możliwe!


Kamciu - oby szybko minęła ta rwa - współczuję bólu.

A co do adopcji - mam znajomych, którzy adoptowali chłopca, a później wzięli w rodzinę zastępczą jego starszego brata (z umiarkowanym upośledzeniem umysł.) i dwie dziewczynki - siostry. Prawdę mówiąc podziwiam ich, sama nie wiem, czy potrafiłabym tak pokochać w sumie obce dzieci...
 
Ostatnia edycja:
Witam się czwartkowo:)

Kamcia
współczuje tej rwy kulszowej, nie wiem jak to jest ale widziałam jak koleżanka w ciąży się strasznie z nią męczyła.
Jolek to smutne, że Twoja koleżanka otrzymała taką diagnozę, ale adopcja to też wielki dar. My również z M. zastanawialiśmy się już nad adopcją po stracie naszych Synków, ponieważ sytuacja się powtórzyła dwa razy to genetycy stwierdzili, że jest to wada genetyczna i dawali nam 65% szans na urodzenie się zdrowego dziecka. Więc postanowiliśmy z M., że najpierw adoptujemy jakąś kruszynkę, a potem najwyżej będziemy się starać o własne maleństwo. Jednak los chciał inaczej, i wiem, że to dzieki naszym Aniołkom noszę ten nasz mały Cud po sercem. Powiem Wam, że nie wiem jak to będzie potem bo zawsze chcieliśmy mieć dwoje dzieci i nie wiem czy nie bedę sie bała kolejny raz próbować, więc nie wiem czy nie zdecydujemy się adoptować właśnie kolejne dziecko.
 
jolek - idziemy na 15.30 do ginki zobaczyć jak tam moja szyjka. Teraz coś zjemy i będziemy się zbierać, bo jeszcze dojechać trzeba, a jak utkniemy w korku to będzie lipa.
 
jeszcze nie byłoby źle jakbym sobie poleżała..
ale musze za mąłą biegać:-p więc ból dokucza jeszcze bardziej:sorry:


aaa miałam wam napisać .. jestem w szoku moja mała sama sobie drzwi otwiera - sięga uż do klamek:szok:
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)
Uff ale nadrabiania , a o to moje zdanie :

Ja jestem osobą wierzącą ale do kościoła jako instytucji mam dystans ponieważ nie którzy księża według mnie nie są z powołania ale to tak samo jak właśnie lekarze , policjanci itp itd.. Szanuję ich ale nie uważam że są bez skazy i ze w to co mówią trzeba zawsze ślepo wierzyć byłoby mi łatwiej im zaufać jakbym wiedziała że tez mają rodziny dzieci i też borykają się z takimi domowymi przyziemnymi sprawami a nie tylko mówią opierając się na teorii albo na fakcie że tak to powinno wyglądać.

Oczywiście szanuję i nie neguję każdej innej wypowiedzi bo w każdej jest ziarenko prawdy!

Jolek - zdrówka kochana ! i nie przejmuj się wszystko się ułoży , a koleżanka odważyła się na piękny gest a za jej mamę trzymam kciuki aby zdrowie się polepszyło
Kamcia- hmmm masażyk Amolem - powinno choć troszkę ulżyć :tak:

no tak po krótce bo nie pamiętam za bardzo więcej ... :-p

edit : aaa tak jeszcze co do tej wstrzemięźliwości to podziwiam i szanuję ludzi którzy świadomie dobrowolnie się jej poddają ale z drugiej strony dziwi mnie dlaczego tak jest bo kurna chata gdyby nie seks to by Nas nie było...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamcia wg usg ja mam na 30 kwietniA;)

Co do religii to sie nie wypowiem bo uwazam ze tematu wiary i polityki nie powinno sie naruszac bo sa to tematy nie do opanowania;P Ilu ludzi tyle zdan. U nas na imprezkach imieninowych czesto sa takie tematy ruszane wszyscy sie kluca pozniej;P
 
Do góry