reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
salsera, do Poznania mam 90 km :(, ale co 2 - 3 tygodnie jeżdżę tam do lekarza i studiowałam też w PO.

sylwia_, gratulacje. Nie ma jak swoje własne, bez lokatorów. Ja mieszkam w domku, mam ogródek, trawkę latem itp, ale mam też teściów na dole :wściekła/y: Na szczęście jesteśmy odmurowani i trzeba obejść dom dookoła, żeby ich odwiedzić,( chociaż to dobre).
 
Witam sie ;)

Kamcia super ze wrocilas czekamy na relacje;)

Ja to tak jak Jolek wyrodna zona jestem teraz zupelnie nic nie robie mam odpoczynek 9 miesieczny;) pozniej sie narobie;)

I ja jestem jeszcze mlodsza;P 88 rocznik;D

aaaaaa no i na imprezke tez sie pisze;P
 
Ale dziewczyny wczoraj byla tu u was produkcja:) wlasnie nadrabiam:)

Kamcia witam i nie ukrywam,ze bardzo ciesze sie,ze juz wrocilas:)

a co do rocznika to ja 1986 a urodzinki mam 30 kwietnia, to prawie jak w maju:)
 
odpoczynek 9 miesieczny :-)hehe, no ja nie mam tak dobrze :-)
jak moj jest w pracy to wychodze z psem - a to nie lada wyczyn bo gupiutki szczeniak a tyyyle sily ma ze moze niezle pociagnac :no:
w mieszkaniu porzadki robimy wspolnie, a z racji tego ze teraz juz chyba niestety bede caly czas domu to gotowaniem zajmuje sie ja :tak: Ł. pomaga w zmywaniu.-niecierpie tego :-D
aa...no i zakupy spozywcze, robimy razem, raz w tygodniu. - i zawsze jedziemy na nie PRZED sniadaniem, czy obiadem bo jak pojedziemy po to zawsze jest tak ze prawie nic nie kupimy :sorry::-D
 
Kamcia witam, super, że wyjazd się udał, czekamy na recenzje!!

Sylwia
gratulacje zakupu domku!!

A u nas również powrót zimy właśnie pada śnieg a chciałam iść popłacić rachunki i skoczyć do Rossmanna.
 
Witajcie :-)

Wróciłam z badania - jakoś przezyłam glukozę.
Nadrobiłam zaległości z wczoraj. Jestem rocznik 84, a urodzinki dopiero w listopadzie. Mój mężulek świetnie gotuje, ale długo mu to schodzi, więc jak wracam z pracy wcześniej to zabieram się szybko za obiadek. Jak on wraca wcześniej, to też bierze się za robotę. Kanapki to mu sama robię, choć często bywa, że to on robi dla nas obydwojga, więc podsumując uzupełniamy się :-)

kamcia - witamy i czekamy na relacje.

sylwia - gratuluję nowego domku. Też nie możemy się doczekać nowego mieszkania (koniec tego roku) i jego urządzania.
 
reklama
Hej laseczki.
Ale mam dzisiaj zapieprz od rana .
Ja też jestem rocznik 84 a urodzinki mam w październiku :)
A odnośnie podziału obowiązków. To u nas póki co pracujemy oboje. A gotuje raczej ja bo wcześniej kończę. Chociaż dzisiaj akurat małż kończy wcześniej i on robi obiad :)
Sylwia - i ja gratuluję mieszkanka :-)
 
Do góry